Škoda program pro vozy starší 4 let

ŠKODA program pro vozy starší 4 let
ŠKODA program pro vozy starší 4 let

Škoda program pro vozy starší 4 let

Šeková knížka plná slev

Využijte zvýhodnění až 20% na originální náhradní díly Škoda a práci! Pokud vlastníte vůz Škoda Citigo, Škoda Fabia, Rapid, Škoda Octavia, ROOMSTER, Yeti, Škoda Superb, Škoda Kodiaq nebo Škoda Karoq, jehož stáří je 4 a více let, je akce Šeková knížka plná slev určena právě Vám. Stačí si knížku jednoduše stáhnout, nebo nás o Šekovou knížku požádat.

Škoda šeková knížka

Spoléhejte se na profesionály

U nás máte jistotu, že používáme Škoda Originální díly a výrobcem předepsané technologické postupy - dobré vlastnosti vašeho vozu tak zůstanou zachovány. Pokud chcete využít naší nabídky, stačí navštívit v jeden z našich autorizovaných servisů Škoda, který Vám poskytne Šekovou knížku plnou slev.

Stáhnout šekovou knížku

Sleva 20% na výměnu originální spojky Škoda

Spojky, spojkové lamely, přítlačné kotouče, vypínací ložiska a setrvačník. Sleva platí pouze v případě montáže u servisního partnera Škoda. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál.

Škoda originální spojka
Škoda originální brzdy

Sleva 20% na výměnu originálních brzd Škoda

Sleva platí pro výměnu brzdových destiček, čelistí, kotoučů a bubnů. Pro vozy Škoda staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál.

Sleva 20% na výměnu originálního vyfuku Škoda

Sleva se vztahuje na střední i zadní díl výfuku. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál. Sleva se nevztahuje na výměnu DPF filtrů.

Škoda originální výfuk
Škoda autokosmetika

Zdarma autokosmetika Škoda

Pokud bude celková cena opravy vyšší než 1 000 Kč (včetně DPH), můžete si vybrat jednu položku ze seznamu autokosmetiky dle svého výběru zdarma. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let.

Sleva 20% na výměnu originálních tlumičů Škoda

Sleva se vztahuje na výměnu předních i zadních tlumičů a na předepsané přeměření geometrie po výměně předních tlumičů. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál.

Škoda originální tlumič
Škoda originální příslušenství

Sleva 20% na nákup originálního příslušenství Škoda

Sleva se nevztahuje na pultový prodej příslušenství, sortiment kompletních kol (letní, zimní) a na prodej volných pneumatik. Slevu lze uplatnit pouze v případě provedené servisní práce na voze nebo montáži příslušenství. Sleva se nevztahuje na montáž příslušenství a nelze ji uplatnit na produkty zakoupené přes Škoda E-shop. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let.

Sleva 15% na výměnu originálních řemenů Škoda

Sleva se vztahuje na řemeny, řetězy, kladky a vodní čerpadla v případě výměny rozvodů. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let. Sleva se poskytuje pouze z ceny materiálu včetně DPH.

Škoda originální řemen
Škoda originální díly

Sleva 10% na originální díly Škoda

Sleva je platná tehdy, je-li celková cena opravy nad 3 000 Kč (včetně DPH). Maximální výše slevy je 5 000 Kč. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let. Sleva se poskytuje pouze z ceny materiálu včetně DPH.

Kontrola ojetého vozu zdarma

Koupili jste si ojetý vůz? Nabízíme Vám jedinečnou příležitost nechat si ho zdarma zkontrolovat.

Škoda servis

Na jaký vůz se nabídka vztahuje?

Na vozy Škoda Citigo, Fabia, Rapid, Octavia, ROOMSTER, Yeti, Superb, Kodiaq nebo Karoq starý 4 a více let, které máte ve vlastnictví maximálně 6 měsíců. Využitím nabídky od nás získáte vyplněný formulář kontroly stavu ojetého vozu zdarma. Akce je platná pouze na území ČR do 31. 12. 2023.

Seznam kontrolních bodů

Škoda Economy díly

Optimálně navržené náhradní díly pro vozy starší 4 let, aby náklady na údržbu a opravy odpovídaly časové hodnotě vozu.

Škoda Economy díly jsou vyrobeny dle technologických standardů Škoda s důrazem na maximální kvalitu a bezpečnost. Dodávají se prostřednictvím autorizované dealerské sítě Škoda a poskytujeme na ně standardní dvouletou záruku.

Sortiment zahrnuje výfuky, brzdové destičky, autobaterie, tlumiče, alternátory, brzdové kotouče, filtry, zapalovací svíčky, lišty stěračů, startéry ale také kapaliny do ostřikovačů.

100% díly Škoda AUTO až o 35% levnější než Originální díly.

Škoda Výměnné díly

Továrně renovované díly pro vozy jakéhokoli stáří. Opětovné využití dílů méně zátěžuje životní prostředí odpadem.

Díly jsou během renovace detailně rozebrány, vyčištěny, proměřeny a zkontrolovány. Jednotlivé součástky daného dílu jsou renovovány nebo nahrazeny zcela novými.

Sortiment Výměnných dílů zahrnuje kompletní motory, turbodmychadla, klimakompresory, alternátory, startéry, vodní čerpadla, spojky, vstřikovací čerpadla, trysky, katalyzátory, převodovky, třmeny kotoučových brzd a další složité celky.

Nižší cena až o 68%, 100% kompatibilita s vozem, bezpečnost a kvalita podléhající standardům Škoda.

Nejčastější otázky k akci "Kontrola ojetého vozu zdarma":

01.01.2021 - 31.12.2023

Ano, pokud zákazník splní výše uvedené podmínky.

Jedinečná nabídka se vztahuje na vozy Škoda Citigo, Škoda Fabia, Rapid, Škoda Octavia, ROOMSTER, Yeti, Škoda Superb, Škoda Kodiaq a Škoda Karoq staré čtyři a více let, které máte ve vlastnictví max. 6 měsíců. Nabídka se nevztahuje na ojetá vozidla zakoupená u autorizovaných prodejců Škoda.

Na všech našich pobočkách Auto Horejsek.

Kontaktujte nás.

Mohu k tomu využít šekovou knížku? Pokud bude na vašem voze zjištěna závada, doporučujeme si ji nechat ihned odstranit. Vzhledem ke stáří vozu máte možnost využít slev z šekové knížky. Rozhodnutí, zda si opravu necháte provést v autorizovaném servisu, samozřejmě závisí pouze na Vás.

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás pomocí formuláře a my Vám vše objasníme

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka

Zde nás najdete