Značka: Škoda
Model: Fabia
369 900 Kč
 • Cena vozu od:369 900 Kč
 • Výkon:59 - 110 kW
 • Výkon:80 - 150 k
 • Palivo:Benzin
 • Spotřeba paliva:5,0 - 6,0 l/100 km
 • Emise:kombinované g/km

Škoda Fabia

Sebevědomá, moderní a dynamická

Škoda Fabia je stylová a elegantní. Potěší Vás vyváženými vlastnosti ve městě i mimo něj. Nepřehlédnutelným nápisem Škoda se Fabia hrdě hlásí ke své rodině. Škoda Fabia se také může pochlubit tradičními přednostmi vozů Škoda, mezi které patří přesvědčivý poměr ceny a užitné hodnoty, vysoká funkčnost a mnoho Simply Clever prvků.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte si svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

Škoda Fabia

Chcete auto bez čekání?

Váš nový vůz bez čekání
Přijdete, koupíte, jedete

Design exteriéru

 
 
 

skoda fabia exterier

Krásná a funkční současně

LED světlomety dodávají novému modelu Fabia dynamický vzhled. Spolu s výraznou mřížkou a invenčním tvarem kapoty jsou důvodem, proč zcela Škoda Fabia tak úspěšně kombinuje důmyslnou eleganci s atraktivní dynamikou. Aktivní žaluzie chladiče přispívají k nejlepšímu koeficientu odporu vzduchu ve své třídě (od 0,28), což snižuje počet cest k čerpací stanici.

skoda fabia exterier

Sebejistý profil

Dynamický vzhled nového modelu Fabia je zdůrazněn dozadu stoupající spodní linií okna a naopak klesající linií střechy. Linie táhnoucí se po celé straně vozu, od světlometů po zadní světla, je charakteristickým prvkem značky Škoda. Jedná se o nadčasové detaily, které potvrzují, že v jednoduchosti je krása.

skoda fabia exterier

Osobitá zezadu

Zadní části vozu dominují vysoko posazená zadní světla ve tvaru klínu, jejichž vnější části jsou protaženy na bok karoserie, a výrazný nápis Škoda.

skoda fabia exterier

Svět plný barev

Vyberte si z palety barev připravené pro novou FABIA a přidejte „Color Concept “. To Vám umožní zvolit jinou barvu kol, střechy a zrcátek, a to v barvách šedá Graphite nebo černá Magic.

skoda fabia predni maska

LED světla

Bi-LED světlomety - Škoda Fabia je standardně vybavena LED světlomety. LED technologie nabízí řadu výhod, např. delší životnost a nižší spotřebu elektrické energie. Tyto špičkové světlomety také zajišťují všechny světelné funkce z LED zdrojů, v porovnání se standardními světlomety mají vyšší výkon a funkci přisvěcování do zatáček i při odbočování.

LED Zadní světla - Škoda Fabia se standardně dodává s koncovými světly v novém designu s LED diodami pro zpětná a mlhová světla. LED světlomety jsou doplněny těmi nejlepšími zadními LED světly, která zajišťují všechny světelné funkce.

Design interieru

 
 
 

skoda fabia interier 1

Velkorysejší prostor, vyšší komfort, velké displeje

Interiér nového vozu Fabia kombinuje emocionální vzhled a ergonomické vlastnosti. V interiéru zaujme samostatně stojící obrazovka infotainmentu o velikosti až 9,2". Škoda Fabia nabízí moderní infotainment a k tomu poprvé i digitální přístrojový panel s 10,25" displejem k dostání na přání. Premiéru slaví také komfortní prvky známé spíše z vozů vyšší třídy jako například vyhřívané čelní sklo a vyhřívaný volant, rovněž dostupné na přání. Při uvedení na trh bude Škoda Fabia k dispozici ve dvou výbavových stupních.

skoda fabia zavazadlovy prostor

Zavazadlový prostor

Škoda Fabia zůstává špičkou v praktičnosti a vynalézavosti. Zavazadlový prostor byl zvětšen na 380 litrů, čímž poráží své soupeře na celé čáře. Sklopením zadních sedadel zvýšíte kapacitu zavazadlového prostoru až na celých 1190 litrů. Při nakládání do zavazadlového prostoru oceníte jeho pravidelný tvar a četná Simply Clever řešení, takže náklad zůstane bezpečně na místě.

skoda fabia stresni okno

Panoramatické střešní okno

Volitelné velké panoramatické střešní okno příjemně prosvětluje interiér. V letních měsících odráží vícevrstvé sklo část slunečního záření, čímž přispívá k pohodlí cestujících. V zimě odráží teplo zpět do interiéru vozu, čímž zlepšuje tepelnou pohodu.

Komfortní prvky

 
 
 

skoda fabia interier 2

Virtuální kokpit

Fabia se pyšní nejen svým vzhledem, ale i chytrostí. Podrobné informace o vozidle Vám poskytne virtuální kokpit s úhlopříčkou 10,25“ a s pěti různými možnostmi zobrazení. Svou novou FABII si můžete vybavit multimediálním systémem s obrazovkou o úhlopříčce až 9,2 ” uprostřed palubní desky, okolním osvětlením a zvukovým systémem Škoda.

skoda fabia interier 4

Klimatizace

U vozu Škoda Fabia je k dispozici poprvé jako volitelná výbava i dvouzónová klimatizace Climatronic. Tento systém Vám umožní užívat si komfort automaticky udržované teploty ve voze, kdy si řidič i spolujezdec mohou nastavit nezávisle teplotu, jaká jim vyhovuje. Senzor vlhkosti snižuje zamlžování čelního skla a zvyšuje klimatický komfort.

skoda fabia drzak napoju

Prostor pro každého

Ať už jedete ve čtyřech nebo pěti, nemusíte se bát. Škoda Fabia má dost prostoru pro všechny. Krajní sedadla jsou promyšleně tvarována pro pohodlné cestování. Pokud přepravujete děti v dětských sedačkách, uvítáte kotevní body Isofix a TopTether standardně na krajních zadních sedadlech a volitelně také na předním sedadle spolujezdce.

Výbavové stupně

 
 
 
skoda fabia ambition

Selection

Cena od: 369 990 Kč
 • Výkon:59 kW
 • Výkon:80 k
 • Palivo:Benzin
 • Spotřeba paliva:5,2 l/100km
 • Převodovka:5° Manuální
 • Emise:119 g/km

Hlavní prvky výbavy

 • LED přední světlomety s LED denním svícením
 • Parkovací senzory vzadu
 • Multifunkční volant
 • Elektrické ovládání oken vpředu a vzadu

 

Výbavový stupeň Selection nabízí například LED přední světlomety s LED denním svícením a zadními LED světly. V základní výbavě se nachází také centrální zamykání, startování tlačítkem, tempomat s omezovačem rychlosti, multifunkční volant, šest airbagů, vyhřívání předních sedadel s bederními opěrkami a elektrické ovládání oken vpředu i vzadu.

skoda fabia style

Style

Cena od: 439 990 Kč
 • Výkon:70 kW
 • Výkon:95 k
 • Palivo:Benzin
 • Spotřeba paliva:5,1 l/100km
 • Převodovka:5° Manuální
 • Emise:115 g/km

Hlavní prvky výbavy

 • Kola z lehké slitiny Rotare Aero 15"
 • Bezdrátový SmartLink
 • Dvouzónový Climatronic
 • Sunset

 

Výbavový stupeň Top Selection nabízí navíc oproti stupni Selection například multifunkční kožený vyhřívaný volant, dvouzónový Climatronic, světelný a dešťový senzor, bezdrátový SmartLink, dvoubarevné ambientní LED osvětlení, čtyři rychlonabíjecí USB-C porty, elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka s automatickým stmíváním u řidiče, sunset, nebo chromované lišty oken.

Chytré doplňky

 
 
 

skoda fabia destnik

Schránka na deštník

Škoda Fabia má v předních dveřích na straně řidiče schránku s deštníkem, která Vás zachrání za deštivého počasí. Schránka je voděodolná, a protože je voda odváděna kanálkem mimo vůz, můžete do schránky bez obav uložit i mokrý deštník.

skoda fabia prostor pro vestu

Prostor pro výstražnou vestu

Znáte tu část předletového bezpečnostního školení, kdy se mluví o záchranné vestě pod Vaším sedadlem? Ve Škoda AUTO Vám představujeme ekvivalent z naší řady Simply Clever prvků. Vesta se sice nenafukuje, ale její reflexní prvky Vás mohou při pohybu na silnici ochránit zejména v noci. Vesty jsou uložené v odkládací přihrádce předních i zadních dveří.

skoda fabia kapsy na mobil

Kapsy na mobilní telefon

Velké kapsy na zadní straně opěradel předních sedadel jsou skvělé pro odkládání věcí. Pro mobilní telefony ale mohou být přeci jen až příliš velké. V modelu FABIA tak kromě velkých kapes naleznete i malé, právě pro uložení telefonů cestujících sedících vzadu.

skoda fabia jumbo box

Jumbo Box

Jumbo Box je praktická odkládací schránka umístněná pod nastavitelnou loketní opěrkou mezi předními sedadly, takže je snadno dosažitelná pro řidiče i spolujezdce.

Konektivita

 
 
 

skoda fabia style 1

Moderní infotainment

Škoda Fabia nabízí moderní infotainment systémy poslední generace s úhlopříčkou až 9,2". Pomocí zabudované karty eSIM je vždy online, což umožňuje příjem internetového rádia nebo přístup k rozsáhlým mobilním online službám Škoda Connect nebo k novým aplikacím infotainmentu. Díky bezdrátové technologii SmartLink lze připojit chytré telefony. Nabíjecí box pro smartphone umožňuje jejich bezdrátové nabíjení. Vrcholný infotainment Amundsen lze ovládat i gesty nebo pomocí digitální asistentky Laury.

skoda fabia online i na cestach

Škoda Connect

Služba Škoda vzdálený přístup poskytuje online navigační a informační služby včetně online informací o dopravě a možnosti dálkového ovládání vybraných funkcí vozidla pomocí aplikace MyŠkoda.

skoda fabia interier 5

Nabíjecí box pro Smartphone

Nabíjecí box pro chytrý telefon je úložná schránka, která umožňuje bezdrátové dobíjení a zesiluje mobilní signál díky propojení s vnější anténou. Nabíjecí box pro smartphone tak umožňuje telefonovat i z míst s méně kvalitním pokrytím signálem.

skoda fabia usb

USB porty

Nová FABIA je standardně vybavena dvěma podsvícenými porty USB-C pro dobíjení a přenos dat. Na přání může být vůz vybaven dalšími třemi USB-C porty – jedním u vnitřního zpětného zrcátka pro nabíjení kamery a dvěma vzadu pro cestující na zadních sedadlech.

skoda fabia multifunkcni volant

Hlasové ovládání

S digitální asistentkou Laurou Vás bude Váš vůz poslouchat na slovo. Strohé příkazy jsou již minulostí. Digitální asistentka Laura rozumí mluvené řeči. Laura Vám pomůže ovládat navigaci, média, infotainment či klimatizaci i psát zprávy, zatímco Vy se budete moci lépe soustředit na řízení.

Asistenční systémy

 
 
 

skoda fabia exterier

Nové asistenční systémy

Škoda Fabia patří díky až devíti airbagům k nejbezpečnějším vozům ve své třídě. Využití modulární platformy MQB A0 přineslo ještě vyšší úroveň aktivní a pasivní bezpečnosti, k čemuž přispěly také asistenční systémy, které nabízely dosud spíše vozy vyšší třídy. Poprvé disponuje Škoda Fabia například Asistovanou jízdu 2.0 a Automatickým parkováním.

skoda fabia asistovana jizda

Asistovaná jízda 2.0

Asistovaná jízda 2.0 v sobě spojuje několik systémů a funkcí. Když jsou funkce vzájemně propojeny, mohou výrazně usnadnit řízení automobilu a zvýšit komfort cestování.

skoda fabia snadne parkovani

Parkovací asistent

Poloautomatické parkování navádí auto na kolmá i souběžná parkovací místa. Systém automaticky provádí optimální pohyby volantu pro zaparkování v pruzích, Vy pouze ovládáte plynový a brzdový pedál.

skoda fabia parkovaci asistent

Parkovací asistent vpředu a vzadu

Systém varuje před možným rizikem kolize s překážkami během parkování pomocí dat ze senzorů, jízdních parametrů a úhlu natočení volantu. Ve chvíli, kdy by hrozilo, že i přes upozornění parkovacích senzorů omylem nacouváte do překážky, asistent pro manévrování vůz samočinně zabrzdí.

skoda fabia asistent parkovani

Asistent vyparkování

Při couvání z parkovacího místa rozpozná asistent vyparkování vozidla, která se blíží ze stran. Vydá akustický signál, který varuje před hrozící kolizí. „Kritické místo” se nejprve zobrazí na informačním displeji žlutě a poté červeně. V případě potřeby se brzdy uvedou v činnost automaticky.

skoda fabia led svetla

Asistent dálkových světel

Asistent dálkových světel automaticky zapíná a vypíná dálková světla podle aktuální situace v provozu. K tomu využívá kameru zabudovanou v dolní části zpětného zrcátka.

Bezpečnostní systémy

 
 
 

skoda fabia airbagy

Bezpečnost a komfort

Tříbodové bezpečností pásy doplňuje až 9 airbagů, které spolu s bezpečnostními opěrkami hlavy chrání řidiče i spolujezdce před zraněním. Stejně důležitý je tuhý rám vozu a široká škála asistenčních a bezpečnostních systémů. Celkově se v modelu FABIA budete cítit opravdu bezpečně.

skoda fabia adaptivni tempomat

Adaptivní tempomat

Adaptivní tempomat udržuje bezpečný odstup od vozidla před Vámi při zvolené rychlosti, řídí motor a aktivuje brzdy, aby podle potřeby automaticky zrychloval a zpomaloval. Systém kombinuje tempomat s ovladačem vzdálenosti na principu radaru a je aktivní až do rychlosti 210 km/h.

skoda fabia rozpoznavani dopravnich znacek

Rozpoznání dopravních značek

Systém rozpoznávání dopravních značek využívá multifunkční kameru a údaje z navigačního systému a na základě jejich součinnosti rozpoznává a následně řidiči zobrazuje dopravní značky. Systém zpracovává dopravní značení omezení rychlosti, zákazu předjíždění a veškeré doplňující pokyny, které pak zobrazuje řidiči.

skoda fabia adaptivni vedeni v jizdnim pruhu

Adaptivní vedení v jízdním pruhu

Tento asistent pozná, když neúmyslně vybočíte z jízdního pruhu. Zdokonalený „adaptivní“ systém zasahuje, aby udržel vozidlo ve zvoleném jízdním pruhu a aby „nekličkovalo“. Tento systém pracuje ve spojení s kamerou, kdy rozpoznává značení jízdních pruhů na silnici, včetně žlutých čar během silničních prací, dopravních kuželů a dalších okrajů silnic nebo jízdních pruhů.

skoda fabia front assist

Front Assist

Tento bezpečnostní systém varuje před možným střetem s chodcem. Pokud se blíží neodvratný střet, aktivuje brzdy, aby minimalizoval následky. Vůz nouzově zastaví také v případě, kdy se chodec nebo cyklista pokusí překřížit dráhu vozidla.

skoda fabia asistent zmeny jizdniho pruhu

Asistent změny jízdního pruhu

Díky dvěma radarovým senzorům v zadní části vozu detekuje asistent změny jízdního pruhu vozidla blížícího se zezadu nebo vozidla v mrtvém úhlu. O aktuální situaci je řidič informován formou LED signálu na vnitřní straně krytů zpětných zrcátek. Asistent změny jízdního pruhu dokáže detekovat vozidla až do vzdálenosti 70 m a tudíž Vás účinně varuje před nebezpečnými situacemi nejen na dálnicích a rychlostních silnicích.

Motory

 
 
 

skoda fabia motor 1 0 mpi

1,0 TSI 81 kW

 • Spotřeba 5,0 l/100km
 • Převodovka 6° M
 • Palivo benzin
 • Max rychlost 205 km/h
 • Max. točivý moment 200 Nm
 • Emise CO2 114 g/km

skoda fabia motor 1 0 tsi

1,0 TSI 70 kW

 • Spotřeba 5,0 l/100km
 • Převodovka 5° M
 • Palivo benzin
 • Max rychlost 193 km/h
 • Max. točivý moment 175 Nm
 • Emise CO2 114 g/km

skoda fabia motor 1 0 tsi

1,0 TSI 81 kW

 • Spotřeba 5,5 l/100km
 • Převodovka 7° A
 • Palivo benzin
 • Max rychlost 205 km/h
 • Max. točivý moment 200 Nm
 • Emise CO2 125 g/km

skoda fabia motor 1 5 tsi

1,5 TSI 110 kW

 • Převodovka 7° A
 • Palivo benzin
 • Spotřeba 5,6 l/100km
 • Max rychlost 225 km/h
 • Max. točivý moment 250 Nm
 • Emise CO2 128 g/km

skoda fabia exterier

1,0 MPI 59 kW

 • Převodovka 5° M
 • Palivo benzin
 • Spotřeba 5,0 l/100km
 • Max rychlost 179 km/h
 • Max. točivý moment 93 Nm
 • Emise CO2 114 g/km

Technické údaje

 
 
 

skoda fabia technicka data

 

Objednejte si testovací jízdu modelu Škoda Fabia

Povinná položka

 

Vozy skladem

Škoda Fabia 1,0TSI 81kW Style Plus
 • Cena s DPH 429 900 Kč
 • Cena bez DPH 355 289 Kč
 • 15 522 km
 • 81 kW / 110 k / 1,0 l
 • 10/2022
 • Manuální, 6 st.
 • Benzín
 • Šedá
Škoda Fabia 1,0 TSI 85 kW 7-stup. automat. Top Selection
 • Cena s DPH 558 800 Kč
 • Cena bez DPH 461 818 Kč
 • 0 km
 • 85 kW / 116 k / 1,0 l
 • 2024
 • Automatická
 • Benzín
 • Bílá Moon Metalíza Šedá Graphite Metalíza
Škoda Fabia 1,0 TSI 70kW Style
 • Cena s DPH 389 000 Kč
 • Cena bez DPH 321 488 Kč
 • 10 002 km
 • 70 kW / 95 k / 1,0 l
 • 01/2023
 • Manuální, 5 st.
 • Benzín
 • Černá