Škoda Mobilní aplikace

Stažení zdarma, funkce neocenitelné

Představujeme Vám mobilní aplikace Škoda, které Vašemu chytrému telefonu poskytnou řadu nových funkcí a přístup k exkluzivnímu obsahu. Zkontrolujte si stav paliva v nádrži, zapněte přídavné topení nebo si prohlédněte detailní statistiky o každé jízdě Vaším autem přímo z pohodlí domova. Specializované sportovní aplikace Vám umožní sledovat sportovní události vteřinu po vteřině. A máme připravených také několik her pro malé i velké řidiče. Prohlédněte si níže uvedený seznam aplikací a stáhněte si zdarma ty, které se Vám budou hodit.


MyŠkoda

S aplikací MyŠkoda máte svůj vůz jako na dlani. Stačí si aplikaci nainstalovat do chytrého telefonu a získáte přístup ke všem nezbytným informacím o svém voze, ať už je budete potřebovat kdykoliv a kdekoliv. Stejně tak můžete jejím prostřednictvím ovládat základní funkce vozu, přičemž jednotlivé služby a funkce jsou Vám k dispozici dle zvoleného balíčku Škoda Connect: Infotainment Online nebo Proaktivní servis a Vzdálený přístup.

Služby

Kdykoliv si můžete zkontrolovat potenciální dojezd vozu s množstvím pohonných hmot, které má ještě k dispozici, nebo se můžete podívat na jízdní data z Vašich nedávných cest. Přemýšlíte, zda jste vůz zamkli? Odpověď Vám dá aplikace MyŠkoda. Svůj vůz i na těch nejrozlehlejších parkovištích najdete snadno a rychle díky funkci Poslední parkovací pozice. Můžete dokonce na dálku zatroubit nebo zablikat světly, aby bylo hledání ještě snazší.

Plánujete trasu? V klidu si ji připravte doma a pak ji pouze odešlete do navigace vozu. Skvělým pomocníkem je také Plánovač tras, který kontroluje Váš kalendář a dle aktuální dopravní situace Vás upozorní na to, kdy je potřeba vyrazit, abyste na nadcházející schůzku dorazili včas.

Používáte pro svou osobní či pro pracovní potřebu záznamy jízd? I s tím Vám pomůže aplikace MyŠkoda. Pro zaznamenávání jízd stačí propojit Váš chytrý telefon s vozem skrze rozhraní MirrorLink™ nebo CarPlay z balíčku komunikačních rozhraní SmartLink+. Po dokončení jízdy budete mít k dispozici mapu s projetou trasou a doplňkové informace, jako je ujetá vzdálenost, průměrná spotřeba, průměrné otáčky motoru, průměrná rychlost nebo doba a úspornost jízdy.


MyŠkoda iV

Porovnejte možnosti eMobility s Vaším vlastním vozem a vyzkoušejte výhody čistě elektrického provozu.

Zkušební jízda elektromobilu

Přemýšleli jste někdy, jestli by pro Vás byl elektromobil dobrou volbou? Porovnejte své současné auto se spalovacím motorem s vybraným vozem Škoda iV a zjistěte, zda Vám to stojí za to. Nyní můžete získat odpovědi a objevovat tipy díky aplikaci MyŠkoda iV. Díky chytrým funkcím, jako je sledování jízdy, srovnání spotřeby a emise CO2, snadno zjistíte, zda byste měli přejít z fosilního paliva na elektrický automobil.

GOOGLE PLAY

APP STORE

Jízdní data

Díky funkcím Trip Tracking Vám aplikace umožní zaznamenat Váš jízdní profil ve Vašem vlastním konvenčním autě. Dozvíte se o ujeté vzdálenosti, emisích CO2 a spotřebě paliva. To Vám přesně řekne, kolik stojí Váš osobní styl řízení. To může být užitečné obecně a co je důležitější, když uvažujete o koupi elektromobilu.

Možné úspory

Na základě Vašeho aktuálního vozu a Vašeho stylu jízdy Vám aplikace sdělí, zda elektrické vozidlo vyhovuje Vašim potřebám. Rovněž vypočítá úspory, které můžete dosáhnout ve spotřebě a emisích CO2. Funkce jako Car Energy Status budou simulovat řízení s elektromobilem, takže budete přesně vědět, zda je dobrou volbou pro Vaše každodenní potřeby řízení.

Nabíjení

Jaký je Váš dojezd? Jak často musíte vozidlo nabíjet? A hlavně: kde to můžete nabít? Je poblíž Vašeho domova dostatek nabíjecích stanic? Mapa nabíjení a další funkce zodpoví tyto otázky týkající se Vaší místní nabíjecí sítě. Dozvíte se také o Škoda iV Charger - našem chytrém řešení pro domácí nabíjení.


Škoda Media Command

Media Command umožňuje cestujícím na zadních sedadlech přístup k funkcím infotainment systému prostřednictvím tabletu nebo chytrého telefonu. Můžete si zobrazit jednotlivé komponenty systému a snadno ovládat jejich funkce.

GOOGLE PLAY

APP STORE

Škoda Media Command

Škoda Move&Fun

Škoda Move&Fun

Udělejte ze svého chytrého telefonu švýcarský armádní nůž pro Vaše Citigo: aplikace Move & Fun Vám umožní poslouchat hudbu, ovládat rádio a používat offline navigaci. Multifunkční obrazovka zobrazuje spotřebu paliva, dojezd nebo teplotu chladicí kapaliny.

GOOGLE PLAY

APP STORE


Škoda Media Services

Aplikace Škoda Media Services přináší informace o aktivitách značky po celém světě, přehled současné modelové řady Škoda včetně nejnovějších zpráv Škoda Motorsport a produktových novinek.

GOOGLE PLAY

APP STORE

Škoda Media Services

Škoda AR

Škoda AR

Zaparkujte vůz Škoda Karoq na jídelní stůl nebo před Váš dům pomocí nové úžasné technologie rozšířené reality. Vyberte si barvu laku, kola a prohlédněte si interiér vozu, vše si můžete přizpůsobit Vašim preferencím.

APP STORE


Škoda Karoq VR

Pomocí aplikace virtuální reality pro Karoq si můžete užít auto v době a na místě, které Vám nejlépe vyhovuje. Teleportujeme Vás do různých prostředí, kde si auto vyzkoušíte jako nikdy předtím.

APP STORE

Škoda Karoq VR

Chtěli byste se dozvědět více? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka