Škoda Auto - Dny NATO
Škoda Auto - Dny NATO

Škoda Auto pokračuje v partnerství s Dny NATO v Ostravě

Na největší přehlídce svého druhu v Evropě nebudou ani letos chybět vozy Škoda.

Návštěvníci Dnů NATO v Ostravě, které se uskuteční 16. a 17. září na letišti Leoše Janáčka v Mošnově, se opět mohou těšit nejen na přehlídku špičkové vojenské techniky, ale také na automobilové novinky značky Škoda. Ta se již tradičně řadí k významným partnerům akce a i letos připravila pro návštěvníky bohatý doprovodný program.

Česká výstavní premiéra pro modernizované modely Scala a Kamiq

Mladoboleslavská automobilka znovu spojila své jméno s největší bezpečnostní show v Evropě. Exkluzivnímu partnerství odpovídá i výjimečná prezentace na místě. V roli výstavních exponátů se představí 8 nových vozů Škoda. Mezi nimi nechybí elektrický model Škoda Enyaq v jeho několika variantách, ale především se zde představí ve své národní výstavní premiéře modernizované modely Škoda Scala a Škoda Kamiq. Pro návštěvníky bude připravena Škoda zóna, která nabídne edukativní program k tématu elektřina. Soutěživí jedinci dostanou příležitost zazávodit si na 3D rallysimulátoru a nudit se rozhodně nebudou ani děti, pro něž se chystá řada zábavných aktivit. O terénních schopnostech vozů Škoda Kodiaq a Enyaq se zájemci mohou sami přesvědčit při testovacích jízdách na přilehlém off-roadovém polygonu.

Limousine service obstará 25 vozů Škoda Enyaq

Dny NATO v Ostravě přivítají významné osobnosti z celého světa ve dnech 16. a 17. září. Pro přepravu oficiálních hostů je připravena flotila 25 elektromobilů Škoda Enyaq, ale na místě budou také další vozy Škoda pro statické i jízdní prezentace.


Libor Šedivák - vedoucí marketingu Škoda Auto Česká republika

"Dny Nato jsou pro nás již tradiční významnou platformou a akcí, kde návštěvníkům chceme nejen zprostředkovat zážitky s našimi vozy a naší značkou, ale také se chceme přihlásit k nanejvýš důležitému tématu bezpečnosti. A to nejen v kontextu vlastností a technologií našich vozů, ale především ve smyslu bezpečnosti a soudržnosti v dnešní době obecně, což vnímáme jako hlavní poselství Dnů Nato a našeho partnerství."


Na největší bezpečnostní přehlídku v Evropě míří VIP hosté i široká veřejnost

Dny NATO jsou každoroční příležitostí pro prezentaci těžké vojenské, policejní a záchranářské techniky. Na akci se přítomným představuje výcvik speciálních jednotek, letecké exhibice i výzbroj, výstroj a vybavení vojenských útvarů. Kromě toho jde o prestižní společenskou událost, v jejímž rámci se setkávají zástupci soukromých firem s významnými představiteli veřejného sektoru. Mezi pravidelné vzácné hosty patří členové české vlády, zástupci Severoatlantické aliance a Evropské unie, představitelé krajů, měst a obcí, velvyslanci, vojenští a etečtí přidělenci, členové civilních i vojenských delegací a další hosté nejen z České republiky, ale ve stále větší míře rovněž ze zahraničí – zejména z Evropy a Spojených států amerických. Největší bezpečnostní přehlídku v Evropě loni shlédlo 110 000 návštěvníků, a i letos se očekává velký zájem veřejnosti.