VW - On-line tisková konference Way to Zero
VW - On-line tisková konference Way to Zero

On-line tisková konference Way to Zero

Pozvánka ke sledování on-line přenosu mezinárodní tiskové konference Way to Zero.

Praha - Mezinárodní on-line konference Way to Zero se uskuteční ve čtvrtek 29. dubna 2021 od 9:00 do 19:00 hod.

Srdečně vás zveme na on-line mezinárodní tiskovou konferenci, kde značka Volkswagen představí hlavní pilíře strategie "Way to Zero" a zároveň otevře téma o uhlíkově neutrální mobilitě s odborníky, zákazníky, politiky, zástupci jiných společností a samozřejmě s vámi.

Značka Volkswagen se rozhodla být plně uhlíkově neutrální do roku 2050 a se strategií "Way to Zero" zcela mění své aktivity. Dekarbonizační mobilita je však úkol, který jako přední výrobce automobilů nemůžeme splnit sami. Je potřeba integrovaný přístup a veřejná debata o tom, jak chceme být v budoucnu mobilní.

Detailní program konference zde.

Odkaz na on-line přenos:

convention.vw-newsroom.com/en

Veškeré materiály budou k dispozici ke stažení bez omezení autorskými právy.

Kontaktní osoba v místě akce: Thomas, 0049-172-6990159

Záznam celé akce bude zde:

convention.vw-newsroom.com/en

Informace o značce Volkswagen:

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 50 závodech ve 14 zemích. V roce 2019 vyrobil Volkswagen 6,28 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou Golf, Tiguan, Jetta nebo Passat. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 195 878 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen důsledně urychluje vývoj konstrukce automobilu. Elektrická mobilita, chytrá mobilita a digitální transformace značky jsou strategickými klíčovými tématy budoucnosti.