Volkswagen Arteon R

Model: Arteon
1 773 900 Kč

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY VOLKSWAGEN ARTEON.

Volkswagen Arteon R
Volkswagen Arteon R
Volkswagen Arteon R
Volkswagen Arteon R
Volkswagen Arteon R
Volkswagen Arteon R
Volkswagen Arteon R
Volkswagen Arteon R
previous arrow
next arrow
Slider

  • Cena vozu od: -
  • Výkon: 235 kW (320 k)
  • Spotřeba: 8,9 - 9,6 l/100km

Základní charakteristika modelu

Výkon v elegantní podobě

Výkon se jen ve výjimečných případech prezentuje v tak elegantní podobě. Nový Arteon R ztělesňuje optimální rovnováhu mezi dynamickou silou a elegancí. Při jízdě Vám přinese radost, kterou můžete vnímat všemi svými smysly. Mimořádný jízdní komfort, dokonalý design a ryzí výkon z něj činí silného společníka na cestě k Vašemu cíli.

Design karosérie

-

Nový Arteon R

Nezaměnitelný člen rodiny R

Arteon R projevuje výkon, který se v něm skrývá také, vizuálně: Přední partie působí velmi dynamickým dojmem. Výrazný a současně elegantní vzhled pak umocňují chromované kryty vnějších zpětných zrcátek, markantní sportovní nárazníky a mřížka chladiče ve specifickém "R" stylu v černé barvě ve vysokém lesku. Nezávislé vstupy vzduchu pro chlazení vysoce výkonných brzd s modrými třmeny s logem "R" vypadají nejenom velmi dobře, ale splňují také nároky dané vysokým výkonem vozu. Nový Arteon R Vás navíc stylově přivítá vnějším lakem Lapiz Blue, jenž je k dispozici výhradně pro modely R-Line a R.

Design interiéru

-

Interiér ve stylu R

Váš aktivní obývací pokoj

Rovněž interiér vozu Arteon R poskytuje spoustu místa pro estetiku. Dekory ve stylu Black Carbon projevují mimořádný sportovní charakter. Do cíle Vaší cesty pak dojedete nejenom sportovním způsobem, ale také v prostředí plném elegance. K tomu přispějí mimo jiné volitelná sportovní sedadla s integrovanými hlavovými opěrkami, která jsou čalouněna kůží Nappa a doplněna modrými akcenty, stejně jako multifunkční sportovní volant s tlačítkem "R", které zajišťuje přímou volbu sportovního jízdního módu.

Technologie

-

Výkon ve stylu R

Přesně dávkovaná síla pohonu

Výkon nového vozu Arteon R je impozantních 235 kW (320 k). Jeho přenos zajišťuje 7stupňová dvouspojková převodovka DSG a pohon všech kol 4MOTION. Arteon R tak může akcelerovat z 0 na 100 km/h za 4,9 sekundy a díky volitelnému navýšení V-Max může sprintovat až do maximální rychlosti 270 km/h. Výjimečnost pohonu navíc podtrhuje technologie R-Performance Torque-Vectoring, jež zajišťuje individuální rozdělení síly mezi kola zadní nápravy - při průjezdu zatáčky vnější zadní kolo více zrychluje a umožňuje jízdu vyšší rychlostí.

Technické údaje

0 Kč
Volkswagen Arteon R 2020 - Technické údaje

Vozy skladem

Volkswagen Arteon - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: ww arteon, wv arteon, schooting brake