Značka: Škoda
Model: Kodiaq
1 239 900 Kč
 • Cena vozu od: 1 239 900 Kč
 • Výkon: 110 - 147 kW
 • Spotřeba: 5,3 - 8,4 l/100km

Základní charakteristika modelu

Škoda Kodiaq Sportline - Sportovního ducha nezapře

SUV odvážně spojující okázalý interiér s emotivním designem.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

Škoda Kodiaq

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Design karosérie

-

Design

Sportovního ducha nezapře

Nový KODIAQ dostává přední LED světlomety, které společně s mlhovými světly vytváří „čtyřokou“ světelnou grafiku. Jedinečný vzhled díky černým zpětným zrcátkům a šestihrannému rámu přední masky.  Další výraznou novinkou je upravený přední nárazník, který je po obou stranách orámovaný prvky ve tvaru písmene L. Černé doplňky karoserie.

-

MATRIX-LED hlavní světlomety

Čelní světlomety s Full LED technologií

Hlavní světlomety nového modelu Škoda Kodiaq používají LED zdroje pro všechny své světelné funkce. Mezi mnoho výhod LED technologií patří jejich delší životnost a nižší spotřeba elektrické energie. Navíc mají funkci přisvěcování do zatáček a špičkovou funkci TOP LED ZADNÍ SVĚTLA

TOP LED zadní světla

Top LED zadní světla s animovanými ukazateli směru jsou součástí každého vozu Kodiaq. Příjemnou funkcí je tvz. Uvítací efekt, při každém odemčení automobilu.

-

Panoramatické střešní okno

Zatmavené sklo příjemně prosvětluje interiér vozu

Rozměrné panoramatické střešní okno příjemně prosvětluje interiér. Sklo je zatmavené, takže světla ani tepla nevpouští do interiéru nikdy příliš mnoho – navíc má i elektricky ovládanou sluneční clonu.

-

Originální znak Sportline

Nový KODIAQ SPORTLINE

Na obou předních blatnících se nachází originální znak Sportline.

Design interiéru

-

Palubní deska

Okázalý interiér s emotivním designem

Na palubní desce se nachází dekor v imitaci karbonu. Špičkový infotainment s dotykovým displejem o úhlopříčce až 9,2". Virtuální přístrojový štít velikosti 10,25", který přináší pět různých možností zobrazení, včetně jednoho sportovně laděného pohledu.

-

Sportovní tříramenný volant

Multifunkční volant pro intuitivní používání

Multifunkční sportovní volant je čalouněn perforovanou kůží.

-

Sportovní komfortní sedadla

Nový KODIAQ SPORTLINE

Sportovní sedadla v kombinaci Suedia/kůže s šedým prošitím.

Paket pro spaní

KODIAQ můžete vybavit paketem pro spaní, který obsahuje nastavitelné komfortní opěrky hlavy, takže pasažéři na zadních vnějších sedadlech mohou na dlouhých cestách pohodlně odpočívat. Paket obsahuje také deku na přikrytí.

Komfortní prvky

-

Vyhřívané čelní sklo

Fólie ClimaCoat v zimě vyhřívá čelní sklo a v horkých dnech zabraňuje pronikání tepla do vozu

Slunce nebo déšť, s vozem Škoda Kodiaq si budete užívat pohodlí po celý rok. Volitelná nová průhledná fólie ClimaCoat zajišťuje vyhřívání čelního skla. Kromě toho ale v horkých dnech umí také zabránit pronikání tepla do interiéru.

-

Jumbo Box

Praktická odkládací schránka mezi předními sedadly

Jumbo Box je praktická odkládací schránka umístněná pod nastavitelnou loketní opěrkou mezi předními sedadly, takže je snadno dosažitelná pro řidiče i spolujezdce.

-

Zadní port USB-C a zásuvka 230 V

USB porty pro cestující vpředu i vzadu

Dobré zprávy! Už žádné hádky o USB porty a zásuvky. Nová Škoda Kodiaq má připraven jeden port USB-C a 230 V zásuvku pro cestující na zadních sedadlech.

-

Kessy

Bezklíčový systém pro odemykání i startování Vašeho vozu

Už nikdy nemusíte při nastupování nebo vystupování vyndávat klíč z kapsy, bezklíčový systém pro odemykání, zamykání a startování totiž rozezná klíč do vzdálenosti až 1,5 metru od vozu. Auto se automaticky odemkne, když zatáhnete za kliku dveří nebo stisknete tlačítko na kufru. Motor nastartujete pouhým stisknutím tlačítka.

Chytré doplňky

-

Virtuální pedál

Bezdotykové otevírání a zavírání dveří zavazadlového prostoru

Dveře zavazadlového prostoru vozu Škoda Kodiaq mohou být volitelně ovládané stiskem tlačítka z místa řidiče, dálkově ovládaným klíčem, stisknutím tlačítka na dveřích zavazadlového prostoru, nebo virtuálním pedálem pro bezdotykové otevírání a zavírání dveří zavazadlového prostoru.

-

Ochrana hran dveří

Řešení pro ulehčení každodenního života

Automaticky vysouvané plastové ochrany hran dveří jsou jedním z mnoha chytrých řešení ulehčujících každodenní život, které si rychle oblíbíte. Jsou aktivovány pružinou, takže jakmile otevřete dveře, ochrana vyskočí a přilne k hraně dveří, aby tak zabránila i těm nejdrobnějším oděrkám Vašeho auta a aut vedle.

-

Sklopné tažné zařízení

Pouhé stisknutí tlačítka pro odjištění tažného zařízení

Volitelné sklopné tažné zařízení s elektrickým odjištěním je mimořádně praktické. Na odjištění tažného zařízení s integrovanou zásuvkou stačí pouhé stisknutí tlačítka v zavazadlovém prostoru.

-

Deštník ve dveřích řidiče

Voděodolná schránka na deštník

Nová Škoda Kodiaq má v předních dveřích na straně řidiče schránku na deštník. Schránka je voděodolná a voda je odváděna kanálkem mimo vůz, takže do ní můžete bez obav ukládat i mokrý deštník.

Zavazadlový prostor

-

Oboustranný koberec zavazadlového prostoru

Zavazadlový prostor připravený pro jakýkoliv náklad

Na jedné straně je praktický a snadno omyvatelný povrch, na druhé elegantní textilní koberce. Koberec lze jednoduše otočit a vždy poskytne vhodný povrch pro nakládku.

-

Cargo elementy

Vaše krabice nebo nákupní tašky se ani nehnou

Jak je u vozů Škoda zvykem, i nový Kodiaq má zavazadlový prostor plný praktických řešení – například pro zabezpečení věcí, které by jinak za jízdy klouzaly ze strany na stranu. Vaše krabice nebo nákupní tašky tak stačí zajistit cargo elementy a ani se nehnou. Pokud je nepoužíváte, snadno je můžete uložit na kraj zavazadlového prostoru.

-

Háčky zavazadlového prostoru

Upevněte Vaše tašky zavěšením na robustní háčky po stranách

Vysoká variabilita a využitelnost zavazadlového prostoru modelu KODIAQ těží i ze dvou robustních háčků na stranách. Můžete na ně pověsit zavazadla, která by jinak byla nestabilní nebo by nešla uložit na podlahu zavazadlového prostoru. Ideální jsou například pro nákupní tašky nebo sportovní vybavení.

-

Síťový program

Upevní menší předměty na podlaze zavazadlového prostoru

Chytrý design kombinující háčky, oka a příčky Vám dovolí využít objemný zavazadlový prostor skutečně naplno. Síťový program se snadno instaluje a zamezí pohybu drobných předmětů po podlaze zavazadlového prostoru.

Asistenční systémy

-

Asistovaná jízda 2.0

Propojuje několik funkcí pro usnadnění řízení

Asistovaná jízda 2.0 integruje několik systémů a funkcí. Když jsou funkce vzájemně propojeny, mohou výrazně usnadnit řízení automobilu a zvýšit komfort cestování. Po aktivaci může Asistovaná jízda 2.0 vůz automaticky zastavit a opět rozjet, udržovat vůz v jízdním pruhu nebo sledovat ostatní vozidla v dopravní zácpě.

-

Prediktivní tempomat

Rozšiřuje standardní funkce adaptivního tempomatu

Nový prediktivní tempomat rozšiřuje funkce adaptivního tempomatu. Kromě provozu před vozem zpracovává také rozpoznané dopravní značky a rychlostní limity uložené v navigaci. Díky tomu s předstihem upravuje rychlost například před zatáčkami, kruhovými objezdy, křižovatkami nebo podle rychlostních limitů.

-

Rozpoznávání dopravních značek

Multifunkční kamera a údaje navigačního systému pro rozpoznávání dopravních značek

Systém rozpoznávání dopravních značek využívá multifunkční kameru a údaje z navigačního systému a na základě jejich součinnosti rozpoznává a následně řidiči zobrazuje dopravní značky. Systém zpracovává dopravní značení omezení rychlosti, zákazu předjíždění, zákazu vjezdu na jednosměrnou komunikaci a veškeré dodatečné pokyny, včetně značení konce omezení.

-

Funkce adaptivního svícení

Pro dokonalé osvětlenou vozovku a vyšší bezpečnost na cestě

Funkce adaptivního osvětlení Matrix-LED využívá informace z multifunkční kamery, která detekuje světelné zdroje z protijedoucích vozidel, a na jejich základě postupně rozsvěcuje a zhasíná jednotlivé LED čipy v každém světlometu tak, aby zamezila oslnění ostatních osvětlených účastníků silničního provozu a dopravních značek. Výsledkem je dokonale osvětlená vozovka před Vámi a vyšší bezpečnost.

-

Asistent manévrování s přívěsem

Automatizované řízení při couvání s přívěsem

Chcete si pořídit karavan, ale představa, že s ním couváte, připomíná noční můru? Nový asistent manévrování s přívěsem to zvládne za Vás. Stačí, abyste si vybrali, do jakého prostoru chcete zacouvat, kdy se rozjet a kdy zastavit, řízení už proběhne zcela automatizovaně.

Asistenční systémy

-

Adaptivní vedení v jízdním pruhu

Pomáhá udržovat Váš vůz uprostřed jízdního pruhu

Tento asistent Vás dokáže udržet uprostřed jízdního pruhu. Systém rozpoznává jízdní pruhy na vozovce, a to včetně žlutých čar při stavebních pracích, kuželů a jiných hranic vozovky či jízdního pruhu. Vylepšená adaptivní varianta tohoto asistentu spočívá v tom, že systém udržuje vozidlo na zvolené pozici v jízdním pruhu a vůz „nekličkuje“.

-

Asistent jízdy v koloně

Řídí jízdu Vašeho vozu podle pohybu vozů v koloně

Tento asistent usnadňuje jízdu v koloně. Asistent jízdy v koloně rozjíždí, brzdí a zatáčí vůz tak, aby kopíroval pohyb okolních vozidel v koloně.

-

Asistent změny jízdního pruhu

Radarové senzory detekují vozidla blížící se ze zadu i jedoucí v mrtvém úhlu

Díky dvěma radarovým senzorům v zadní části vozu detekuje asistent změny jízdního pruhu vozidla blížící se zezadu nebo vozidla v mrtvém úhlu Vašeho automobilu. O aktuální situaci jste informováni ve formě LED signálu na vnitřní straně krytů zpětných zrcátek. Asistent změny jízdního pruhu dokáže detekovat vozidla až do vzdálenosti 70 m a tudíž Vás účinně varuje před nebezpečnými situacemi na dálnicích a rychlostních silnicích.

-

Automatické parkování

Usnadňuje parkování na kolmá i paralerní parkovací místa

Automatické parkování navede auto na kolmá a paralelní parkovací místa. Systém automaticky provádí optimální pohyby volantu pro zaparkování v pruzích, Vy pouze ovládáte plynový a brzdový pedál. Parkovací asistent také může dokončit již zahájený parkovací manévr.

-

Snadné parkování

Parkovací senzory Vám pomáhají hlídat možné překážky při parkování

Systém varuje před možným rizikem kolize s překážkami během parkování pomocí dat ze senzorů, jízdních parametrů a úhlu volantu. Ve chvíli, kdy by hrozilo, že i přes upozornění parkovacích senzorů omylem nacouváte do překážky, asistent pro manévrování samočinně zabrzdí auto.

Bezpečnostní systémy

-

Nouzový asistent

V případě nutnosti převezme vedení vozu pro nouzové zastavení

Nouzový asistent snižuje riziko nehody v případě zdravotní indispozice řidiče. Pokud Adaptivní vedení v pruhu rozpozná, že řidič ani po výstražném varování nemá ruce na volantu, aktivuje se manévr pro nouzové zastavení. Ten převezme vedení vozu v jízdním pruhu, zapne výstražná světla a začne vůz zpomalovat až do úplného zastavení.

-

Front assist s prediktivní ochranou chodců

Pomáhá předejít kolizím

Tento bezpečnostní systém upozorňující na kolizi. Tváří v tvář nevyhnutelné kolizi aktivuje brzdy, aby minimalizoval následky. Také provede nouzové zastavení, pokud se chodec nebo cyklista pokusí překřížit dráhu automobilu.

-

Prediktivní ochrana cestujících

Předpíná přední bezpečnostní pásy a aktivuje zavření střechy a oken

Systém předpíná přední bezpečnostní pásy v případě bezprostřední kolize nebo v nestabilních jízdních situacích a aktivuje pomocí ESC téměř úplné uzavření panoramatické střechy a bočních oken.

-

Elektronická dětská pojistka

Elektronické ovládání dětského zámku v zadních dveřích

Použití mechanického dětského zámku v zadních dveřích vyžaduje jistou předvídavost, protože někdy jste v autě s dětmi, jindy s dospělými. Proto zámek zadních dveří vozu KODIAQ můžete aktivovat a deaktivovat elektronicky z místa řidiče, kdykoli budete potřebovat.

Motory

-

Dostupné motory

1,5 TSI 110 kW

 • 6,8 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 206 km/h
 • palivo benzín
 • zrychlení za 9,8 s na 100 km/h
 • emise CO2 153 g/km

1,5 TSI 110 kW

 • 7,0 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 205 km/h
 • palivo benzín
 • zrychlení za 9,8 s na 100 km/h
 • emise CO2 160 g/km

2,0 TSI 140 kW 4x4

 • 8,0 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4x4
 • maximální rychlost 216 km/h
 • palivo benzín
 • emise CO2 182 g/km
-

Dostupné motory

1,5 TDI 110 kW

 • 5,4 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 204 km/h
 • palivo diesel
 • emise CO2 143 g/km

2,0 TDI 110 kW 4x4

 • 6,0 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4x4
 • maximální rychlost 200 km/h
 • palivo diesel
 • emise CO2 158 g/km

2,0 TDI 147 kW 4x4

 • 6,5 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4x4
 • maximální rychlost 218 km/h
 • palivo diesel
 • emise CO2 169 g/km

Technologie

-

Adaptivní podvozek

Nastavte si svůj vůz dle vlastních preferencí

Adaptivní podvozek DCC s volbou jízdního režimu Driving Mode Select Vám umožní individuální nastavení vozu dle vlastních preferencí. Stisknutím jediného tlačítka proměníte KODIAQ SPORTLINE z komfortního kočáru na vládce zatáček.

-

Automatická převodovka DSG

Přepněte z plynulého řazení na sportovní režim S

Nový KODIAQ SPORTLINE může být vybaven sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG. Můžete přepnout ze standardního plynulého řazení na sportovní režim S, který z Vašeho vozu dostane maximum.

-

Inteligentní pohon všech kol

Automaticky vypočítává optimální hnací síly pro obě nápravy

Nový KODIAQ SPORTLINE může být vybaven pohonem všech kol. Inteligentní systém pohonu všech kol funguje zcela automaticky. Řídicí jednotka neustále vypočítává optimální přenos hnací síly na obě nápravy tak, aby zabránila ztrátě kontroly nad vozidlem.

Technické údaje

-
Škoda Kodiaq Sportline 2021 - Technické údaje

Vozy skladem

Škoda Kodiaq AMB 2,0 TDI/110kw 4x4 7°DSG
 • Cena s DPH 698 600 Kč
 • Cena bez DPH 577 355 Kč
 • 94 069 km
 • 110 kW / 150 k / 2,0 l
 • 06/2021
 • Automatická
 • Nafta
 • Černá
Škoda Kodiaq Style 2,0 TDI/147kW 7°DSG 4x4
 • Cena s DPH 965 500 Kč
 • Cena bez DPH 797 934 Kč
 • 37 957 km
 • 147 kW / 201 k / 2,0 l
 • 05/2022
 • Automatická
 • Nafta
 • Modrá
Škoda Kodiaq 2,0 TDI 147 kW Style 4x4 DSG Style Plus
 • Cena s DPH 979 999 Kč
 • Cena bez DPH 809 917 Kč
 • 54 692 km
 • 147 kW / 201 k / 2,0 l
 • 05/2022
 • Automatická, 7 st.
 • Nafta
 • Šedá