Značka: Škoda
Model: Kodiaq
1 069 900 Kč
 • Cena vozu od: 1 069 900 Kč
 • Výkon: 110 - 147 kW
 • Spotřeba: 5,3 - 8,4 l/100km

Základní charakteristika modelu

Škoda Kodiaq Exclusive - doveze Vás dál, než byste si vůbec dokázali představit.

Nová Škoda Kodiaq se vyznačuje dokonalou souhrou ladných linií, dynamických křivek a robustního vzhledu, díky nimž je zcela nepřehlédnutelná.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

Škoda Kodiaq

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Design karosérie

-

Design

Sebevědomý design

Nová Škoda Kodiaq se vyznačuje dokonalou souhrou ladných linií, dynamických křivek a robustního vzhledu, díky nimž je zcela nepřehlédnutelná.

-

Urostlý z boku

Sebevědomý design

Při pohledu z boku je jasně patrný dlouhý rozvor naznačující prostorný interiér. Krátké převisy, pozvolna klesající linie střechy a jemné linky bočních prolisů vytvářejí dojem, že je toto velké SUV v pohybu, i když zrovna stojí.

-

Výjimečný zezadu

Sebevědomý design

Zadní části dominují vysoko posazená klínovitá koncová světla, jejichž vnější část zasahuje do boků karoserie a výrazný název značky Škoda. Vysoký zadní nárazník vyvolává respekt a všem jasně a důrazně sděluje, s kým mají tu čest.

Krystalický design

Top LED zadní světla s animovanými ukazateli směru mají prosvícení do tvaru písmene C, typický pro design značky Škoda. Ve vnější části zadních světel je patrná krystalická struktura viditelná ze strany. Tvar svítilen byl dokonce aerodynamicky zoptimalizován, aby zlepšil proudění vzduchu kolem vozu.

-

Detaily

Výrazná maska chladiče

Tvar masky chladiče nového vozu Škoda Kodiaq převádí identitu značky do jazyka velkého SUV. Chromovaný rám je lichoběžníkový se 13 vertikálními dvojitými lamelami.

Design interiéru

-

Prostornost

Prostor pro řidiče a spolujezdce

Hned po nasednutí Vás interiér srdečně uvítá a vyvolá pocit bezpečí a robustnosti. Palubní desce dominují čtyři vertikální výdechy vzduchu, velký centrální displej infotainmentu a výrazná dekorační lišta oddělující horní a dolní část palubní desky. Horní část palubní desky je nyní zdobena prošíváním, které se táhne po celé šířce interiéru a navazuje na linii ve výplních dveří. Nový KODIAQ může mít až sedm sedadel.

-

Prostornost

Prostor pro děti

Vaše děti – ať už jsou to nemluvňata nebo teenageři, ať jsou dvě nebo jich je pět – se snadno vejdou do kabiny vozu Kodiaq. Nové SUV značky Škoda je totiž ideální rodinné auto. Samozřejmostí jsou úchyty pro dětské sedačky Isofix ve druhé řadě sedadel. Druhá řada sedadel Vám nabídne nastavitelný sklon opěradel.

-

Prostornost

Prostor pro vše, co s sebou potřebujete

S novým vozem Škoda Kodiaq se už nikdy nebudete muset trápit, že by se při balení něco nevešlo. Snadno do něj totiž naložíte úplně vše, co potřebujete Zavazadlový prostor pojme 835 litrů v základní pětimístné konfiguraci a až 2 065 litrů při sklopených zadních sedadlech.

Komfort

-

Komfort

Adaptivní podvozek

Nový KODIAQ nabízí Adaptivní podvozek DCC s volbou jízdního režimu. DCC umožňuje řidiči upravit chování vozu výběrem z předdefinovaných profilů: Normal, Sport nebo Comfort, případně podle osobních preferencí volbou v režimu Individual.

-

Jízda

Automatická převodovka DSG

Automatické řazení poskytuje snadné ovládání vozu. Sedmistupňová dvouspojková automatická převodovka DSG je k dispozici pro všechny nabízené motory. Mezi hlavní výhody automatické převodovky DSG patří schopnost plynule a rychle měnit převodové stupně při zachování nízké spotřeby paliva.

-

Virtuální kokpit

Dokonalý přehled

Dokonalý přehled poskytuje virtuální kokpit, který dokáže zobrazit data z palubního počítače spolu s dalšími informacemi, například navigací. Můžete si vybrat z několika variant zobrazení, resp. rozvržení, které se ovládají tlačítkem „View“ na multifunkčním volantu.

-

Třízónová klimatizace

Optimální teplota v interiéru

Třízónová klimatizace zaručuje udržení optimální teploty v interiéru. Řidič, spolujezdec a posádka vzadu si mohou samostatně upravovat nastavení teploty pro vlastní zónu, takže celá rodina může cestovat skutečně pohodlně.

Konektivita

-

Škoda Connect

Informační služby

Online služby Škoda Connect poskytují online navigační a informační služby včetně online informací o dopravě a možnosti dálkového ovládání vybraných funkcí vozidla pomocí chytrého telefonu.

-

Nouzová tlačítka

Důležitá tlačítka na dosah ruky

Červené tlačítko vpravo okamžitě přivolá pomoc, pokud jste účastníkem nebo svědkem vážné dopravní nehody. Prostřední tlačítko zavolá Váš servis, pokud máte poruchu. Levým tlačítkem si můžete vyžádat více informací či pomoc od Infolinky Škoda.

-

Nabíjecí box a SmartLink

Propojení infotainmentu a Vašeho chytrého telefonu

Nabíjecí box pro smartphone je schránka na mobilní telefon umožňující bezdrátové dobíjení a zesilující mobilní signál propojením s vnější anténou. Nabíjecí box pro smartphone tak umožní telefonovat i z míst s méně kvalitním pokrytím signálem.
SmartLink zajišťuje spojení mezi Vaším chytrým telefonem a zabudovaným infotainmentem přes Apple CarPlay, Android Auto and MirrorLink™. Přehrávejte hudbu, vyřizujte své textové zprávy a hovory nebo poslouchejte svůj oblíbený podcast

 

-

Až 4 porty USB-C

Pro všechny spolucestující

Možnost připojit a dobít externí multimediální přehrávače a paměťová zařízení (USB flash disky) prostřednictvím 2 konektorů USB-C je u modelu Škoda Kodiaq standardem. Na přání může být vůz vybaven dalšími dvěma USB-C porty – jedním u vnitřního zpětného zrcátka pro nabíjení kamery a jedním vzadu, určeným k dobíjení zařízení cestujících na zadních sedadlech.

Výbavové stupně

Značka: Kia
Model: 2008
-
Škoda Kodiaq - Výbava Style Exclusive

Škoda Kodiaq

 • Cena od: 1 069 900 Kč

Interiér Style

 • Matrix-LED přední světlomety
 • Panoramatický kamerový systém
 • Travel Assist Top
 • Virtuální kokpit 10"

Základní výbava Style

Výbava Style Exclusive obsahuje komfortní prvky jako například KESSY pro všechny 4 dveře, vyhřívaná přední sedadla a volant či vyhřívané čelní sklo. Dále nechybí špičkové Matrix-LED přední světlomety, adaptivní tempomat (ACC), infotainment Amundsen 8" s navigací nebo panoramatický kamerový systém.

Značka: Kia
Model: 2008
-
Škoda Kodiaq - Výbava Sportline Exclusive

Škoda Kodiaq

 • Cena od: 1 239 900 Kč

Interiér Ssportline

 • Černě lakované doplňky karoserie
 • Kola z lehké slitiny Triglav 19"
 • Potah sedadel Suedia
 • Sportovní sedadla a volant

Sportline Exclusive

Sportline Exclusive sjednocuje bohatou výbavu se sportovním designem, kterým se odlišíte od ostatních. Ať už 19" koly z lehké slitiny, černými doplňky karoserie, tak i komfortními sedadly ve sportovním provedení.

Asistenční systémy

-

Asistent manévrování s přívěsem

Tento asistent zvládne parkovat za Vás

Chcete si pořídit karavan, ale představa, že s ním couváte, připomíná noční můru? Nový asistent manévrování s přívěsem to zvládne za vás. Stačí, abyste si vybrali, do jakého prostoru chcete zacouvat, kdy se rozjet a kdy zastavit, řízení už proběhne zcela automatizovaně.

-

Asistent parkování

Pomocník při parkování

Systém varuje před možným rizikem kolize s překážkami během parkování pomocí dat ze senzorů, jízdních parametrů a úhlu volantu. Ve chvíli, kdy by hrozilo, že i přes upozornění parkovacích senzorů omylem nacouváte do překážky, asistent pro manévrování samočinně zabrzdí auto.

-

Zadní parkovací kamera

Snadné parkování

Když zařadíte zpáteční rychlost, aktivuje se parkovací kamera v pátých dveřích a na infotainment se přenese její obraz. Dynamické naváděcí linie vložené do obrazu ukazují na základě natočení volantu směr, kterým vůz pojede.

-

Automatické parkování

Parkování bez stresu

Automatické parkování navede auto na kolmá a paralelní parkovací místa. Systém automaticky provádí optimální pohyby volantu pro zaparkování v pruzích, vy pouze ovládáte plynový a brzdový pedál. Parkovací asistent také může dokončit již zahájený parkovací manévr.

Asistenční systémy

-

Prediktivní tempomat

Pomocník na cestách

Nový prediktivní tempomat rozšiřuje funkce adaptivního tempomatu. Kromě provozu před vozem zpracovává také rozpoznané dopravní značky a rychlostní limity uložené v navigaci. Díky tomu s předstihem upravuje rychlost například před zatáčkami, kruhovými objezdy, křižovatkami nebo podle rychlostních limitů.

-

Rozpoznávání dopravních značek

Pomocník na cestách

Systém rozpoznávání dopravních značek využívá multifunkční kameru a údaje z navigačního systému a na základě jejich součinnosti rozpoznává a následně řidiči zobrazuje dopravní značky. Systém zpracovává dopravní značení omezení rychlosti, zákazu předjíždění, zákazu vjezdu na jednosměrnou komunikaci a veškeré dodatečné pokyny, včetně značení konce omezení.

-

Adaptivní vedení v jízdním pruhu

Pomocník na cestách

Tento asistent Vás dokáže udržet uprostřed jízdního pruhu. Systém rozpoznává jízdní pruhy na vozovce, a to včetně žlutých čar při stavebních pracích, kuželů a jiných hranic vozovky či jízdního pruhu. Vylepšená adaptivní varianta tohoto asistentu spočívá v tom, že systém udržuje vozidlo na zvolené pozici v jízdním pruhu a vůz „nekličkuje“.

-

Asistent jízdy v koloně

Kopíruje jízdu ostatních vozidel

Tento asistent usnadňuje jízdu v koloně. Asistent jízdy v koloně rozjíždí, brzdí a zatáčí vůz tak, aby kopíroval pohyb okolních vozidel v koloně.

-

Nouzový asistent

Snižuje riziko nehody

Nouzový asistent snižuje riziko nehody v případě zdravotní indispozice řidiče. Pokud Adaptivní vedení v pruhu rozpozná, že řidič ani po výstražném varování nemá ruce na volantu, aktivuje se manévr pro nouzové zastavení. Ten převezme vedení vozu v jízdním pruhu, zapne výstražná světla a začne vůz zpomalovat až do úplného zastavení.

Bezpečnost

-

Front Assist

Front Assist s prediktivní ochranou chodců

Tento bezpečnostní systém upozorňuje na kolizi. Tváří v tvář nevyhnutelné kolizi aktivuje brzdy, aby minimalizoval následky. Také provede nouzové zastavení, pokud se chodec nebo cyklista pokusí překřížit dráhu automobilu.

-

Asistent změny jízdního pruhu

Hlídá Vám záda

Díky dvěma radarovým senzorům v zadní části vozu detekuje asistent změny jízdního pruhu vozidla blížící se zezadu nebo vozidla v mrtvém úhlu Vašeho automobilu. O aktuální situaci jste informováni ve formě LED signálu na vnitřní straně krytů zpětných zrcátek. Asistent změny jízdního pruhu dokáže detekovat vozidla až do vzdálenosti 70 m a tudíž Vás účinně varuje před nebezpečnými situacemi na dálnicích a rychlostních silnicích.

-

Prediktivní ochrana cestujících

S tímto asistentem jste v bezpečí

Systém předpíná přední bezpečnostní pásy v případě bezprostřední kolize nebo v nestabilních jízdních situacích a aktivuje pomocí ESC téměř úplné uzavření panoramatické střechy a bočních oken.

Motory

-

Dostupné motory

1,5 TSI 110 kW

 • 6,6 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 206 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 9,8 s na 100 km/h
 • emise CO2 149 g/km
 • Max. točivý moment 250 Nm

1,5 TSI 110 kW

 • 6,9 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 204 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 9,8 s na 100 km/h
 • emise CO2 156 g/km
 • Max. točivý moment 250 Nm

2,0 TSI 140 kW

 • 7,9 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4x4
 • maximální rychlost 215 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 7,5 s na 100 km/h
 • emise CO2 179 g/km
 • Max. točivý moment 320 Nm
-

Dostupné motory

2,0 TDI 110 kW

 • 5,3 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 204 km/h
 • palivo diesel
 • emise CO2 139 g/km
 • Max. točivý moment 360 Nm

2,0 TDI 110 kW

 • 5,8 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4x4
 • maximální rychlost 200 km/h
 • palivo diesel
 • emise CO2 153 g/km
 • Max. točivý moment 360 Nm

2,0 TDI 147 kW

 • 6,3 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A 4x4
 • maximální rychlost 218 km/h
 • palivo diesel
 • emise CO2 165 g/km
 • Max. točivý moment 400 Nm

Technologie

-

Terénní schopnosti

Vysoká světlá výška

Když sjedete z asfaltu, nemusíte hledat místo na parkování. Se svou vysokou světlou výškou, inteligentním pohonem 4x4, extrémně tuhou karoserií a sadou elektronických jízdních asistentů Vás KODIAQ doveze dál, než byste si dokázali představit.

-

Pohon všech kol

Schopný i mimo zpevněné cesty

Díky inteligentnímu pohonu 4x4 je SUV značky Škoda připraveno na každou příležitost. Nový Kodiaq je velmi schopný při jízdě mimo zpevněné cesty. Pohon všech kol s elektronicky řízenou vícelamelovou spojkou si poradí s každou změnou pod koly v řádu milisekund.

-

Režim Off-Road

Nic Vás na cestách nepřekvapí

Tlačítko Off-road přepne všechny asistenční systémy do speciálního terénního režimu. Například plynový pedál reaguje méně citlivě a funkce Auto Hold pomáhá vozu dostat se ze složitých situací. Asistent jízdy z kopce citlivě samočinně brzdí a udržuje tak konstantní rychlost při sjíždění ze strmých svahů.

Chytré doplňky

-

Chytrý uvnitř

Příjemné detaily

 • Elektronická dětská pojistka: Použití mechanického dětského zámku v zadních dveřích vyžaduje jistou předvídavost, protože někdy jste v autě s dětmi, jindy s dospělými. Proto zámek zadních dveří vozu KODIAQ můžete aktivovat a deaktivovat elektronicky z místa řidiče, kdykoli budete potřebovat.
 • Paket pro spaní: KODIAQ můžete vybavit paketem pro spaní, který obsahuje nastavitelné komfortní opěrky hlavy, takže pasažéři na zadních vnějších sedadlech mohou na dlouhých cestách pohodlně odpočívat. Paket obsahuje také deku na přikrytí.
 • Sklopné stolky: Praktické sklopné stolky pro cestující vzadu, zabudované do opěradel předních sedadel jsou k dispozici v rámci doplňkové výbavy.
 • Jumbo box: Jumbo Box je praktická odkládací schránka umístněná pod nastavitelnou loketní opěrkou mezi předními sedadly, takže je snadno dosažitelná pro řidiče i spolujezdce.
-

Chytrý zvenku

Příjemné detaily

 • Virtuální pedál: Dveře zavazadlového prostoru vozu Škoda Kodiaq mohou být volitelně ovládané stiskem tlačítka z místa řidiče, dálkově ovládaným klíčem, stisknutím tlačítka na dveřích zavazadlového prostoru, nebo virtuálním pedálem pro bezdotykové otevírání a zavírání dveří zavazadlového prostoru.
 • Sklopné tažné zařízení: Volitelné sklopné tažné zařízení s elektrickým odjištěním je mimořádně praktické. Na odjištění tažného zařízení s integrovanou zásuvkou stačí pouhé stisknutí tlačítka v zavazadlovém prostoru.
 • Ochrana hran dveří: Automaticky vysouvané plastové ochrany hran dveří jsou jedním z mnoha chytrých řešení ulehčujících každodenní život, které si rychle oblíbíte. Jsou aktivovány pružinou, takže jakmile otevřete dveře, ochrana vyskočí a přilne k hraně dveří, aby tak zabránila i těm nejdrobnějším oděrkám Vašeho auta a aut vedle.
 • Deštník ve dveřích řidiče: Nová Škoda Kodiaq má v předních dveřích na straně řidiče schránku na deštník. Schránka je voděodolná a voda je odváděna kanálkem mimo vůz, takže do ní můžete bez obav ukládat i mokrý deštník.

Technické údaje

-
Škoda Kodiaq 2021 - Technické údaje

Objednejte si testovací jízdu modelu Škoda Kodiaq

Povinná položka

 

Vozy skladem

Škoda Kodiaq AMB 2,0 TDI/110kw 4x4 7°DSG
 • Cena s DPH 698 600 Kč
 • Cena bez DPH 577 355 Kč
 • 94 069 km
 • 110 kW / 150 k / 2,0 l
 • 06/2021
 • Automatická
 • Nafta
 • Černá
Škoda Kodiaq Style 2,0 TDI/147kW 7°DSG 4x4
 • Cena s DPH 965 500 Kč
 • Cena bez DPH 797 934 Kč
 • 37 957 km
 • 147 kW / 201 k / 2,0 l
 • 05/2022
 • Automatická
 • Nafta
 • Modrá
Škoda Kodiaq 2,0 TDI 147 kW Style 4x4 DSG Style Plus
 • Cena s DPH 979 999 Kč
 • Cena bez DPH 809 917 Kč
 • 54 692 km
 • 147 kW / 201 k / 2,0 l
 • 05/2022
 • Automatická, 7 st.
 • Nafta
 • Šedá

Někteří nesprávně říkají: SCODA Kodiaq, SCODA KODJAK, Škoda KODIAK, Škoda KODJAK, Škoda CODIAK