Volkswagen Caddy Edition 35

595 022 Kč

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY VOLKSWAGEN CADDY.

Volkswagen Caddy Edition 35
Volkswagen Caddy Edition 35
Volkswagen Caddy Edition 35
Volkswagen Caddy Edition 35
Volkswagen Caddy Edition 35
Volkswagen Caddy Edition 35
previous arrow
next arrow
Slider

  • Cena vozu od: ---
  • Výkon: 102 kW
  • Spotřeba: 4,3 - 6 l/100km

Základní charakteristika modelu

Volkswagen Caddy Edition 35: zůstal nápadně cool

Vozu Caddy je už více než 35 let - vystupuje však suverénně a přirozeně jako vždycky. Speciální model Caddy Edition 35 na bázi Caddy Comfortline je nápadný především svým markantním zevnějškem. Milovníci designu dokáží působivé střídání černé a bílé ocenit. A varianty motorů přesvědčí všechny, kteří mají rádi nejen tichý chod, ale i úsporný provoz.

Design karosérie

-

Exteriér

Nyní se sériové dodávanými prvky, které upoutají Vaši pozornost

Subtilní vystupování přenechá Caddy Edition 35 jiným: Ochrana nákladové hrany, střešní podélné lišty a střecha v černé barvě s vysokým leskem, jakož i elektricky sklopná vnější zrcátka v barvě Černá Deep s perleťovým efektem vytvářejí výrazný kontrast s barvou vozu. Zatmavená zadní světla završují perfektně mimořádný zevnějšek jubilejního modelu.

Design interiéru

-

Rádiový systém "Composition Colour"

Komfortně všedními dny

S rádiovým systémem "Composition Colour" včetně paketu "Connectivity" budete ve voze Caddy Edition 35 dobře propojeni a zůstanete na příjmu i během cesty. Pomocí koženého multifunkčního volantu s pádly pro řazení ho můžete pohodlně ovládat a přitom mít vše pevně ve svých rukou.

-

Multifunkční ukazatel "Premium"

Vysoký jízdní komfort

Komfort ve variantě Premium: Pomocí multifunkčního ukazatele "Premium" dodávaného na přání lze regulovat mimo jiné volitelné vodní přídavné topení a nastavovat volitelný paket Světla & výhled. Kromě toho boduje barevným displejem ve 3D a animovaným navigačním menu.

-

Interiér

Sport a styl – tím Vás přesvědčí

Člověk je tak mladý, jak se chová. Caddy Edition 35 je ten nejlepší příklad. K jeho sportovně nadčasovému stylu přispívají: elegantní látkové potahy "Clip" v titanově černé barvě se švy v barvě Moon Rock a zvýšenými boky v barvě White Berry, jakož i komfortní přístrojová deska s dekorační lištou "Dark Silver Brushed". Jeho vzhled završuje středová konzola s výškově a podélně nastavitelnou středovou opěrkou z koženky a kožený paket obsahující hlavici řadicí páky a páku ruční brzdy, taktéž se švy v barvě Moon Rock.

Více o modelu Volkswagen Caddy

VW Caddy - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: wv ceddy, , volkswagen ceddy, volkswagen keddy, volkswagen kaddy