Kia  Roadshow
ProCeed v pohybu aneb KIA Roadshow 2019

Praha, 12. června 2019 – Společnost KIA MOTORS CZECH zvolila před letní sezónou osobnější přístup v komunikaci s veřejností. V měsíci červnu odstartovala další ročník Roadshow, který volně navazuje na koncept loňské sezóny. Od června do října 2019 se budou na mnoha místech v České republice konat dynamické jízdy s osobními vozy Kia včetně poslední, letos představené, novinky značky.

KIA Roadshow 2019 za podpory vybraných autorizovaných dealerů Kia představí ve formě dynamické prezentace nejnovější model ProCeed s karoserií ´Shooting brake´. Pro veřejnost jsou připraveny nejen legendární SUV modely Sportage, ale i praktické rodinné vozy Stonic a celá modelová řada Ceed v podání karoserie hatchback a Sportswagon (kombi).

Automobilka Kia svoji Roadshow 2019 cíleně propojuje se zajímavými událostmi a akcemi ve vybraných regionech v Česku. Jedná se o místa, kam přirozeně proudí rodiny s dětmi a lidé se zájmem o volnočasové aktivity.

KIA Roadshow 2019 bude podpořena komunikací v online prostředí především za pomocí kampaně na Facebooku https://www.facebook.com/pg/kiamotorsczech/events/?ref=page_internal Komunikační podporu dále zajistí originální microsite na webových stránkách www.kiaroadshow2019.cz.

Termíny konání KIA Roadshow 2019:

  • 8. června - Příbram MČR Svatohorský Downtown 2019
  • 15. června - České Budějovice Den otevřených dveří Dopravního podniku města České Budějovice
  • 26. července - Olomouc Rodina na cestách
  • 31. srpna do 1. září - Praha Escape 6 Prague Car Festival 2019
  • 15. září - Praha Babí léto
  • 19. října - Brno Tradiční MotorTechna Brno