Proč zvolit originální příslušenství Škoda?

Škoda Originální díly

Proč zvolit originální příslušenství Škoda?

Originální díly jsou dostupné i po skončení výroby daného modelu, proto nemusíte mít obavy, že bychom na Váš vůz Škoda neměli originální díl.

Škoda Fabia 1,0 TSI Style 81 kW DSG

Snadná montáž

Není nic horšího než před cestou na dovolenou zdlouhavě montovat střešní nosiče. Škoda Originální příčníky namontujete raz dva. U většiny modelů není potřeba během montáže nic šroubovat, nosiče stačí zacvaknout a můžete vyrazit.

skoda originalni prislusenstvi siroky sortiment

Široký sortiment

V naší nabídce najdete stovky položek pro všechny aktuální modely vozů Škoda. Od gumových koberců, přes sněhové řetězy až po ochranný potah sedadel pro psa.

Prověřeno City Crash testem

Veškeré přepravní systémy Škoda musí absolvovat tzv. City Crash test. Nosič zatížený vahou 90 kg musí zůstat na karoserii i při přetížení cca 12 G trvajícím 50 milisekund, což simuluje přetížení při nehodě vozidla. S originálními nosiči Škoda zůstane vše na svém místě.

skoda originalni prislusenstvi kvalitni zpracovani

Kvalitní zpracování

Nosiče procházejí mnoha náročnými testy. V různých podmínkách se ověřuje například jejich vodotěsnost, odolnost vůči korozi, nosnost, pevnost nebo životnost. Originální příslušenství se testuje také během tzv. dlouhodobých jízdních zkoušek na 60 000 kilometrů.

skoda originalni prislusenstvi nakup z domova

Nákup z pohodlí domova

Vyberte si v klidu a pohodě odkudkoliv. Bohatý sortiment příslušenství a dárkových předmětů je vám k dispozici také online. Navíc ke všem participujícím autorizovaným partnerům Škoda, máte dopravu zcela zdarma a rádi vám pomohou s instalací příslušenství.


Zaujala Vás tato jedinečná nabídka?

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

 

Vámi zvolený termín je pouze orientační a bude Vám potvrzen servisním technikem.