891 900 Kč
 • Cena vozu od: 891 900 Kč
 • Výkon: 160 kW

Základní charakteristika modelu

NOVÝ SUPERB ?V - S dojezdem v čistě elektrickém režimu až 62 km

Manažerský vůz s výkonným pohonem šetrným k životnímu prostředí. To je ŠKODA SUPERB iV.

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

ŠKODA SUPERB

Design interiéru

-

Interiér

Život ve stylu iV

Kvalitně provedený interiér se od tradičního modelu odlišuje v několika detailech. Nový iV je k dostání v téměř všech výbavových stupních a modelech, např. SportLine se sportovně laděným interiérem. 

-

Prostor pro vše důležité

Život ve stylu iV

Navzdory instalaci baterie před zadní nápravou zůstává vůz ŠKODA SUPERB iV i nadále působivým manažerským vozem s dostatečným prostorem pro všechny cestující a velkým zavazadlovým prostorem. Samotný prostor pro nohy u zadních sedadel má štědrých 158 mm. Objem zavazadlového prostoru 485 l nabízí vynikající praktičnost, užitek a snadný přístup.

Design karosérie

-

Design vozu

Inovativní prvky

Design vozu SUPERB iV je prakticky identický s tradičním provedením. Nově upravená mřížka je téměř zcela uzavřená a pod sklápěcím krytem ukrývá nabíjecí zásuvku. Znak iV na pátých dveřích označuje speciální hnací soustavu vozu. Model dynamických tvarů má systémový výkon 160kW.

Konektivita

-

On-line služby ŠKODA Connect

Možnost dálkového ovládání

On-line služby nové generace ŠKODA Connect poskytují on-line navigaci a informační služby, možnost dálkového ovládání vybraných funkcí vozidla pomocí chytrého telefonu a dálkovou komunikaci s vámi vybraným servisním střediskem ŠKODA. Součástí této funkce je eCall, který automaticky kontaktuje záchranné složky v případě nehody.

-

Vzdálený přístup

Nový způsob ovládání vašeho vozu

Další funkce služby ŠKODA Connect – vzdálený přístup k vozu – představuje zcela nový způsob ovládání vašeho vozu prostřednictvím propojení vozu a vašeho chytrého telefonu. SUPERB iV má navíc k dispozici další specifické služby, např. dálkové zapnutí klimatizace před jízdou, dálkové ovládání nabíjení a zobrazení aktuálního stavu nabití.

-

Pomocník na cestách

Moderní infotainment

Vyberte si ze dvou moderních infotainmentů nové generace se zabudovanou eSIM kartou a zůstanete vždy on-line. Standardní infotainment Amundsen 8” je vybaven navigací, 2 USB porty a funkcí Bluetooth. Prvotřídní systém Columbus 9,2” má navíc 3D navigaci, ovládání gesty a také Virtuální kokpit. Mezi volitelné doplňky patří Sound Systém Canton s 11 reproduktory.

Infotainment On-line

On-line služby infotainmentu vám vždy pomohou dostat se bezpečně a pohodlně do cíle vaší cesty. Prostřednictvím tohoto balíčku služeb získává systém infotainmentu informace o provozu na cestách v reálném čase, zprávy o počasí, informace o cenách benzinu a o volných parkovacích místech. Díky aplikaci Charging Stations můžete v systému infotainmentu snadno najít nejbližší nabíjecí stanici, včetně jejích parametrů a aktuálních cen.

-

Tlačítko pro případ nouze

První pomoc v případě nouze

Vybrané služby ŠKODA Connect se ovládají pomocí tlačítek ve stropním modulu. Červeným tlačítkem tísňového volání eCall vpravo okamžitě přivoláte pomoc, pokud se stanete účastníkem nebo svědkem nehody. Tlačítkem uprostřed můžete kontaktovat servisní středisko při poruše. Levým tlačítkem můžete požádat o více informací na infolince ŠKODA.

Výbavové stupně

-
ŠKODA OCTAVIA G-TEC Ambition

ŠKODA OCTAVIA G-TEC

 • Cena od: 667 900 Kč

Interiér Ambition

 • Climatronic – dvouzónová automatická klimatizace
 • Virtuální kokpit 10"
 • Jumbo Box s loketní opěrou
 • Dekor Ambition

Základní výbava Ambition

 • Světelný a dešťový senzor
 • Vyhřívané trysky ostřikovačů čelního skla
 • 8 reproduktorů
 • 16" kola z lehké slitiny Twister
-
ŠKODA OCTAVIA G-TEC Style

ŠKODA OCTAVIA G-TEC

 • Cena od: 719 900 Kč

Interiér Style

 • Infotainment Columbus 10" s navigací, web rádiem a digitální asistentkou Laurou
 • Vyhřívání předních sedadel
 • Výškově nastavitelná sedadla řidiče a spolujezdce s bederní opěrou
 • Ambientní LED osvětlení interiéru

Základní výbava Style

 • LED přední mlhové světlomety
 • Kessy – bezklíčové odemykání, zamykání a startování
 • 17" kola z lehké slitiny Rotare
 • Elektricky ovládaná, sklopná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka s automatickým stmíváním u řidiče
-
ŠKODA OCTAVIA COMBI G-TEC Active

ŠKODA OCTAVIA G-TEC

 • Cena od: 613 900 Kč

Interiér Style

 • Multifunkční kožený volant
 • Infotainment Swing 8" s Bluetooth
 • Manuální klimatizace s elektronickou regulací
 • 2x port USB-C (nabíjecí zásuvky + připojení k rádiu)

Základní výbava Style

 • Full LED přední světlomety, zadní světla s LED diodami
 • 7 airbagů
 • Startování tlačítkem, dálkové centrální zamykání
 • 16" ocelová kola Tekton

Aktuální ceníky a data

KONFIGURÁTOR MODELU ŠKODA NOVÝ SUPERBKONFIGURÁTOR MODELU ŠKODA NOVÝ SUPERB

 

Asistenční systémy

-

Asistent při jízdě v dopravní zácpě

Asistenční systémy vozu ŠKODA SUPERB iV

Tento systém zajišťuje větší bezpečnost a pohodlí v dopravních zácpách a kolonách. Asistent v dopravní zácpě aktivuje převodovku DSG, systémy adaptivního tempomatu a asistent jízdy v pruzích tak, že s nimi „splývá“.

-

Asistenční systémy vozu ŠKODA SUPERB iV

Asistent změny jízdního pruhu

Díky dvěma radarovým čidlům v zadní části vozu zjišťuje Asistent změny jízdního pruhu vozidla jdoucí za vámi a vozidla v mrtvém úhlu. Informuje vás kontrolkou LED na vnitřní části krytu venkovních zrcátek. Asistent změny jízdního pruhu dokáže detekovat vozidla až do vzdálenosti 70 m, a tím vás účinně upozornit na nebezpečné situace na dálnicích a dvouproudových silnicích.

Asistent jízdy v pruzích

Tato funkce vás umí upozornit na neúmyslné vybočení z jízdního pruhu. Systém se aktivuje při rychlostech nad 65 km/h za předpokladu, že jsou na povrchu vozovky rozpoznatelné jízdní pruhy a před přejetím značení nebyl aktivován ukazatel směru.

-

Rozpoznávání dopravních značek

Asistenční systémy vozu ŠKODA SUPERB iV

Modul zpracování obrazu vyhledává v naskenovaných snímcích známé dopravní značky a porovnává výsledky s navigačními údaji. Systém zpracovává dopravní značení omezení rychlosti, zákazu předjíždění a veškeré dodatečné pokyny, včetně značení konce omezení, a oznamuje je řidiči.

-

Systém varování před srážkou

Asistenční systémy vozu ŠKODA SUPERB iV

Front Assist je bezpečnostní systém varování před srážkou. Při blížící se srážce aktivuje brzdy s cílem minimalizovat její následky. Současně provádí nouzové zastavení, pokud se chodec snaží nebezpečně přejít před vozidlem.

-

Manevrovaci asistent

Asistenční systémy vozu ŠKODA SUPERB iV

Systém stahuje data z čidel, parkovací parametry a úhel natočení volantu a upozorňuje na případné riziko střetu s překážkami při parkování. Aby k takovým situacím nedošlo, pokud včas nezabrzdíte podle upozornění na vzdálenost, vůz SUPERB iV aktivuje manévrovací asistent, funkci, která vůz zastaví a zabrání tak střetu.

Asistenční systémy

-

Snadné parkování

Komfortní systémy vozu ŠKODA SUPERB iV

Parkovací asistent vás poloautomaticky navede do příčného parkovacího místa (najetí předem i pozadu) a pomůže vám zajet na podélné místo a vyjet z něj. Systém vám pomáhá tak, že automaticky provádí optimální pohyby volantu pro zaparkování v pruzích, takže vy pouze ovládáte plynový a brzdový pedál.

-

Snadné parkování

Komfortní systémy vozu ŠKODA SUPERB iV

Při zařazení zpětného chodu se aktivuje kamera v pátých dveřích a záběry se zobrazí na displeji infotainmentu. Dynamické pomocné linie na displeji ukazují směr, kterým by se vůz pohyboval při daném úhlu nastavení volantu, nebo vás upozorní, kdy je třeba volantem otočit.

-

Prediktivní tempomat

Komfortní systémy vozu ŠKODA SUPERB iV

Tato nová funkce systému adaptivního tempomatu umí automaticky upravovat nastavenou rychlost vozu podle omezení rychlosti na dopravním značení. Pokud například při jízdě po dálnici vjede vůz SUPERB do obce, zpomalí na rychlost 80 km/h, přičemž následně při vyjetí z obce opět zrychlí na dovolenou rychlost na dálnici.

-

Inovativní osvětlení

METRIX-LED světlomety

Prostřednictvím kamery ve zpětném zrcátku, která zjišťuje světelné zdroje z protijedoucích vozidel, Matrix-LED světlomety v blízkosti takových vozů potlačí část dálkových světel v reálném čase nezávisle přepínatelnými LED čipy v každém světlometu. Tím zajišťuje dokonale osvětlenou vozovku před vámi a vyšší bezpečnost.

LED světlomety

Vůz ŠKODA SUPERB iV je vybaven standardními LED světlomety obsahujícími diody pro tlumená a dálková světla, obrysová světla i denní svícení.

-

Inovativní osvětlení

TOP LED zadní světla s animovaným ukazatelem směru

Koncová světla v Top LED provedení obsahují všestranné diody. Mezi jejich zvláštní rysy patří pochromovaný pásek přes celou šířku pátých dveří a nápadný dynamický ukazatel směru.

Koncová světla LED

Vůz SUPERB se standardně dodává s koncovými LED světly, v nichž jsou diody použity pro brzdová, koncová a mlhová světla.

Motory

-

Na plný plyn

1,4 TSI iV 160 kW

 • převodovka 6° A
 • maximální rychlost 224 km/h
 • palivo PHEV
 • zrychlení za 7,7 s na 100 km/h
 • emise CO2 33g/km

Technologie

-

Technologie vozu ŠKODA SUPERB iV

To nejlepší z obou světů

Díky kombinaci výhod elektromobilů i tradičních automobilů si užijete dokonalou jízdu na všech svých cestách. Na dojíždění za prací ve městě v tichosti a pohodlí použijte elektrický pohon s dojezdem až 55 km, ověřeným podle metodiky WLTP, který nevydává do ovzduší žádné emise. Na delších pracovních cestách, vyjížďkách mimo město nebo na cestě na dovolenou oceníte benzinový motor a 50l nádrž s dojezdem až 850 km.

Dokonalá kombinace motorů

ŠKODA SUPERB iV používá moderní plug-in hybridní technologii, která spojuje ověřený benzinový motor 1.4 TSI/115 kW s elektromotorem o výkonu 85 kW, což umožňuje jízdu v čistě elektrickém režimu i hybridní režim využívající oba motory. Třetí část systému představuje baterie o kapacitě 13 kWh, umístěná v podlaze před zadní nápravou.

-

Hnací soustava PLUG-IN hybridu

Pod kapotou vozu ŠKODA SUPERB iV se ukrývá moderní plug-in hybridní pohon, který využívá to nejlepší z elektricky poháněných a tradičních automobilů s cílem zajistit ekologickou a přitom dynamickou jízdu.

Dokonalá kombinace

ŠKODA SUPERB iV používá moderní plug-in hybridní technologii, která spojuje ověřený benzinový motor 1.4 TSI/115 kW s elektromotorem o výkonu 85 kW, což umožňuje jízdu v čistě elektrickém režimu i hybridní režim využívající oba motory. Třetí část systému představuje baterie o kapacitě 13 kWh, umístěná v podlaze před zadní nápravou.

Odpovědná dynamika

Díky své plug-in hybridní technologii nabízí vůz SUPERB iV mobilitu šetrnou k životnímu prostředí, aniž by byla omezena pohyblivost. Hnací systém, který kombinuje benzinový motor s elektromotorem, dosahuje systémového výkonu 160 kW a točivého momentu 400 Nm. To vše při úrovni emisí CO2 méně než 40 g/km.

Generátor zvuku E-NOISE

V přední části vozu je zabudovaný zvukový generátor E-noise, který s dostatečným předstihem upozorňuje účastníky silničního provozu, např. chodce a cyklisty, na blížící se vůz ŠKODA SUPERB iV jedoucí v elektrickém režimu.

-

Připraven na každou situaci

Technologie vozu ŠKODA SUPERB iV

Ke standardně dodávané volbě jízdního režimu přibyly tři nové dodatečné režimy, díky kterým můžete plně využít všech možností iV. Stisknutím tlačítka E-mode přepnete vůz do čistě elektrického režimu. V HYBRIDNÍM režimu elektronika automaticky reguluje interakci mezi benzinovým motorem a elektromotorem. Pokud stisknete tlačítko jízdního režimu SPORT, vůz vám nabídne maximální výkon 160 kW.

-

Pohodlné nabíjení

Technologie vozu ŠKODA SUPERB iV

Pojem „plug-in hybrid“ vypovídá o tom, že baterii vozu SUPERB iV lze dobíjet připojením nabíjecího kabelu do elektrické sítě – doma, v práci, nebo dokonce v nákupním středisku, a to buď z běžné zásuvky, nebo z výkonné nabíjecí stanice WallBox pro rychlejší nabíjení. V nabíjecí stanici o výkonu 3,6 kW lze vybitou baterii dobít za 3 hodiny a 30 minut. Další možností je dobíjení nebo udržování hladiny nabití baterie během jízdy benzinovým motorem a rekuperací brzdné energie.

Objednejte si testovací jízdu modelu ŠKODA NOVÝ SUPERB iV

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka