Značka: Škoda
Model: Karoq
715 900 Kč
 • Cena vozu od: 715 900 Kč
 • Výkon: 81 - 110 kW
 • Spotřeba: 4,7 – 6,7 l/100km

Základní charakteristika modelu

Nová Škoda Karoq - Sebevědomá kdekoliv

Úspěšné a praktické SUV s modernizovaným vzhledem a technologiemi. Modernizovaný Karoq Vás ohromí svou robustností, modernizovanou maskou a světlomety. Nový Karoq je vybaven Matrix-LED světlomety a Top LED zadními světly.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte si svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

Škoda Karoq

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Design karosérie

-

Seběvědomý design

Přednosti vozu

Nová Škoda Karoq se vyznačuje dokonalou souhrou robustního vzhledu a dynamických křivek, díky nimž je zcela nepřehlédnutelná. Hranaté podběhy kol a kryty prahů podtrhují charakter modelu Karoq. Nový Karoq je vybaven Top LED zadními světly. Matrix-LED světlomety podtrhují sebevědomý vzhled nového modelu Karoq a skvěle osvětlují cestu před Vámi.

-

Sebevědomý zepředu

Dokonale vyvážený

Při čelním pohledu zaujme výraznější přední část vozu Škoda Karoq. Nový design masky má nyní tvar šestiúhelníku. Celá maska byla rozšířena a její mřížka je nyní robustnější. Horní segment předních světlometů je nyní štíhlejší s lomenou dolní linií. Spodní část světlometů je nyní výraznější a kopíruje tvar masky.

-

Výjimečný zezadu

Jedinečný design

Zadní části dominuje logo Škoda se zadními světly, která byla zeštíhlena a jejich tvar nyní více zdůrazňuje šířku vozu. Výraznější je také zadní spoiler a inovovaný zadní nárazník s černým difuzorem.

-

Krystalický design

Nový design zadních světel

Top LED zadní světla mají nyní nový krystalický design. Jsou štíhlejší a nechybí jim tradiční světelný podpis ve tvaru písmene C.

Top LED zadní světla s animovanými ukazateli směru jízdy jsou součástí každého vozu Karoq. Tradičním znakem pro takto vybavené vozy Škoda, je rovněž charakteristický uvítací efekt. Top LED zadní světla jsou plně vybavena LED technologií pro veškeré své funkce.

-

Vřelé přivítání

Vřelé přivítání v exteriéru i interiéru

Po otevření předních dveří Vás vždy uvítá promítnuté logo Škoda. Interiér vozu je pak podsvícen ambientním LED osvětlením, u kterého můžete volit mezi 10 variantami podsvícení.

Design interiéru

-

Virtuální kokpit

Dokonalý přehled na 10,25" obrazovce

Dokonalý přehled o stavu vozu poskytuje virtuální kokpit s 10,25" obrazovkou. Zobrazuje data z palubního počítače nebo například navigaci spolu s dalšími informacemi, které si můžete sami přizpůsobit tlačítkem na multifunkčním volantu.

-

Třízónová klimatizace

Optimální teplota pro všechny cestující

Třízónová klimatizace zaručuje udržení optimální teploty v interiéru. Řidič, spolujezdec a posádka vzadu si mohou samostatně upravovat nastavení teploty. Klimatizace pak poslouží každému přesně podle jeho individuální potřeby.

-

Panoramatické střešní okno

Pocit volnosti a svobody

Elektricky ovládané panoramatické střešní okno Vám dá pocit volnosti a zvýrazní prostorný interiér. Přední část okna lze kompletně otevřít a vychutnat si tak čerstvý vzduch a pocit svobody pro všechny cestující ve voze. Součástí je elektricky ovládaná roletka, která naopak zajistí příjemné soukromí ve voze.

-

Vyhřívaný volant

Komfort i za chladného počasí

KAROQ je na přání vybaven vyhřívaným volantem, což oceníte zejména v chladném počasí. Mezi další prvky s možností vyhřívání patří také čelní sklo či přední a zadní sedadla.

Prostornost

-

Zavazadlový prostor

Prostor pro vše co potřebujete mít s sebou

Ambiciózní plány potřebují prostor, zvláště pokud cestujete s celou rodinou. KAROQ Vás vždy podpoří svým objemným a variabilním zavazadlovým prostorem. V základním provedení je k dipozici prostor o objemu 521 litrů a se sklopenými zadními sedadly pak 1630 litrů.

-

Varioflex zadní sedadla

Interiér podle Vašich představ

Systém VarioFlex Vám umožňuje libovolně manipulovat se zadními sedadly a přizpůsobovat tak interiér Vašim aktuálním potřebám. Sestává ze tří samostatných zadních sedadel, která lze nezávisle na sobě posunout, sklopit či je dokonce i vyjmout.

Bezpočet možností

Základní objem zavazadlového prostoru se sedadly VarioFlex je 588 litrů. Sklopením zadních sedadel se jeho objem zvětší na 1605 litrů. Pokud vyjmete všechna zadní sedadla, získáte perfektně využitelný zavazadlový prostor o objemu 1810 litrů.

-

Síťový program

Nejpraktičtější využití zavazadlového prostoru

Síťový program je jeden z nejpraktičtějších způsobů organizace zavazadlového prostoru. Slouží k zajištění převážených předmětů, aby za jízdy nemohlo dojít k jejich posunu, a tím ke vzájemnému poškození. Síťový program Vám umožní naplno využít objemný zavazadlový prostor vozu.

Konektivita

-

Škoda Connect

Využijte naplno každý den

On line služby Škoda Connect poskytují online navigační a informační služby včetně online informací o dopravě a možnosti dálkového ovládání vybraných funkcí vozidla pomocí chytrého telefonu.

Vše o službě Škoda Connect.

-

SmartLink

Vše jednoduše propojené s telefonem

Infotainment vozu se systémem SmartLink umožňuje řidiči bezpečně používat jeho telefon i za jízdy. S funkcemi MirrorLink®, Apple CarPlay nebo Android Auto jsou kompatibilní všechny nainstalované aplikace, které byly certifikovány jako bezpečné pro automobily.

-

Nabíjecí box

Zásuvka pro bezdrátové nabíjení

Telefony v přihrádce lze bezdrátově nabíjet a zároveň je v ní zesílen příjem signálu. Přihrádku doplňuje 12V zásuvka a dva USB C datové porty, pomocí kterých lze snadno připojit a spárovat externí zařízení s infotainmentem.

-

Až 4 porty USB-C

Nabíjení pro všechny cestující

U modelu Škoda Karoq jsou 2 porty USB C pro nabíjení a připojení k infotainmentu standardem. Na přání může být vůz vybaven nabíjecím USB C portem ve zpětném zrcátku a také na zadní straně Jumbo Boxu, kde je k dispozici cestujícím vzadu.

Zásuvka 230 V vzadu

Pro cestující vzadu je na přání k dispozici trojice nejpoužívanějších konektorů pro nabíjení: USB‑C port a dvojice zásuvek ‑ jedna na 230 V a druhá na 12 V.

-

Nouzová tlačítka

Okamžité přivolání pomoci

Červené tlačítko vpravo okamžitě přivolá pomoc, pokud jste účastníkem nebo svědkem vážné dopravní nehody. Prostřední tlačítko zavolá Váš servis, pokud máte poruchu. Levým tlačítkem si můžete vyžádat více informací či pomoc od Infolinky Škoda.

Výbavové stupně

-
Nová Škoda Karoq Ambition - ilustrační foto

Nová Škoda Karoq

 • Cena od:665 900 Kč

Interiér Ambition

 • Multifunkční volant
 • Dvouzónová klimatizace Climatronic
 • Infotainment Bolero 8“
 • Barevný MaxiDot

Základní výbava Ambition

 • Top LED zadní světla s animovanými ukazateli směru a uvítacím efektem
 • LED přední světlomety
 • Zadní parkovací senzory
 • 16“ kola z lehké slitiny Castor
-
Nová Škoda Karoq Style - ilustrační foto

Nová Škoda Karoq

 • Cena od:690 900 Kč

Interiér Style

 • Multifunkční kožený vyhřívaný volant
 • Dvouzónová klimatizace Climatronic
 • Vyhřívání předních sedadel
 • Barevný MaxiDot

Základní výbava Style

 • Volba jízdního režimu
 • 17" kola z lehké slitiny SCUTUS s aero kryty
 • KESSY - bezklíčové zamykání a startování
 • Vyhřívání volantu a předních sedadel

Asistenční systémy

-

Travel Assist

Asistenční systémy pro bezpečnou jízdu

Travel Assit obsahuje celou řadu asistenčních systémů, mezi které patří například prediktivní tempomat, adaptivní vedení v jízdním pruhu nebo vylepšená verze rozpoznávání dopravních značek.

-

Adaptivní vedení v jízdním pruhu

Udržuje Váš vůz uprostřed jízdního pruhu

Tento asistent Vás dokáže udržet uprostřed jízdního pruhu. Systém rozpoznává jízdní pruhy na vozovce, a to včetně žlutých čar při stavebních pracích, kuželů a jiných hranic vozovky či jízdního pruhu. Vylepšená adaptivní varianta tohoto asistentu spočívá v tom, že systém udržuje vozidlo na zvolené pozici v jízdním pruhu a vůz „nekličkuje“.

-

Rozpoznání dopravních značek

Zobrazuje rozpoznané dopravní značení řidiči

Systém rozpoznávání dopravních značek využívá multifunkční kameru a údaje z navigačního systému a na základě jejich součinnosti rozpoznává a následně řidiči zobrazuje dopravní značky. Systém zpracovává dopravní značení omezení rychlosti, zákazu předjíždění, zákazu vjezdu na jednosměrnou komunikaci a veškeré dodatečné pokyny, včetně značení konce omezení.

-

Prediktivní tempomat

Bezpečná vzdálenost i přizpůsobení rychlosti jízdy

Nový prediktivní tempomat rozšiřuje funkce adaptivního tempomatu. Kromě situace před vozem upravuje rychlost i na základě rozpoznaných značek a na základě mapových podkladů v navigaci. Zpomalí tedy při vjezdu do obcí, před kruhovým objezdem, zatáčkou či odbočením.

-

Proaktivní ochrana cestujících

Minimalizuje potencionální nebezpečí

Tento systém v případě hrozící kolize zabezpečí prostor pro cestující, a to za využití radarů umístěných v předním a zadním nárazníku. Vůz zabezpečí tak, že přitáhne přední bezpečnostní pásy, přivře elektricky ovládaná boční okna na mezeru 55 mm (pokud jsou otevřená), zavře střešní okno a spustí varovná světla v případě hrozící kolize.

-

Funkce Matrix

Maximální světelný výkon

Funkce Matrix dokáže upravovat světelný kužel a vypínat jednotlivé segmenty světlometu v závislosti na aktuálních datech z multifunkční kamery za předním sklem a „maskovat“ tak několik vozidel zároveň. To poskytuje řidiči maximální světelný výkon, aniž by oslňoval ostatní účastníky silničního provozu.

-

Matrix-LED přední světlomety

Špičková LED technika přináší nižší spotřebu energie

Nová Škoda Karoq je standardně vybavena LED světlomety. LED technologie nabízí řadu výhod, jako například delší životnost a nižší spotřebu elektrické energie.

Matrix-LED přední světlomety používají na veškeré své funkce výhradně LED technologii. Kromě běžných režimů disponují také funkcí světla do špatného počasí, které nahrazuje samostatná mlhová světla. Stejně tak zajišťují i přisvěcování do zatáčky.

-

Asistent změny jízdního pruhu

Zaznamená vozidlo jedoucí za Vámi

Díky dvěma radarovým senzorům v zadní části vozu detekuje asistent změny jízdního pruhu vozidla blížící se zezadu nebo vozidla v mrtvém úhlu Vašeho automobilu. O aktuální situaci jste informováni ve formě LED signálu na vnitřní straně krytů zpětných zrcátek. Asistent změny jízdního pruhu dokáže detekovat vozidla až do vzdálenosti 70 m a tudíž Vás účinně varuje před nebezpečnými situacemi na dálnicích a rychlostních silnicích.

-

Parkovací senzory

Pomocník pro snadné a bezpečné parkování

Vítaným pomocníkem při parkování jsou parkovací senzory, které hlídají vzdálenost od vozidla vpředu a vzadu. Senzory se automaticky aktivují při zařazení zpátečky, případně je lze zapnout nebo vypnout tlačítkem. Pokud se nebezpečně blížíte k překážce, umí tento systém vůz zastavit před překážkou.

-

Parkovací kamera vzadu

Při couvání víte co se děje za vozem

Když zařadíte zpáteční rychlost, aktivuje se parkovací kamera v pátých dveřích a na displeji infotainmentu se přenese její obraz. Máte tak perfektní přehled o aktuální situaci za vozem.

Motory

-

Dostupné motory

1,0 TSI 81 kW

 • 5,7 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 191 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 11,1 s na 100 km/h
 • emise CO2 130 g/km
 • Max. točivý moment 200 Nm

1,5 TSI 110 kW

 • 6,1 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 211 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 8,9 s na 100 km/h
 • Emise CO2 138 g/km
 • Max. točivý moment 250 Nm

1,5 TSI 110 kW

 • 6,1 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 210 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 9 s na 100 km/h
 • Emise CO2 139 g/km
 • Max. točivý moment 250 Nm
-

Dostupné motory

2,0 TDI 85 kW

 • 4,7 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 193 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 10,6 s na 100 km/h
 • emise CO2 123 g/km
 • Max. točivý moment 300 Nm

2,0 TDI 110 kW

 • 4,8 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 210 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 8,8 s na 100 km/h
 • Emise CO2 127 g/km
 • Max. točivý moment 340 Nm

2,0 TDI 85 kW

 • 4,9 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 7° A
 • maximální rychlost 192 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 11 s na 100 km/h
 • Emise CO2 128 g/km
 • Max. točivý moment 250 Nm

Technologie

-

Adaptivní podvozek

Snadné přizpůsobení jízdních vlastností

KAROQ může být vybaven adaptivním podvozkem DCC s volbou jízdního režimu. Řidič má na výběr z režimů Eco, Comfort, Normal, Sport a Individual. Vozy s pohonem 4x4 mají navíc režim Snow a Off-road.

-

Automatická převodovka DSG

Snadné ovládání automatickým řazením

Automatické řazení zajišťuje snadné ovládání vozu. Sedmistupňová dvouspojková automatická převodovka DSG je k dispozici pro všechny nabízené motory (kromě benzínového 1,0 TSI). Vozy s automatickou DSG převodovkou od varianty Style jsou vybaveny také pádly řazení pod volantem, kterými lze volit konkrétní převodové stupně.

-

Terénní schopnost

Jízda po nezpevněných komunikacích nebude překážkou

Vzhled off-roadu není vše, co Vám může KAROQ nabídnout. Je to také pohon 4x4, který je na nezpevněném povrchu jednoznačně výhodou. Off-roadové ochranné prvky hran a podvozkových částí vybízí k objevování nových cest i mimo zpevněné komunikace.

-

Pohon 4x4

Přizpůsobí se automaticky změnám povrchu

Pohon 4x4 zprostředkovává elektrohydraulicky řízená mezinápravová spojka ve spolupráci s řídící jednotkou vozu. Systém neustále vyhodnocuje jízdní situaci a díky tomu dokáže plynule dělit točivý moment mezi přední a zadní nápravu či jednotlivá kola.

-

Režim Off-Road

Nastaví asistenční systémy podle terénních podmínek

Režim Off‑road přepne všechny asistenční systémy do speciálního terénního režimu. Například plynový pedál reaguje méně citlivě a funkce Auto Hold pomáhá vozu dostat se ze složitých situací. Asistent jízdy z kopce citlivě samočinně brzdí a udržuje tak konstantní rychlost při sjíždění ze strmých svahů.

Objednejte si testovací jízdu nového modelu Škoda Karoq

Povinná položka

 

Vozy skladem

Škoda Karoq 2,0 TDI 85 kW 7-stup. automat. Fresh
 • Cena s DPH 739 999 Kč
 • Cena bez DPH 611 569 Kč
 • 0 km
 • 85 kW / 116 k / 2,0 l
 • 2024
 • Automatická
 • Nafta
 • Černá Magic Metalíza
Škoda Karoq 1,5 TSI 110 kW 7-stup. automat. Sportline
 • Cena s DPH 823 900 Kč
 • Cena bez DPH 680 909 Kč
 • 0 km
 • 110 kW / 150 k / 1,5 l
 • 2023
 • Automatická
 • Benzín
 • Bílá Moon Metalíza
Škoda Karoq 1,5 TSI 110 kW 7-stup. automat. Style
 • Cena s DPH 806 700 Kč
 • Cena bez DPH 666 694 Kč
 • 0 km
 • 110 kW / 150 k / 1,5 l
 • 2023
 • Automatická
 • Benzín
 • Šedá Graphite Metalíza

Někteří nesprávně říkají: SCODA CAROK, SKODA KAROC, SKODA CAROQ