Rádia a navigační systémy

-

Rádia a navigační systémy

Udržuje Vás ve správném směru a zajistí Vám dobrou zábavu

Jste připraveni na koncert na přání? Na programu jsou dvě rádia a jeden navigační systém. Všechny jsou vybaveny prvotřídním způsobem.

Rádio "Composition Colour", které je součástí sériové výbavy, je vybavené barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 16,5 cm (6,5 palce) a podporuje hudební formáty MP3 a WMA. Je vybavené slotem na SD karty a příjmem rádiového signálu v pásmu FM. Na přání je možné počet reproduktorů rozšířit ze dvou na čtyři.

Volitelné rádio "Composition Media" je vybavené šesti reproduktory. Zahrnuje všechny funkce a možnosti připojení rádia "Composition Colour", navíc je doplněné CD přehrávačem, USB portem a možností připojení mobilního telefonu přes protokol bluetooth. Lze je ovládat velmi komfortním způsobem prostřednictvím barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 20,3 cm (8 palců).

Barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 20,3 cm (8 palců) je vybaven rovněž navigační systém "Discover Media", který se dodává na přání. Krom toho disponuje šesti reproduktory, příjmem rádia v pásmu FM, CD přehrávačem s podporou formátů MP3, AAC a WMA, dvěma sloty na SD karty, USB portem a možností připojení mobilního telefonu přes protokol bluetooth.

Všechny uvedené přístroje jsou vybavené anténní diverzitou a umožňují tak dobrý příjem i v místech se slabou úrovní signálu. Od modelu "Composition Media" mohou být navíc na přání vybaveny příjmem digitálního signálu DAB+.