Prohlášení vedení společnosti - COVID-19

Vážení zákazníci a obchodní partneři

Naše společnost přijala s dostatečným předstihem opatření proti potencionálnímu rozšíření nákazy „koronavirem“.

Kvůli zhoršující se epidemiologické situaci bude od 10.09.2020 povinné nošení roušek uvnitř budov v celé České republice. Žádáme tímto naše zákazníky, aby toto nařízení respektovali a do našich obchodních prostor vstupovali pouze se zakrytými ústy. Děkujeme za pochopení.

Tato opatření ve formě pokynů, které jsou ve všech našich provozech veřejně dostupné, byla například taková, že zaměstnancům, kteří byli mimo ČR bez rozdílu státu a lokality a zdůrazňujeme, že v té době státem predikovaných jako nerizikové, byla poskytnuta na 14 dnů práce z domova a zakázán vstup na pracoviště.

Hlavně díky těmto opatřením můžeme prohlásit, že neevidujeme jediný případ nákazy u našich zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků.

Díky tomuto a díky osobnímu přístupu našich zaměstnanců, jsou všechny naše provozovny servisu v provozu a poskytujeme plně i on-line prodej vozů stejně jako služby operativního leasingu a pronájmu vozů.

Zároveň jsme přijali opatření v souladu s nařízením vlády. Tyto stále aktualizujeme hlavně pro Vaší a naší vzájemnou ochranu a tyto i rozšiřujeme.

Mezi poslední kromě již zavedených desinfekčních gelů a prostředků patří i „orientační bezdotykové měření povrchové tělesné teploty“ nás všech i Vás příchozích do našich provozoven.

 Zde žádáme o Vaší toleranci a to i v opatření příjmu servisu a STK, kde jsme museli zavést podobná opatření.

Kromě plného servisu a oprav vozů Vám velice rádi vyhovíme v dočasném on-line jak nových, tak i referentských vozů a jsme připraveni individuálně řešit i situace s opožděnými dodávkami vozů například formou krátkodobých pronájmů vozů.

Závěrem kromě našeho poděkování za trpělivost a přízeň, budeme velice rádi za Vaše zpětné vazby pro případ, že se u nás něco v této situaci zkomplikuje a vyústí ve Vaší nespokojenost.

Za skupinu Auto Horejsek vedení společnosti