Škoda Octavia Combi Scout

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY Škoda Octavia.

ŠKODA OCTAVIA COMBI SCOUT
ŠKODA OCTAVIA COMBI SCOUT
ŠKODA OCTAVIA COMBI SCOUT
ŠKODA OCTAVIA COMBI SCOUT
ŠKODA OCTAVIA COMBI SCOUT
ŠKODA OCTAVIA COMBI SCOUT
ŠKODA OCTAVIA COMBI SCOUT
ŠKODA OCTAVIA COMBI SCOUT
previous arrow
next arrow
Slider

 • Cena vozu od: -
 • Výkon: --- kw
 • Spotřeba: --- l/100km

Základní charakteristika modelu

Škoda Octavia Combi Scout - Pro odvážné objevitele

Design karosérie

-

Design

Odznak skauta

Praví skauti si musí zasloužit odznaky za své dovednosti a úspěchy. Nový dobrodruh značky Škoda není výjimkou – mistr inženýrství, orientace a přežití v divočině. Zkrátka pravý Scout. Dekorativní lišty v prazích dveří umí nejen chránit lak vozu, ale také vás přivítají při každém rodinném dobrodružství.

-

Ukažte svůj styl

Kola dělají auto

Pro model OCTAVIA SCOUT si můžete vybírat ze tří různých designů kol s rozměry 17" a 18". Vaše OCTAVIA SCOUT může jezdit na 17" nebo 18" kolech z lehké hliníkové slitiny. 17" kola Nivalis jsou v základní výbavě, na přání můžete mít 18" kola Braga v antracitovém a stříbrném designu.

Design interiéru

-

Interiér

Každodenní základní tábor

Sedadla kombinující Alcantaru® a hnědou kůži s logem SCOUT jsou dodávána na přání. Sklopná loketní opěrka se dvěma držáky nápojů. Dvojitá podlaha umožňující rozdělit obrovský zavazadlový prostor na více částí je dodávána na přání.

-

Architektura

Znaky SCOUT

Interiér modelu OCTAVIA SCOUT byl navržen jako váš každodenní základní tábor. Pohodlně se do něj vejde až pět dobrodruhů. S šířkou interiéru 1 449 mm je tu dost místa pro nohy, čtyři dospělí mohou pohodlně cestovat i na dlouhé vzdálenosti. Vůz si můžete volitelně vybavit sedačkami čalouněnými Alcantarou v černé nebo hnědé barvě – vše s logy Scout.

-

Komunikace

Snadné ovládání vašeho vozu

Volantem můžete ovládat celou řadu funkcí vozu Octavia Scout: vybírat oblíbené písničky, realizovat důležité telefonáty, procházet menu palubního počítače a mnohé další věci. Volant má navíc specifické čalounění a samozřejmě i znak Scout. Škoda Octavia Scout je také vybavena funkcí SmartLink+ umožňující elegantní propojení vozu a telefonu prostřednictvím rozhraní MirrorLink™ a SmartGate. Ať už chcete poslouchat hudbu nebo sledovat instrukce navigace, vše se zobrazí na centrálním displeji.

Konektivita

-

MY Škoda APP

Konektivita vozu Škoda Octavia Combi Scout

MyŠkoda je mobilní aplikace pro zařízení s operačním systémem iOS (Apple) a Android (Google). Jejím účelem je pomoci zákazníkovi Škoda AUTO v řadě běžných situací připojením nejen k vašemu vozu. Součástí aplikace je interaktivní asistent PAUL, který vás provede aplikací a pomůže vám s každým úkolem.

-

Smartlink+

Konektivita vozu Škoda Octavia Combi Scout

SmartLink+ umožní propojení vašeho smartphonu a palubního infotainmentu prostřednictvím MirrorLinkuTM a SmartGate. Ať už chcete poslouchat hudbu nebo sledovat pokyny navigace, vše může být zrcadleno z telefonu na displej infotainmentu. Systém SmartGate umožní přístup k telemetrickým datům o voze.

-

Infotainment On-line

Konektivita vozu Škoda Octavia Combi Scout

Balíček Infotainment Online nabízí širokou nabídku služeb, jako je informace o dopravě, novinky, předpověď počasí, ceny paliva na čerpacích stanicích nebo prázdná parkovací místa.

-

Tlačítko pro případ nouze

Konektivita vozu Škoda Octavia Combi Scout

Vybrané služby Škoda Connect se ovládají pomocí tlačítek ve stropním modulu. Červeným tlačítkem tísňového volání eCall vpravo okamžitě přivoláte pomoc, pokud se stanete účastníkem nebo svědkem nehody. Tlačítkem uprostřed můžete kontaktovat servisní středisko při poruše. Levým tlačítkem můžete požádat o více informací na infolince Škoda.

Asistenční systémy

-

Lane Assist

Kontrola neúmyslného vybočení

Asistent pro udržování vozidla v jízdním pruhu (Lane Assist) rozezná neúmyslné vybočení z jízdního pruhu, upozorní řidiče a provede opravné zásahy do řízení. Systém funguje při rychlostech nad 65 km/h za podmínky, že jsou na vozovce viditelné čáry vymezujicí jízdní pruh a před jejich přejetím nebylo spuštěno směrové světlo.

-

Traveller Assist

Rozeznávání dopravního značení

Tento asistenční systém rozeznává svislé dopravní značení a zobrazuje ho na informačním displeji Maxi DOT nebo na digitální přístrojový panel a displeji infotainmentu. Dokáže identifikovat značky omezení rychlosti a zákazu předjíždění i s doplňkovým značením a značky konce těchto omezení.

-

Front Assist s ochranou chodců

Upozornění na nebezpečí srážky

Front Assist je bezpečnostní systém, který upozorňuje na nebezpečí srážky, a v případě nevyhnutelné nehody se aktivací brzd snaží snížit následky střetu. Systém dokáže také registrovat neopatrné chodce nebezpečně vstupující do dráhy vozu.

-

Blind Spot Detect

Bezpečné přejíždění z pruhu do pruhu

Asistent hlídání „mrtvého úhlu“ (Blind Sport Detect) pomáhá řidiči přejíždět z pruhu bezpečněji. Dva radarové senzory umístěné ve spodní části zadního nárazníku monitorují prostor až 20 metrů za vozidlem.

-

Rear Traffic Alert

Asistent vyparkování

Asistent vyparkování (Rear Traffic Alert) sleduje prostor za vozem a detekuje vozidla přijíždějicí ze stran při vyparkovávání. Pokud hrozí kolize, zazní zvukový signál a kritická strana se zobrazí na displeji infotainmentu nejdříve žlutě, pak červeně. V případě nouze vůz sám zabrzdí.

-

Auto Light Assist

Asistent dálkových světel

Asistent dálkových světel (Auto Light Assist) automaticky rozsvěcí a zhasíná dálková světla podle aktuální dopravní situace. Využívá k tomu kameru instalovanou v patě vnitřního zpětného zrcátka detekující zdroje světel.

-

Adaptivní tempomat

Udržuje bezpečnou vzdálenost>

Adaptivní tempomat (ACC) automaticky udržuje bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu při určené rychlosti a využívá motor a brzdy, aby podle potřeby automaticky zrychlil nebo zpomalil. Systém kombinuje funkci tempomatu s radarovou kontrolou vzdálenosti a funguje v rychlostech do 160 nebo 210 km/h.

-

Driver Alert

Asistent rozpoznání únavy řidiče

Asistent rozpoznání únavy řidiče (Driver Alert) snižuje riziko krizových situací vzniklých únavou řidiče. Systém sleduje řidičovo chování, vyhodnocuje míru jeho pozornosti a v případě možného nebezpečí doporučí udělat si přestávku při řízení a odpočinout si.

Motory

-

Vstříc dobrodružství na plný plyn

2,0 TSI 140 kW

 • 7 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4 x 4
 • maximální rychlost 218 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 7,2 s na 100 km/h
 • emise CO2 159 g/km
-

Vstříc dobrodružství na plný plyn

2,0 TDI 135 kW

 • 5,4 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7°A 4 x 4
 • maximální rychlost 215 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 7,7 s na 100 km/h
 • emise CO2 142g/km

Technologie

-

Pohon 4x4

Bezpečná jízda

Pohon všech kol s elektro-hydraulickou mezinápravovou spojkou se dokáže vypořádat s každou změnou pod koly v řádu milisekund. Při běžných podmínkách má auto poháněná pouze přední kola.

-

Automatická převodovka DSG

Komfortní řazení

Dvouspojková automatická převodovka DSG je vrcholným dílem inženýrství – kombinuje totiž ekonomičnost a rychlé řazení manuální převodovky s komfortem automatické.

-

Off-road režim

Dobrodružství mimo zpevněné cesty

Jste připraveni na dobrodružství mimo civilizované cesty? Volba režimu Off-road přepne všechny asistenční systémy do speciálního nastavení vhodného pro jízdu v terénu. Plynový pedál tak začne reagovat méně citlivě, zatímco asistent pro jízdu z kopce (Hill Descent Control) automaticky citlivě brzdí, aby udržel konstantní rychlost při klesání. Tím máte o starost méně a můžete se soustředit na výběr té nejvhodnější trasy v náročném terénu.