ŠKODA Connect
Škoda zmodernizovala mobilní aplikaci Škoda Connect

Aplikace Škoda Connect nabízí snadnější přístup, přizpůsobitelný design a nové možnosti individualizace. Promítly se zde i zkušenosti zákazníků s vozy Škoda

Aplikace Škoda Connect byla výrazně modernizována. Škoda se intenzivně zabývala zkušenostmi zákazníků a zohlednila je v nové verzi aplikace. Škoda Connect pro chytré telefony je přehlednější a uživatelsky přívětivější. Verze pro chytré hodinky bude brzy následovat. Kromě toho se výrazně zrychlila reakční doba aplikace a uživatelé mají nové možnosti individualizace. S aktualizací jsou spojeny i nový design a přístup aplikace k řadě informací o vozu.

Aktualizovaná verze aplikace Škoda Connect je pro mobilní telefony s operačním systémem Android nebo iOS k dispozici zdarma v příslušných App Storech. V dohledné době pak také přibude kompatibilita pro chytré hodinky (watchOS, Tizen OS, Wear OS). Ve srovnání s předchozí verzí nabízí Škoda Connect řadu vylepšení: na základě zkušeností uživatelů byla vyvinuta nová struktura menu a jednotlivých údajů, s níž je používání aplikace ještě jednodušší a intuitivnější. Daleko rychlejší odezvě a procházení jednotlivých menu aplikace pomáhá nový přizpůsobitelný design. Do nového vzhledu budou v budoucnu sjednoceny všechny digitální kanály značky Škoda.

Nové možnosti individualizace a řada vylepšení

Škoda Connect App nabízí uživatelům i možnost aplikaci personalizovat i nad rámec oslovení uživatele jménem. Nyní je možné si individuálně měnit pořadí jednotlivých informačních dlaždic v menu, které uživatele informují například o pozici zaparkovaného vozu, jeho stavu či o jízdních datech. Kromě toho lze na úvodní obrazovce aplikace („garáž“) nastavit až tři zkratky, které uživateli umožní přístup k nejpoužívanějším údajům pomocí jednoho kliknutí. Barva pozadí aplikace se přizpůsobuje barvě příslušného vozu.

Mnoho funkcí aplikace Škoda Connect App teď pracuje rychleji a snadněji se ovládá. Plánovač tras, který řidiči před plánovanou cestou v závislosti na dopravní situaci připomene termín odjezdu, online-ovládání nezávislého topení a dálková kontrola aktuálního stavu vozu jsou přehlednější. Zobrazení dat vozu, jako jsou ujetá vzdálenost nebo spotřeba paliva, je pro uživatele přehlednější. Ukazatel pozice zaparkovaného vozu nyní disponuje vylepšenou grafikou map.