Škoda - dotace na elektromobilitu
Škoda - dotace na elektromobilitu

Škoda Enyaq již od 991 653 Kč

Nyní i s možností vládní dotace pro podnikatele až 200 000 Kč.

Přechod k čisté elektromobilitě je nyní ještě snadnější. Pořiďte si vůz Škoda Enyaq s atraktivním úrokem již od 0 %** při financování na úvěr, značkovým pojištěním a předplaceným servisem zdarma. Jste-li podnikatelem, můžete využít také státní podpory na elektromobil a na dobíjecí stanici. Další výhody na Vás čekají při odběru dvou a více vozů za rok.


Nyní pouze u nás karta Chargee s nabíjením na rok zdarma


Státní podpora elektromobility

Jste-li podnikatelem, můžete si pořídit model Enyaq nebo Enyaq Coupé ještě výhodněji. Uplatnit můžete státní podporu, s jejímž vyřízením Vám u nás rádi pomůžeme. Jednou z podmínek pro získání státní podpory je financování vozu na úvěr. Příjem žádostí probíhá do 30. září 2025 nebo do vyčerpání alokovaných prostředků. Státní podpora je vyplácena zpětně a nelze ji uplatnit předem na akontaci vozidla.


skoda drive vybava v cene

Až 200 000 Kč na elektromobil

Získejte od státu finanční podporu ve výši až 200 000 Kč na pořízení elektromobilu kategorie M1 s pořizovací cenou
do 1 500 000 Kč bez DPH při financování na úvěr.

skoda dotace nabijeci stanice

Až 150 000 Kč na nabíjecí stanici

V kombinaci s pořízením vozu můžete získat také dotaci až 50 000 Kč na pořízení AC nabíjecí stanice nebo až 150 000 Kč v případě DC nabíjecí stanice. Instalaci Vám rádi zajistíme.

skoda drive fleet

Vyřízení žádosti o státní podporu zdarma

Zprostředkujeme Vám dotační poradenství a žádost o státní podporu vyřídíme za Vás. A to zcela zdarma.


Škoda Enyaq

Ještě dostupnější elektromobilita s vozy Škoda Enyaq

Státní podporu můžete uplatnit při nákupu elektromobilu Škoda z modelové řady Enyaq nebo Enyaq Coupé. Kromě statní podpory u nás s nákupem modelu Enyaq nebo Enyaq Coupé získáváte i další výhody: úrok již od 0 %** při financování na úvěr, značkové pojištění a předplacený servis zdarma nebo 3% slevu při dobíjení s kartou Chargee.

skoda enyaq dotace 01 800

Model Škoda Enyaq ve verzi 60 nyní pořídíte již od 991 653 Kč* a s úrokem již od 0 %** při financování na úvěr. V základní výbavě vozu se můžete těšit na atraktivní prvky výbavy jakou jsou LED přední i zadní světlomety, moderní bezpečnostní systémy nebo parkovací kamera a parkovací senzory. Dojezd vozu činí až 398 km (dle WLTP) a vůz dobijete z 10 na 80 % již za 35 minut.

* Cena bez DPH před započtením dotace.

Model Škoda Enyaq ve verzi 85 nyní pořídíte již od 1 094 959 Kč* a s úrokem již od 0 %** při financování na úvěr. V základní výbavě vozu se můžete těšit na atraktivní prvky výbavy jako je například parkovací kamera vzadu. Dojezd vozu činí až 562 km (dle WLTP) a vůz dobijete z 10 na 80 % již za 28 minut. Výkon verze 85 dosahuje 210 kW a z 0 na 100 km zrychlíte za 6,7 sekund.

* Cena bez DPH před započtením dotace.


skoda drive fleet

Úvěr s úrokem již od 0 %**

Přechod k čisté elektromobilitě Vám usnadníme výhodným úvěrem s úrokem již od 0 %**.

skoda drive fleet

Předplacený servis zdarma

Spolu s elektromobilem získáte také Škoda Předplacený servis na 5 let nebo do nájezdu 150 000 km včetně přezutí pneumatik zdarma.

skoda dotade vyhody pro fleetove zakazniky

Výhody pro fleetové zákazníky

Státní podpora při nákupu elektromobilu platí také pro naše fleetové zákazníky (při odběru nejméně 2 vozů za 12 měsíců).

skoda dotace nabijeci stanice

3% sleva při dobíjení s Chargee

S aplikací a kartou Chargee můžete nabíjet na území celé České republiky a Evropy. K elektromobilu ji nyní získáte s 3% slevou pro dobíjení.


Nejčastější dotazy

skoda dotace 01 800

Státní podpora je určena pro malé, střední nebo velké podniky a živnostníky s alespoň dvěma uzavřenými účetními obdobími. O podporu nemůžete žádat, pokud je předmětem vašeho podnikání zemědělská výroba, provoz sázkové kanceláře, herny nebo výroba zbraní či střeliva. Podporu nemohou čerpat také podniky vlastněné územně správními celky. Zároveň platí pravidlo de minimis – žádat mohou tedy jen podniky, jejichž celková výše čerpaných podpor za poslední tři roky nepřekročila 200 000 eur (od 01.07.2024 se limit zvyšuje na 300 000 eur).

Je to snadné. Stačí si vybrat elektromobil kategorie M1 s pořizovací cenou do 1 500 000 bez DPH a kontaktovat nás. Žádost o státní podporu za vás vyřídíme zcela zdarma. Podmínkou pro získání státní podpory je úvěr, který je garantován Národní rozvojovou bankou.

Ano, státní podporu můžete využít i na ojeté vozy Škoda Enyaq do 6 měsíců stáří, 6 000 najetých kilometrů a ceny 1 500 000 Kč bez DPH. Aktuální nabídku naleznete v našich ojetých vozech.


Nabídka platí do odvolání.

Fotografie jsou pouze ilustrativní. Neodráží skutečnou výbavu, která je aktuálně dostupná.

Tato indikativní nabídka platí pouze při financování se Škoda Financial Services s žádostí získání státní podpory v rámci výzvy „Záruka Elektromobilita – I. výzva“ z programu Národní plán obnovy.

* Cena bez DPH před započtením dotace.

** Nabídka 0% úroku při financování na úvěr platí při financování na 1 rok s akontací 50 až 70 %, nebo na 2 roky s akontací 60 až 70 %, nebo na 3 roky s akontací 70 %.

Máte zájem o dotaci?

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka