Originální příslušenství Volkswagen

Originální příslušenství Volkswagen

Originální příslušenství Volkswagen

Originální příslušenství Volkswagen® stejně jako samotná značka znamená zaručenou kvalitu a maximální funkčnost. Tak jako u mnoha jiných věcí v životě, ať je to umění nebo móda, platí: jenom originál znamená bezpečnost, spolehlivost, hodnotu a nejlepší kvalitu materiálu.

Tak kvalitní automobil jako je Volkswagen, splňuje vysoké nároky na funkčnost a design. Originální příslušenství Volkswagen® se vyrábí podle stejně přísných kritérií, protože vzniká v těsné spolupráci s vývojovými a designérskými pracovišti, které se podílejí na vozech Volkswagen.

Naši prodejci Vám rádi poradí s širokým sortimentem originálního příslušenství pro Vaši individuální mobilitu. Vychutnejte si rozsáhlou nabídku všech produktových skupin, s výhodou dvouleté záruky na Originální příslušenství Volkswagen®. Pro větší požitek z jízdy, fascinaci i bezpečnost.

1. Originální kola Volkswagen

Originální kola Volkswagen mají četné výhody. Vedle jejich jedinečného designu to je především vysoká kvalita, kterou se vyznačují. Kvalita je také základem mimořádné životnosti, bezpečnosti a dlouhodobého šetření Vašich nákladů.

Díky jejich skvělým vlastnostem, široké nabídce rozměrů, nové technologii loukotí a exkluzivní barevnosti, jsou vždy sladěné s příslušným modelem Volkswagen. Pouze ta kola, která splňují všechny tyto  nároky, smí nést označení Volkswagen originální kola.

Originální kola Volkswagen
Ochrana proti kunám

2. Ochrana proti kunám

Všeobecné informace a přednosti

Zkoušky u výrobců vozidel byly přísnější, než vyžaduje příslušný německý úřad Kraftfahrt - Kundesamt (KBA) i legislativa. Pro lepší pochopení, jak lze chránit vozidla proti poškození kunami, musíme vědět, co kuny k těmto škodám vede.

Produkty a možnosti jejich použití

Zařízení splňují všechny bezpečnostní aspekty - zabraňuje poruchám auta, odolnost vůči kyselinám a schopnost samouhašení, bezpečnostní spínač pod kapotou, bezrizikové otevírání kapoty.

3. Originální USB kabely Volkswagen

Nyní si můžete zpříjemnit jízdu novým vozem Volkswagen ještě o něco více. Při objednávce nového vozu si nyní můžete pořídit jeden Premium USB kabel o délce 70 cm dle vlastního výběru se zvýhodněním 50%.

Na výběr máte kabely s koncovkami Apple Lightning, micro USB a USB-C.

Originální USB kabely
Aktualizace mapových podkladů Volkswagen

4. Aktualizace mapových pokladů

S infotainment systémy Volkswagen najdete nejenom tu nejlepší trasu do cíle, ale cesta se díky nim změní na jedinečný a příjemný zážitek. Užijte si jemně vyladěný zvuk těchto audiosystémů. Kromě toho můžete získat více informací o telefonních rozhraních a – je-li to potřeba – také informace, jak Váš infotainment systém aktualizovat.

Aktualizace mapových podkladů

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás pomocí formuláře a my Vám vše objasníme

Chci být zpětně kontaktován

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

 

Vámi zvolený termín je pouze orientační a bude Vám potvrzen servisním technikem.