Škoda Marketplace

Výhodné nabídky se objevují všude

Škoda AUTO uvádí novou službu konektivity – nabídky řidičům založené na aktuální poloze auta. Řidiči vybraných modelů značky Škoda mohou prostřednictvím nového informačního systému získávat nabídky od našich partnerských společností odpovídající jeho potřebám a zároveň aktuální poloze vozu. Služba se nově spouští v České republice a následně bude uvedena i na další trhy.

Marketplace

Marketplace

Ihned, co se řidič zaregistruje do aplikace Marketplace, chytrý program vyhodnotí jeho trasy včetně každodenních návyků a následně mu sestaví nabídky na míru. Ty budou odpovídat jízdní situaci, ročnímu období, a dokonce i počasí.

Čerpací stanice

Pokud vůz potřebuje doplnit palivo, zobrazí se řidiči na info panelu nabídka nejbližších partnerských čerpacích stanic v jeho okolí. Poté ho navigační systém navede na vybrané místo.

Čerpací stanice
Obchody

Obchody

Pokud trasa povede kolem supermarketu zapojeného do programu, dostane řidič upozornění na speciální nabídku obchodu. Díky tomu se může spontánně rozhodnout a zajet si nakoupit, co potřebuje.

Speciální nabídky

V budoucnu se počítá s neustálým rozšiřováním nabídek od nejrůznějších partnerských společností. Řidiči budou moci dostávat tipy na restaurace, hotely v okolí, či o akčních nabídkách automyček apod.

Speciální nabídky

Co Vám nabídne aplikace Marketplace?

Čerpací stanice OMV

Čerpací stanice OMV

Pokud potřebujete doplnit palivo, zastavte se na čerpacích stanicích OMV, kde v rámci nabídky získáte nejen slevu 3 Kč/l, ale i další výhody.

Víco o OMV

Ovocné bary fruitisimo

Ovocné bary fruitisimo

U Fruitisima si vychutnáte 40 % slevu na velké sezónní drinky a současně si můžete zasoutěžit o nový vůz Škoda Enyaq iV na rok zdarma.

Víco o soutěži

Samsung

Samsung

S novým Galaxy Smart Tag od SAMSUNGU bude hledání klíčů od auta minulostí. Užijte si slevy na nejrůznější elektroniku a právě na zmiňovaný Galaxy Smart Tag obdržíte slevu 27 %.

Samsung

Pizza Hut

Zahnat hlad můžete v Pizza Hut, kde získáte slevu na křupavou pizzu v hodnotě 15 %. Můžete také využít další akce, jako je 1+1 pizza zdarma.

Samsung

Škoda AUTO

Zkontrolovat a připravit své auto na léto můžete i s akcí od nás se slevou až 20 % na vybrané příslušenství.

Aktivujte si novou aplikaci ve svém infotainmentu a pojďte si užít akce, které jsou vybrány přímo pro Vás.

Jak si aktivovat službu Marketplace ve vašem voze

Icon 1

Nejprve si aktivujte službu Škoda Connect. Pakliže máte službu aktivovanou, stačí ve vašem infotainmentu najít aplikaci Marketplace, přihlásit se do ní a užít si skvělé benefity, které nabízí.

Icon 2

Nabídku, kterou chcete uplatnit, si jednoduše pošlete do mobilního zařízení apomocí navigace se nechte dovézt až na místo, kde svůj kupón budete moci uplatnit.

Icon 3

Uplatněte kód a užijte si svou nabídku naplno!

Funkcionalita

Nabízená služba je založená na spolupráci s celou řadou našich partnerů. Vždy reflektuje aktuální pozici vozu a další faktory, jakými jsou například stav paliva v nádrži nebo počasí venku.

Infotainment tak v případě potřeby doplnění paliva zobrazí nejbližší partnerské čerpací stanice včetně individuálních akčních nabídek a slev. Na základě stejného principu budou řidiči vozů značky Škoda v budoucnu rovněž informováni o speciálních nabídkách supermarketů, hotelů, restaurací, myček aut a mnoha dalších našich partnerů.

Škoda Infotainment

Modely

Od konce roku 2020 je aplikace k dispozici v infotainmentech u vozidel Scala, Kamiq, Karoq, Kodiaq a Superb iV. Před zahájením využívání této služby musí řidič aktivovat Škoda Connect a následně se zaregistrovat na Škoda Marketplace.

Analýza návyků

Po zaregistrování do aplikace Marketplace, začne program sledovat řidičovy návyky, trasy a ostatní každodenní rutiny, a to po dobu dvou týdnů. Následně vše vyhodnotí a nastaví zobrazování nabídek na míru. Než se tak stane, budou se ukazovat na infotainmentu nabídky určené všem.

Škoda Infotainment
Škoda Octavia

Nabídka nejen na míru

Po vyhodnocení tras a návyků aplikace začne řidiči ukazovat jen to, co by ho skutečně mohlo zajímat a bude pro něj užitečné. Řidič má však možnost kdykoliv vstoupit do systému a vybírat si z kompletní nabídky našich partnerů.

Seznam partnerů

Aktuálně mohou řidiči využívat nabídky OMV, Samsung, Fruitisimo, HoppyGo, AmRest (Pizza Hut, KFC).

Škoda Kamiq

Chtěli byste se dozvědět více? Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka