KIA - podzimní servisní akce 2021
KIA - podzimní servisní akce 2021

Podzimní servisní akce Kia za 399 Kč

  • Komplexní a pečlivá kontrola vozu před zimní sezónou za zvýhodněnou cenu
  • V rámci sezónní kampaně získají zákazníci až 30% slevu na vybrané příslušenství a náhradní díly
  • Akční 15bodová kontrola probíhá od 4. 10. do 19. 11. 2021

Společnost Kia Czech ve spolupráci s autorizovanou dealerskou sítí značky připravila pro své zákazníky Podzimní servisní akci pro nadcházející období. Právě chladné zimní měsíce vynakládají vysoké nároky na většinu částí automobilu a dochází tak k jejich nežádoucímu opotřebení. Součástí akce je také nabídka originálního příslušenství Kia za akční ceny. Podzimní servisní akce trvá do 19. 11. 2021.

Komplexní prohlídka vozu Kia v rámci Podzimní servisní akce zahrnuje mimo jiné speciální 15bodovou kontrolu zaměřenou na stav stěračů, světlometů včetně seřízení, pneumatik, provozních kapalin, brzd, výfukového a pohonného systému, pneumatik, povinné výbavy i dalších podstatných komponentů. U elektrifikovaných modelů (HEV, EV, PHEV) Kia se kontrola mimo jiné zaměřuje i na stav a kapacitu akumulátoru. Jednotná cena této prohlídky činí s elektronickým voucherem staženým z oficiálních stránek Kia 399 Kč včetně DPH*.

„Pečlivá kontrola vozidla před zimou může odhalit případné poruchy, které nejenom že mohou v budoucnu stát majitele nesrovnatelně větší náklady, ale mohou zapříčinit i řadu nežádoucích komplikací jako jsou vybité akumulátory, ztuhlé provozní kapaliny, nízká svítivost světlometů, odtah vozidla, apod. Proto předvídání a návštěva autorizovaného servisu zaručí řidičům jistotu, že potenciální rizika plně minimalizovali,“ vybízí ke kontrole vozu tisková mluvčí společnosti Kia Czech, Kateřina Vaňková.

Cenové zvýhodnění na náhradní díly, nové kabinové filtry a odstraňovač zápachu

V případě, že se během kompletní prohlídky vozidla prokáže nedostatečná kondice 12V akumulátoru či předních stěračů, může si je zákazník s pomocí e-voucheru zakoupit s 20% slevou od autorizovaného dealera. Cenové zvýhodnění platí také na pryžové koberce do každého počasí a vanu zavazadlového prostoru. Novinkou v nabídce jsou pachové a pylové kabinové filtry s aktivním uhlím a bionické kabinové vzduchové filtry, jejichž zakoupením získá zákazník 30% slevu na nákup zcela nového antibakteriálního odstraňovače zápachu.

* Cena nezahrnuje doplnění provozních kapalin

Podzimní servisní akce Kia 2021_leták (PDF)