Společnost Auto Horejsek se stala hrdým partnerem předního operního pěvce Adama Plachetky

V letošním roce jsme připravili novou sponzorskou spolupráci, tentokrát v oblasti operního umění, a to s předním českým operním pěvcem Adamem Plachetkou. Na začátku nového roku předal pan René Horejsek panu Plachetkovi nový vůz Škoda Kodiaq Style 4x4.

Rodák z Prahy Adam Plachetka absolvoval Pražskou konzervatoř u profesora Luďka Löbla a HAMU. Roku 2005 debutoval v Národním divadle v Praze. V následujících letech zde vystoupil například jako Don Giovanni, Figaro (Le nozze di Figaro), Nardo (La finta giradiniera), Argante (Rinaldo), Guglielmo (Così fan tutte), Přemysl (Libuše) a Vladislav (Dalibor). V současnoti vystupuje operní pěvec pod taktovkou dirigentů jako Marco Armiliato, Daniel Barenboim, Mariss Jansons, Fabio Luisi, Riccardo Muti, Andris Nelsons, Yannick Nézet-Séguin, Christian Thielemann nebo Franz Welser-Möst. V sezóně 2019/2020 čeká pana Adama Plachetku mimo jiné Figaro (Il barbiere di Siviglia) v Chicagu a ve Vídni, Conte Almaviva a Figaro (Le nozze di Figaro) v New Yorku a Koncert bez mantinelů v O2 aréně v Praze.

S novým vozem Škoda Kodiaq, který disponuje největším zavazadlovým prostorem ve své třídě, získá pan Plachetka spolehlivého partnera na pracovních i soukromých cestách. Jedná se o první velké SUV značky Škoda, které se vyznačuje sebevědomím a silou s pohonem 4x4 pro exceletní a stabilní jízdu. Bezpečnost, vysoká konektivita, spolehlivost, nejmodernější technologie, to vše je nový model Škoda Kodiaq Style.

Velmi se těšíme na případnou dlouhodobou budoucí spolupráci a přejeme mnoho štaštně najetých kilometrů.