ŠKODA - živé vysílaní
ŠKODA - živé vysílaní

ŠKODA KUSHAQ Živé vysílání světové premiéry již 18. března

ŠKODA AUTO bude živě přenášet představení svého nového SUV určeného pro Indii.

ŠKODA AUTO odhalí 18. března nový model KUSHAQ: zástupci médií a fanoušci značky ŠKODA budou moci v živém vysílání na platformě ŠKODA StoryboardŠKODA Storyboard sledovat světovou premiéru nového kompaktního SUV určeného pro indický trh. ŠKODA KUSHAQ v sobě snoubí výrazný design, velkorysou nabídku prostoru, která je typická pro modely značky ŠKODA, a rozměry vozu střední třídy.

Jméno modelu KUSHAQ, s „K“ na začátku a s „Q“ na konci, se opírá o názvosloví úspěšné SUV rodiny značky ŠKODA a pochází z indického jazyka sanskrt starého tisíce let. Slovo „Kushak“ v tomto jazyce znamená krále nebo vládce. KUSHAQ je prvním sériovým modelem, který bude uveden v rámci produktové ofenzivy projektu INDIA 2.0 zahrnující čtyři vozy značek ŠKODA a Volkswagen. Všechny tyto modely, které vychází z modulární platformy MQB-A0-IN koncernu Volkswagen speciálně upravené pro tamější trh, se budou vyrábět přímo v Indii.

Světová premiéra v Bombaji začíná 18. března v 15:45 hodin místního času / 11:15 hodin středoevropského času a na platformě ŠKODA StoryboardŠKODA Storyboard se bude vysílat živě do celého světa.