Servisní péče

Servisní péče Kia
Servisní péče Kia

Prodejem to nekončí!

Prodejem nového vozu to pro nás nekončí. Vážíme si Vašeho rozhodnutí a přejeme si Vaši maximální spokojenost. Uděláme tedy vše proto, aby kvalita našich servisních služeb odpovídala špičkové kvalitě vozů Kia.

Servisní místo s oceněním "Best Service"

Pro značku Kia je klíčové zajistit zákazníkům co možná nejlepší zkušenosti z používání produktů, kterými jsou nejen vozy, ale i služby, která se zabezpečují prostřednictvím autorizovaných servisů. To je důvod proč vznikl program „Best Service“.

„Best Service“ je označení nejlepších dealerů, kteří v rámci poprodejních služeb zákazníkům pravidelně přináší služby v té nejvyšší možné kvalitě a vynikají v pro zákaznickém přístupu. Tento titul mohou naše autorizované servisy získat na základě vyhodnocení výsledků za uplynulé čtvrtletí a mohou toto označení používat během následujících tří měsíců. Níže naleznete přehled oblastí, které v rámci programu „Best Service“ hodnotíme.

Servisni oceneni best service

Kia servis kontakty


kontrola stavu vozidla

Kontrola stavu vozidla

Technici zkontrolují klíčové komponenty vozu nezbytné pro bezpečnost a výkon Vašeho vozu Kia, kdykoli navštívíte servisní místo.

predani vozidla

Předání vozidla

Máte nějaké dotazy ohledně technologií, služeb, nákladů? Zodpovíme všechny Vaše dotazy, ať už si vozidlo vyzvedáváte nebo teprve předáváte do servisu. Kdykoliv. Jsme tu pro Vás.

cekani na vuz

Čekání na vůz

Pokud se rozhodnete počkat na vyzvednutí vozu u nás, měli byste se u nás cítit jako doma - s veškerým komfortem a pohodlím.

pruzkum spokojenosti

Průzkum spokojenosti

Je něco, co bychom zlepšit? Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu ohledně kvality zákaznického servisu.


udrzba kia servisni pece

Údržba

Zjistěte, jak pečovat o vůz a udržovat ho tak, aby vydržel sloužit co nejdéle. Objednejte si schůzku online na některé z našich poboček Auto Horejsek.

opravy kia servisni pece

Opravy

Ať už jde o opravu, běžné opotřebení nebo poruchu, naši zkušení mechanici opraví závady za rozumnou cenu.

Obraťte se na nás ohledně dotazů a záležitostí týkajících se služeb zákazníkům.

Kontaktní formulář

Chci být zpětně kontaktován

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

 

Vámi zvolený termín je pouze orientační a bude Vám potvrzen servisním technikem.

Zde nás najdete