HYUNDAI - Young Shin Cho
HYUNDAI - Young Shin Cho

Novým prezidentem Hyundai Motor Czech se stal Young Shin Cho

Společnost Hyundai Motor Czech z pozice prezidenta povede Jihokorejec Young Shin Cho, který do českého zastoupení jihokorejské automobilky přechází z mateřské společnosti Hyundai Motor Company. Ve funkci střídá Sun Yong Hwanga.

Young Shin Cho přichází do České republiky s více než dvaceti lety zkušeností s prací pro jihokorejskou značku, v různých pozicích působil v Hyundai Motor Company a Hyundai Motor Europe v oblastech produktového plánování, pricingu, obchodu a marketingu.

Naposledy pracoval v rámci Hyundai Motor Company jako Senior Manager zodpovědný za evropské trhy. Zúročit tak může své bohaté znalosti zkušenosti z řady trhů, včetně toho českého, i ze spolupráce s výrobním závodem Hyundai Motor Manufacturing Czech v Nošovicích.


Young Shin Cho - Prezident Hyundai Motor Czech

"Mým úkolem je sladit strategii na českém trhu s evropskou a globální centrálou značky. Je naším úkolem se na změny, kterými automobilový průmysl prochází, co nejlépe připravit, a to nikoliv pouze jako výrobce, ale poskytovatel mobility. Jsem nadšený z toho, s jakým nasazením k tomu mí noví kolegové přistupují."


Na pozici prezidenta Hyundai Motor Czech Young Shin Cho střídá Sun Yong (Sunny) Hwanga, který ve vedení českého zastoupení značky působil dva a půl roku a nyní se vrací do globální centrály značky v Jižní Koreji.

„Můj předchůdce Sunny odvedl skvělou práci zejména v ohledu optimalizace objemu a zisku. Jedním z mých klíčových úkolů je snaha nás v této oblasti posunout ještě dále,“ dodal pan Cho.