Full Link

SEAT Full Link
SEAT Full Link

Seat Full Link - moderní systém pro maximální konektivitu

Snadná mobilita znamená být stále propojený s okolním světem. Moci hovořit se svými přáteli a rodinou, používat Vaše oblíbené mapy, poslouchat hudbu a ještě mnohem víc. Proto jsme vyvinuli technologii, která to umožní. Díky ní můžete zůstat jednoduše a bezpečně ve spojení s okolím prostřednictvím chytrého telefonu.


SEAT Full link

Konektivita

SEAT Full Link je moderní systém pro maximální konektivitu, který je připraven na budoucnost. Technologie, zcela integrovaná do informačního a zábavního systému SEAT, nabízí využití široké škály interaktivních funkcí Vašeho chytrého telefonu a často používaných aplikací. Technologie Android Auto™ a Apple CarPlay™ zajistí, abyste ze svých cest získali vždy maximum a byli neustále ve spojení s okolním světem.


Apple CarPlay™

Není lepší způsob, jak používat iPhone ve vašem voze SEAT než se systémem Apple CarPlay™. Váš automobil se stane prodlouženou rukou vašeho přenosného zařízení se všemi jeho funkcemi a interaktivním ovládáním. Všechno, co potřebujete, můžete aktivovat hlasovými povely pro interakci se Siri, nebo ovládacími prvky na volantu a integrovaném dotykovém displeji.

Prohlédněte si aktuální Seznam aplikací dostupných ve ve Vašem voze.

SEAT Full link - Apple Carplay

SEAT Full link - Android Auto

Android Auto

Android Auto™, kompatibilní od operačního systému Android 5.0 a vyšších verzí, je hlasově ovládané rozhraní Google a nezbytná výbava pro všechny uživatele zařízení Android na cestách. Díky němu bude všechno intuitivní. Kompatibilní aplikace můžete ovládat prostřednictvím integrovaného displeje a ovládacích prvků na volantu Vašeho vozu SEAT.

Prohlédněte si aktuální Seznam aplikací dostupných ve Vašem voze.


Potřebujete další doplňující informace?

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky do naší pobočky v Litoměřicích.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka