Volkswagen Touareg
Volkswagen Touareg

Tato akční nabídka již není k dispozici

Aktuální akční nabídky vozidel Volkswagen osobní vozy naleznete zde.


Podzimní sezónní nabídka Volkswagen

To platí nejen pro Originální příslušenství Volkswagen® z nabídky našeho autorizovaného servisu, ale také pro výhodné servisní úkony s Originálními díly Volkswagen®, zimní servisní prohlídku Vašeho vozu a samozřejmě pro kompletní služby Volkswagen Pneuservisu s nabídkou zimních pneumatik s bezplatnou PneuGarancí.

Tato akční nabídka platí do 31.12.2022 nebo do odvolání. Můžete si vybrat libovolný servisní balíček. Akční nabídka se vztahuje na nové i skladové vozy. Vozy v provozu musí splňovat podmínku stáří vozu do 2 let / nájezd do 30 000 km, před absolvováním první předepssané prohlídky. Podívejte se na všechny servisní balíčky.


Volkswagen - příslušenství

E-shop Volkswagen

Přijměte naše srdečné pozvání a vstupte do E-shopu Volkswagen, kde nyní najdete širokou nabídku produktů Lifestyle a Originálního příslušenství Volkswagen®. Módní oblečení a lifestylové zboží si mužete vybrat např. z kolekcí ve stylu ID., GTI nebo v retro kolekci Heritage.

Zboží Vám doručíme na Vaši adresu nebo si ho můžete u nás zdarma vyzvednout. Bezplatné vrácení zboží do 14 dnů a online platba kartou jsou samozřejmostí.

Prozkoumat Volkswagen e-shop


Sezonní servis za cenu: 299 Kč

Připravte svůj vůz na zimní sezonu. V rámci servisní prohlídky provedeme pečlivou kontrolu technického stavu Vašeho vozu a zkontrolujeme:

  • brzdovou soustavu
  • výfukový systém
  • kola a pneumatiky
  • stěrače a ostřikovače
  • stav baterie
  • plochý / drážkový řemen
  • topení a klimatizaci
  • provozní kapaliny
  • chladicí systém
  • světla včetně správného nastavení
Volkswagen - servis

Volkswagen - pneuservis

Volkswagen pneuservis

Náš Volkswagen Pneuservis poskytuje kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky s 3letou PneuGarancí pro Váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, vyvážení a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik.

Volkswagen pneuservis je All inclusive služba pro Vás.


Volkswagen MyCard - Service

MyCard Service+

Přezouváte zodpovedně každou sezónu? S placenou verzí zákaznické karty MyCard Service+ získáváte 2 x ročně výměnu kompletních kol a další výhody.

Více o Volkswagen MyCard

Volkswagen - AirStop

AirStop®

Nabízíme také pneumatiky s technologií AirStop® – se speciální uzavírací hmotou uvnitř pneumatiky, která obalí cizí tělesa o průměru do 5 mm hned při vpichu, utěsní propíchnutý kanál a umožní tak dojezd až do servisu Volkswagen.

Více o Volkswagen AirStop

Volkswagen - pneugarance

Volkswagen PneuGarance

Pokud si zakoupíte alespoň jednu novou pneumatiku nebo originální kompletní kolo v autorizovaném servisu Volkswagen, automaticky získáte bezplatně Volkswagen PneuGaranci – tříletou záruku na její poškození až výrobní vady.

Více o Volkswagen AirStop


Propojte se svůj vůz s aplikací We Connect Go

Pořiďte si Volkswagen DataPlug a využívejte služby We Connect Go naplno. Volkswagen DataPlug funguje v kombinaci s aplikací We Connect Go, kterou lze zdarma stáhnout na App Store nebo Google Play. Díky aplikaci pak mužete sledovat Váš styl jízdy, získat přehled o měsíčních nákladech na pohonné hmoty.

Doporučená prodejní cena zařízení Volkswagen DataPlug je od 1 090 Kč vč. DPH. Nyní lze DataPlug získat jako dárek k MyCard!

Volkswagen - DataPlug

Volkswagen - zvýhodnění

Volkswagen Servisní balíčky - na 5 let máte vystaráno!

S Volkswagen Servisními balíčky si můžete předplatit servisní úkony na zvolený počet najetých kilometrů po dobu až 5 let.

Na dlouhou dobu si tak zajistíte kontrolu nad výdaji za servis Vašeho vozidla bez ohledu na zvyšování cen náhradních dílů a cen za práci.

Volkswagen Servisní balíčky se vztahují ke konkrétnímu vozidlu, a proto je při následném prodeji ojetého vozidla může uplatňovat další vlastník vozidla.

Využijte akční nabídku - jakýkoliv Servisní balíček se slevou 15 000 Kč.