Nová Škoda Octavia
Nová Škoda Octavia

Nová Škoda Octavia

Nenechte si ujít světovou premiéru modelu ve středu 14. února od 10:00

Světová premiéra nového modelu Škoda Octavia se odehraje 14. února a Vy můžete být při tom. Od 10:00 hod můžete sledovat premiéru ve virtuálním prostoru. Buďte mezi prvními, kteří spatří nový model Octavia na vlastní oči, a sami se přesvědčte o jeho kvalitách.

Sledovat


Jaká je nová Škoda Octavia?

Čtvrtá generace modelu Octavia ve své vylepšené verzi se vám tradičně představí ve dvou karosářských variantách liftback a kombi a také ve verzích Sportline a RS. Nová Škoda Octavia si bere to nejlepší ze čtvrté generace, a navíc přichází s výraznějším vzhledem a celou řadou inovací, které zvyšují komfort i bezpečnost cestujících. Mezi hlavní z nich patří například druhá generace Matrix-LED předních světlometů.

Úspěšný příběh Octavie

Nová Octavia je připravena pokračovat v úspěchu této modelové řady. Od uvedení první moderní generace na trh v roce 1996 bylo zákazníkům dodáno více než sedm milionů vozů.

Od roku 2016 si Octavia drží titul nejoblíbenějšího evropského vozu kombi a získala řadu ocenění a uznání mezinárodního automobilového tisku, včetně renomované ceny Red Dot Award za vynikající produktový design v roce 2020, což je již třetí vítězství pro tuto modelovou řadu.