Škoda Kodiaq RS Challenge

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY Škoda Kodiaq.

ŠKODA KODIAQ RS
ŠKODA KODIAQ RS
ŠKODA KODIAQ RS
ŠKODA KODIAQ RS
ŠKODA KODIAQ RS
ŠKODA KODIAQ RS
previous arrow
next arrow
Slider

 • Cena vozu od: ---
 • Výkon: ---
 • Spotřeba: --- l/100km

Základní charakteristika modelu

Škoda Kodiaq RS Challenge - zvýší váš pulz už při odemykání

Kodiaq RS Challange překypuje energií. Jedinečný vzhled jeho zadní části naznačuje, že toto zvíře je nejrychlejší.

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Škoda Kodiaq

Design karosérie

-

Jedinečný vzhled

Rafinované zvíře

KODIAQ RS CHALLENGE překypuje energií. Jedinečný vzhled jeho zadní části naznačuje, že toto zvíře je nejrychlejší.

-

Lesklá černá mřížka

Přídi dominuje mřížka chladiče, její lamely a rám v lesklém černém provedení. Je vyzdobena novým logem RS, které se liší od předchozích verzí svým červeným „V“, které znamená „vítězství“.

-

Kompletní světlomety LED a přední spoiler

Standardizované kompletní světlomety LED s výrazným pruhem pro denní svícení dodávají vozu jeho charakteristický vzhled. Přední nárazník v barvě karoserie je specifický pro KODIAQ RS CHALLENGE. Uzavírá robustní dojem přídě vozu.

-

20‘‘ XTREME kola z lehké slitiny

KODIAQ RS CHALLENGE je vybaven standardními 20“ antracitovými koly z hliníkové slitiny Xtreme, která umocňují jeho dynamický design. Sportovní vzhled kol doplňují výkonné pneumatiky, které zajišťují vynikající ovladatelnost. Červené brzdové třmeny jsou typickým znakem modelů RS.

-

Detaily, které nepřehlédnete

Stejně jako válečná barva, černé rysy vozu naznačují, že je připraven na cokoliv. Bez ohledu na barvu doplňují karoserii lesklé černé detaily: obložení bočních oken, podélné střešní lišty a kryty bočních zpětných zrcátek.

-

Sportovní zadní část

Zadní část vozu s koncovými světly LED okamžitě definuje jeho sportovní charakter. Výkonný černý difuzor a dvě široké, lichoběžníkové pochromované koncovky výfuku dominují v nárazníku. Dalšími detaily na míru jsou odrazový pás, díky kterému je vozidlo snadno viditelné ve tmě, a logo RS.

Design interiéru

-

Interier

Sportovní interiér

KODIAQ RS bez námahy kombinuje sportovní doplňky s luxusním interiérem SUV. Pokud jste na dlouhé cestě a užíváte si veškeré pohodlí vozidla, pak kdykoli můžete být naprosto v klidu - máte všechno, co potřebujete k tomu, abyste mohli svým vozidlem zvládnout jakékoliv cesty venkova.

-

Kokpit řidiče

Dokonalý přehled

Dokonalý přehled poskytuje virtuální kokpit, ve kterém se nachází 10,25“ digitální displej, který nabízí možnost výběru z pěti uspořádání displeje, včetně displeje Sport. Jedním ze specialit RS je jeho karbonový vzhled, který mění písmo a pozadí uspořádání. Sportovní 3-ramenný multifunkční volant potažený perforovanou kůží a logo RS jsou standardní prvky.

-

Sportovní sedadla Alcantara

Zážitek z jízdy ve sportovním voze vyžaduje správná sportovní sedadla. KODIAQ RS CHALLENGE může být pyšný na spoustu věcí: dvě robustní sedačky Alcantara s výraznou boční opěrkou vás pevně obejmou. Kontrastní červené švy a logo RS odpovídají zbytku interiéru.

Když se posadíte, obklopí vás ze všech stran kvalitní materiály. Alcantaru ve dveřních panelech doplňuje loketní opěrka s červenými švy a ambientní osvětlení, které nabízí výběr z 10 barev.

-

Řadící páka RS

Kromě volantu je potažena kůží i řadicí páka. Jedinečné prvky zahrnují vysoce kontrastní červené švy a specifické logo modelu RS.

-

Pedály z ušlechtilé oceli

Pedály z ušlechtilé oceli hrají důležitou roli při vytváření sportovnějšího interiéru vozu. Vytvářejí mnohem zajímavější optický dojem a jejich stříbrná barva odpovídá ostatním chromovaným prvkům interiéru. Jsou opatřeny gumovými body, takže vaše noha nikdy nesklouzne.

-

Lišty dveřních prahů

S nápisem KODIAQ vyraženým v nerezové oceli, lišty dveřních prahů dále vylepšují interiér KODIAQ RS CHALLENGE a chrání prahy dveří při nástupu do vozidla.

Konektivita

-

Smartlink+

Propojení chytrého telefonu s vozidlem

SmartLink+ zajišťuje spojení mezi vaším chytrým telefonem a zabudovaným infotainmentem přes Apple CarPlay, Android Auto a MirrorLink™. Používejte navigační systém, přehrávejte hudbu nebo podcast prostřednictvím svých oblíbených aplikací, čtěte textové zprávy a volejte nebo si prohlížejte podrobné údaje o vozidle pomocí aplikace Škoda CONNECT App.

-

Škoda Connect

Navigační a informační služby

Tento produkt z oblasti konektivity poskytuje on-line navigační a informační služby, možnost dálkově regulovat vybrané funkce vozu chytrým telefonem a dálkové propojení s vámi vybraným servisním střediskem Škoda. Součástí této funkce je tísňové volání, které automaticky kontaktuje záchranné složky v případě nehody.

-

Infotainment Online

Online služby Infotainmentu vám vždy pomohou dostat se do cíle cesty bezpečně a pohodlně. Prostřednictvím tohoto balíčku služeb získává systém Infotainment informace o provozu na cestách v reálném čase (na snímku), zprávy o počasí, ceny benzínu a informace o dostupných parkovacích místech. Současně nabízí řadu jiných funkcí.

-

Vzdálený přístup

Ať už chcete znát parametry své cesty, abyste si mohli vyzkoušet hlídání spotřeby, nebo jen chcete mít přehled o tom, kde jste jezdili, je pro vás ideálním řešením služba „Jízdní data“. Tato a další služby vzdáleného přístupu vozu jsou součástí Škoda Connect. Můžete se k nim dostat přes aplikaci Škoda Connect na svém chytrém telefonu.

-

Tlačítko pro případ nouze

Pomocník na cestách

Vybrané služby Škoda Connect se ovládají pomocí tlačítek ve střešním modulu. Červeným tlačítkem tísňového volání vpravo okamžitě přivoláte pomoc, pokud jste účastníkem nebo svědkem nehody. Tlačítkem uprostřed můžete kontaktovat asistenční službu Škoda AUTO ČR pro pomoc na cestě. Levým tlačítkem můžete požádat o více informací na infolince Škoda.

Asistenční systémy

-

Asistent při jízdě v koloně

Bezpečnostní asistenční systémy

Tento systém přináší více bezpečnosti a komfortu při jízdě v dopravní zácpě. Asistent při jízdě v koloně spojuje funkci Adaptivního tempomatu a Asistent jízdy v pruzích, takže se rozjíždí a brzdí spolu s dopravou, a zároveň udržuje jízdu v pruhu.

-

Asistent změny jízdního pruhu

Bezpečnostní asistenční systémy

Asistent změny jízdního pruhu (Side Assist) pomáhá řidiči přejíždět z pruhu do pruhu bezpečněji díky upozornění na auta v mrtvém úhlu. Dva radarové sensory umístěné ve spodní části zadního nárazníku monitorují prostor až 20 metrů za vozidlem.

-

Asistent vyparkování

Snadné parkování vozidla

Při vyjíždění z parkovacího místa asistent vyparkování rozpoznává vozidla, která se blíží ze stran. Zvukový signál varuje před blížící se srážkou. „Kritická strana“ je zobrazena na displeji infotainmentu nejprve žlutě a pak červeně. Brzdy se podle potřeby aktivují automaticky.

-

Asistent pro manévrování s přívěsem

Snadné parkování vozidla

Přejete si koupit nový karavan, ale couvání je pro vás zlým snem? Nový asistent pro couvání s přívěsem přebírá kontrolu při pomalém couvání s karavanem. Stačí pouze zvolit místo pro couvání a vozidlo rozjet a zastavit. Hračka.

Rozpoznání dopravních značek

Komfortní asistenční systémy

Modul zpracování obrazu vyhledává v naskenovaných snímcích známé dopravní značky a porovnává výsledky s navigačními údaji. Systém zpracovává značky pro omezení rychlosti, značky zákaz předjíždění a veškeré dodatečné pokyny, včetně souvisejících značek, které oznamují konec omezení.

Adaptivní tempomat

Komfortní asistenční systémy

Adaptivní tempomat (ACC) udržuje bezpečnou vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu při zvolené rychlosti, přičemž podle potřeby automaticky zrychluje nebo zpomaluje pomocí motoru a brzd. Systém kombinuje tempomat s řízením vzdálenosti na bázi radaru.

Panoramatický kamerový systém

Snadné parkování

Chcete vědět přesně, co se děje okolo vašeho vozidla? Systém zobrazování okolí vozidla zobrazuje na palubním monitoru pohledy do několika úhlů v okolí vozidla, které dodávají širokoúhlé objektivy kamer namontovaných v bočních zrcátkách v přední a zadní části vozidla.

Motory

-

Dostupné motory

2,0 Bi-TDI 176 kW

 • 6,2 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4 x 4
 • maximální rychlost 221 km/h
 • palivo diesel
 • emise CO2 163 g/km
 • zrychlení za 6,9 s na 100km/h

Technologie

-

Vzrušující výkon

Skvělý zvuk motoru

Kodiaq RS CHALLENGE je vybaven nejvýkonnějším dieselovým motorem v řadě Škoda: dvojité turbodmychadlo 2.0 TDI/176 kW s maximálním točivým momentem 500 Nm. Výhodou použití dvojitého turbodmychadla je značné přeplňování od středních otáček a okamžitá reakce plynového pedálu. A díky dynamickému ozvučnému systému si užijete dokonce ještě více skvělého zvuku motoru.

-

Progresivní řízení

Lepší ovladatelnost

Vůz může být vybaven progresivním řízením, které zajišťuje lepší ovladatelnost a agilitu vozu v zatáčkách. Progresivní řízení mění poměr v závislosti na tom, do jaké míry je kolo otočeno, takže nemusíte posouvat ruce po volantu. To usnadňuje manévrování na klikatých cestách, v městském provozu nebo při parkování.

-

Adaptivní podvozek

Potěšení z jízdy

Pro maximální potěšení z jízdy je vozidlo KODIAQ RS vybaveno adaptivním podvozkem (DCC), které zahrnuje volbu režimu výkonu. Jako takový nabízí vozidlo několik režimů, které mění jak tuhost tlumičů, tak další nastavení vozidla. Změna konfigurace vozidla z pohodlného, uvolněného režimu na dynamický a sportovní nastavení je velmi snadná. K dispozici je také režim off-road.

Komfortní prvky

-

Kessy

Komfortní prvky vozu

Už nemusíte držet klíček, abyste mohli své vozidlo otevřít nebo zamknout. Řídicí jednotka KESSY (Keyless Entry, Start and exit SYstem) rozpoznává přítomnost klíče do vzdálenosti až 1,5 metru od vozidla. Vozidlo se odemyká automaticky, jakmile se dotknete dveřní kliky nebo zadních dveří. Motor se startuje stisknutím tlačítka.

-

Ambientní LED osvětlení

Komfortní prvky vozu

Vozidlo KODIAQ je standardně vybaveno efektivním ambientním osvětlením LED. V závislosti na režimu nabízí interiér vzdušný nádech s různými světelnými efekty. K dispozici je až 10 různých barev osvětlení.

-

Panoramatické střešní okno

Komfortní prvky vozu

Velké volitelné panoramatické střešní okno se stínítkem přivádí do interiéru spoustu denního světla. Sklo má černé tónování, takže se do vozu dostane jen tolik světla a tepla, aby bylo zajištěno pohodlí.

-

Vyhřívání čelního skla

Komfortní prvky vozu

Na vaše pohodlí myslíme bez ohledu na počasí a roční období. Pro vyhřívání čelního skla se používá volitelná průhledná fólie ClimaCoat. Zajišťuje vyhřívání i tepelnou ochranu před silnými slunečními paprsky.

-

Virtuální pedál

Chytrý zvenku

Dveře zavazadlového prostoru Škoda Kodiaq lze volitelně ovládat stisknutím tlačítka ze sedadla řidiče, dálkovým ovládáním nebo stisknutím tlačítka na zadních dveřích. Vůz lze vybavit doplňkovým virtuálním pedálem pro bezkontaktní otevírání a zavírání pátých dveří.

-

Sklopné tažné zařízení

Chytrý zvenku

Volitelné mechanicky sklopné a elektronicky uzamykatelné tažné zařízení je velmi praktické. Tažné zařízení se zabudovanou zásuvkou se vyklápí pomocí tlačítka v zavazadlovém prostoru.