Škoda program pro vozy starší 4 let

ŠKODA program pro vozy starší 4 let
ŠKODA program pro vozy starší 4 let

Škoda program pro vozy starší 4 let

Šeková knížka plná slev

Využijte zvýhodnění až 20% na originální náhradní díly Škoda a práci! Pokud vlastníte vůz Škoda Citigo, Škoda Fabia, Rapid, Škoda Octavia, ROOMSTER, Yeti, Škoda Superb, Škoda Kodiaq nebo Škoda Karoq, jehož stáří je 4 a více let, je akce Šeková knížka plná slev určena právě Vám. Stačí si knížku jednoduše stáhnout, nebo nás o Šekovou knížku požádat.

skoda program pro starsi vozy profesionalove 700

Spoléhejte se na profesionály

U nás máte jistotu, že používáme Škoda Originální díly a výrobcem předepsané technologické postupy - dobré vlastnosti vašeho vozu tak zůstanou zachovány. Pokud chcete využít naší nabídky, stačí navštívit v jeden z našich autorizovaných servisů Škoda, který Vám poskytne Šekovou knížku plnou slev.

Stáhnout šekovou knížku

Sleva 20 % na výměnu Škoda originálních brzd

Sleva platí pro výměnu brzdových destiček, čelistí, kotoučů a bubnů. Pro vozy Škoda staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál.

Škoda originální brzdy
Škoda originální výfuk

Sleva 20 % na výměnu Škoda originálního výfuku

Sleva se vztahuje na střední i zadní díl výfuku. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál. Sleva se nevztahuje na výměnu DPF filtrů.

Sleva 20 % na výměnu Škoda originálních tlumičů

Sleva se vztahuje na výměnu předních i zadních tlumičů a na předepsané přeměření geometrie po výměně předních tlumičů. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál.

Škoda originální tlumiče
Škoda originální díly

Sleva 20 % na výměnu Škoda originální spojky

Spojky, spojkové lamely, přítlačné kotouče, vypínací ložiska a setrvačník. Sleva platí pouze v případě montáže u servisního partnera Škoda. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál.

Sleva 20 % na výměnu Škoda originálních řemenů

Sleva se vztahuje na řemeny, řetězy, kladky a vodní čerpadla v případě výměny rozvodů. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH, a vztahuje se jak na materiál tak na práci.

Škoda originální tlumič
Škoda originální díly

Sleva 15 % na Škoda originální díly

Sleva je platná tehdy, je-li celková cena opravy nad 3 000 Kč (včetně DPH). Maximální výše slevy je 7 500 Kč. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let. Sleva se poskytuje pouze z ceny materiálu včetně DPH.

Zdarma autokosmetika Škoda

Pokud bude celková cena opravy vyšší než 1 000 Kč (včetně DPH), můžete si vybrat jednu libovolnou položku ze seznamu autokosmetiky na druhé straně šeku zdarma. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let.

Škoda originální kosmetika
Škoda originální příslušenství

Sleva 20 % na nákup originálního příslušenství

Sleva se nevztahuje na pultový prodej příslušenství, sortiment kompletních kol (letní, zimní) a na prodej volných pneumatik. Slevu lze uplatnit pouze v případě provedené servisní práce na voze nebo montáži příslušenství. Sleva se nevztahuje na montáž příslušenství a nelze ji uplatnit na produkty zakoupené přes Škoda E-shop. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let.

Na jaký vůz se nabídka vztahuje?

Na vozy Škoda Citigo, Fabia, Rapid, Octavia, ROOMSTER, Yeti, Superb, Kamiq, Scala Kodiaq nebo Karoq starý 4 a více let, které máte ve vlastnictví maximálně 6 měsíců. Využitím nabídky od nás získáte vyplněný formulář kontroly stavu ojetého vozu zdarma. Akce je platná pouze na území ČR do 31. 12. 2024.

Seznam kontrolních bodů

Škoda servis

Škoda Výměnné díly

Továrně renovované díly pro vozy jakéhokoli stáří. Opětovné využití dílů méně zátěžuje životní prostředí odpadem.

Díly jsou během renovace detailně rozebrány, vyčištěny, proměřeny a zkontrolovány. Jednotlivé součástky daného dílu jsou renovovány nebo nahrazeny zcela novými.

Sortiment Výměnných dílů zahrnuje kompletní motory, turbodmychadla, klimakompresory, alternátory, startéry, vodní čerpadla, spojky, vstřikovací čerpadla, trysky, katalyzátory, převodovky, třmeny kotoučových brzd a další složité celky.

Nižší cena až o 68%, 100% kompatibilita s vozem, bezpečnost a kvalita podléhající standardům Škoda.


Škoda

Škoda Předplacený servis

Myslete v klidu na jiné věci, ať je s autem cokoli

Škoda

Škoda Prodloužená záruka

Buďte připraveni na všechny nástrahy provozu

Škoda

Škoda Záruka mobility

Nenechte se zastavit

Škoda

Škoda Pojištění

Pojistěte se pro případ, že něco zaskřípe


Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás pomocí formuláře a my Vám vše objasníme

Chci být zpětně kontaktován

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

 

Vámi zvolený termín je pouze orientační a bude Vám potvrzen servisním technikem.

Zde nás najdete