851 900 Kč
 • Cena vozu od: 851 900 Kč
 • Výkon: 110 - 206 kW
 • Spotřeba: 4,9 - 9 l/100km

Základní charakteristika modelu

Vysoký komfort pro Váš lepší život

Patříte k velmi zaneprázdněným lidem, kteří jsou často na služební cestě nebo jsou odpovědní za každodenní život rodiny? Pak je pro Vás velmi důležité, abyste měli k dispozici spolehlivý automobil. Právě tím je nový Passat. Kromě toho však nabízí mnohem více - jeho úkolem je totiž usnadnění Vašich úkolů. Díky jeho intuitivně ovládaným funkcím se každá jízda promění na zážitek komfortu na nejvyšší úrovni.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

Volkswagen Passat Variant

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Design karosérie

-

Suverénní jako Vy

Elegance a dynamika dotažená do nejmenšího detailu

Passat Variant představuje spojení důsledné funkčnosti a sportovních linií, jehož výsledkem je stylová kompozice. Díky své aerodynamické siluetě a zřetelně modelovaným liniím uspokojí i ty nejvyšší nároky. Markantní mřížka chladiče a světelná signatura světlometů okamžitě upoutá Vaši pozornost.

Můžete se těšit na jeho výrazný zevnějšek a vysoce kvalitní zpracování. Svým moderním designem zaujme přední i zadní nárazník, LED světlomety, resp. volitelné světlomety IQ.LIGHT LED Matrix s technologií LED Matrix, stejně jako nově tvarovaná LED zadní světla.

Design interiéru

-

Rádia a navigační systémy

Snadné ovládání a poslech oblíbené hudby

Jste připraveni na koncert na přání? Na programu jsou dvě rádia a dva navigační systémy - zčásti jako součást sériové výbavy, zčásti jako výbava na přání. Vy můžete rozhodnout o typu displeje a také o možnostech připojení.

Rádio se ovládá prostřednictvím barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 12,7 cm a podporuje příjem v pásmech FM/AM. K jeho další výbavě patří slot na SD kartu, CD přehrávač a multimediální rozhraní AUX-IN, jehož prostřednictvím můžete k rádiu připojit externí zdroje hudby. Osm reproduktorů zajistí dokonalé ozvučení na všech místech.

Rádio "Composition Media", které je součástí výbavy na přání, je vybaveno osmi reproduktory. Zahrnuje všechny možnosti připojení jako u rádia, navíc je vybavené protokolem bluetooth, jehož prostřednictvím je možné připojit mobilní telefon. Rádio "Composition Media" lze velmi snadno ovládat pomocí barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 16,5 cm.

Volitelný navigační systém "Discover Media" je rovněž vybaven barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 16,5 cm. K jeho další výbavě patří osm reproduktorů, příjem signálu v pásmech FM/AM, CD přehrávač, podpora hudebních formátů MP3, AAC a WMA, dva sloty na SD karty, rozhraní AUX-IN a USB a možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu bluetooth. Systém je dále vybaven přibližovacími senzory - po přiblížení prstu k ovládacímu poli na displeji se toto pole zvětší a zvýrazní. Ovládání přístroje je díky tomu ještě jistější a snazší.

A chcete-li ještě něco navíc, pak se rozhodněte pro navigační systém "Discover Pro", který představuje infotainment systém pro ty nejvyšší nároky. K jeho výbavě patří velký displej s úhlopříčkou 20,3 cm, který umožňuje přehledné zobrazení map ve 3D a interní flash paměť. Díky ovládání pomocí hlasových pokynů systém po vyslovení názvu místa a ulice vypočítá trasu cesty k zadané adrese. A zvýšený komfort si můžete užívat i při telefonování, neboť díky technologii bluetooth budete mít obě ruce volné.

-

Car-Net "Guide & Inform"

Chytré funkce vozu

Internet v automobilu má pro Volkswagen synonymum "Car-Net". Je to zastřešující název pro mnoho praktických služeb a užitečných aplikací. Paket služeb Car-Net "Guide & Inform"¹ je k dispozici v kombinaci s navigačním systémem "Discover Media". Díky připojení k internetu můžete využívat ta nejaktuálnější data. Vytvoří-li se někde například dopravní zácpa, nebo naopak dojde k jejímu uvolnění, dozvíte se to online v reálném čase. Mimořádně komfortní je také to, že trasa Vaší cesty se automaticky přizpůsobí aktuální situaci.

Car-Net Vám prostřednictvím služby Vyhledávání zvláštních cílů online umožní vyhledat celou řadu zajímavých restaurací. A můžete samozřejmě rychle najít také další zajímavá místa. Ať už se jedná o hotel, čerpací stanici nebo otevřené kino - díky datům na internetu, která jsou permanentně aktualizována, můžete udělat mnoho zajímavých a užitečných objevů.

-

Telefonní rozhraní

Vysoká kvalita hovoru

Již Vám neunikne žádný hovor, a přesto se můžete plně koncentrovat na řízení. Pohodlné telefonování za jízdy zajistí volitelná telefonní rozhraní, která díky digitálnímu procesoru na zpracování hlasu, vysoce kvalitnímu mikrofonu ve stropě a reproduktorům vozidla zajišťují mimořádně vysokou kvalitu hovoru. Maximální možné kvality příjmu je přitom dosaženo díky propojení s vnější anténou vozu, a to i v místech s nízkou úrovní pokrytí signálem mobilní sítě.

V provedení "Comfort" se Váš mobilní telefon spojuje s vnější anténou vozu prostřednictvím indukční vazby.

Ve variantě "Premium" mohou být telefonáty, kromě těch, které byly započaté mimo automobil, přenášeny prostřednictvím protokolu bluetooth na handsfree sadu. Podmínkou je, aby Váš chytrý mobilní telefon podporoval technologii bluetooth a také remote SIM Access Profile (rSAP). Ovládání se uskutečňuje prostřednictvím hlasových pokynů, pomocí multifunkčního volantu nebo přes infotainment systém vozu. Alternativně lze využít také separátní SIM kartu, k níž je uzavřena platná smlouva umožňující přenos dat a kterou je nutné instalovat do příslušného slotu Vašeho infotainment systému.

-

Ovládání pomocí hlasových pokynů

Poslouchá na slovo

Volitelné infotainment systémy "Composition Media" a "Discover Media" Vám odečítají ze rtů. Rozpoznají Vaši řeč a splní Vaše pokyny. Poté, co vyslovíte např. název místa a ulice, navigační systém vypočítá trasu cesty. Je-li k systému připojen telefon, pak pro uskutečnění hovoru stačí pouze jednoduše vyslovit jméno, které je uložené v seznamu telefonu. Díky ovládání pomocí hlasových pokynů můžete mít obě ruce stále na volantu a můžete se tak plně koncentrovat na dění v dopravě.

-

Sedadla ergoComfort

Pro Váš maximální komfort

Ve voze Passat budete sedět pohodlně a navíc i velmi zdravě s ohledem na svá záda, a to zejména rozhodnete-li se pro linii Comfortline nebo Highline, u kterých je v rámci sériové výbavy na místě řidiče použito sedadlo ergoComfort. Toto sedadlo umožňuje mnoho nastavení tak, abyste při sezení mohli zaujmout maximálně ergonomickou pozici zajišťující oporu Vašim zádům a ulehčit tak Vaší páteři. Na přání můžete získat sedadlo řidiče ergoComfort s možností elektrického nastavení čtrnácti parametrů s funkcí Memory a masážní funkcí. Součástí tohoto paketu jsou také elektricky nastavitelná, sklopná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka s osvětlením okolí vozu, natočení vnějšího zpětného zrcátka spolujezdce při zařazení zpátečky a automatické ztmavení vnějšího zpětného zrcátka na straně řidiče.

Obě varianty sedadla byly oceněny pečetí nezávislé společnosti pro zdravá záda - Aktion Gesunder Rücken e. V. (AGR) "Geprüft & empfohlen" (Testováno & doporučeno), která označuje produkty mající příznivý vliv na zdraví zad.

-

Klimatizace "Pure Air Climatronic"

Snadná regulace teploty

Klimatizace "Pure Air Climatronic" s regulací teploty ve třech zónách umožňuje nezávislé individuální nastavení teploty pro řidiče, předního spolujezdce i pro cestující na zadních místech. Další ovládací panel pro druhou řadu sedadel umožňuje cestujícím vzadu snadnou regulaci teploty, množství a rozdělení přiváděného vzduchu. Mód nepřímého větrání přispívá k tomu, aby cestující na předních místech neměli nepříjemný pocit průvanu. V případě zařazení zpátečky, nebo při aktivaci ostřikovačů, "Pure Air Climatronic" automaticky přepne na vnitřní cirkulaci. Je tak zamezeno vniknutí nepříjemných pachů zvenčí do interiéru vozu. Komfort klimatizace "Pure Air Climatronic" si můžete užívat v rámci sériové výbavy, u ostatních linií je pak výbavou na přání.

-

Active Info Display

Vše přehledně na jednom místě

Prostřednictvím digitálního panelu Active Info Display si ve Vašem voze Passat můžete užívat informace poskytované kombinovaným přístrojem na velkém barevném TFT displeji s úhlopříčkou 31 cm (12,3 palce).

Díky různým přednastaveným informačním profilům pak můžete na kombinovaném přístroji společně s klasickými přístroji, jako je otáčkoměr, tachometr a počítadlo kilometrů, cíleně zobrazit požadovaná data. Přednastavené informační profily pak snadno a rychle zvolíte prostřednictvím ovládacích prvků na multifunkčním volantu Vašeho vozu Passat.

Zcela podle aktuální potřeby si tak můžete vyvolat např. jízdní data nebo si na displej můžete přidat optické zobrazení Vašich asistenčních systémů.

Promyšlená koncepce zobrazovaných údajů zajišťuje přehledné a flexibilní zobrazení při optimálním využití plochy displeje. V centrálním poli mezi oběma hlavními kruhovými přístroji tak mohou být zobrazena další data, díky nimž získáte potřebné informace.

Konektivita

-

Rádio "Composition"

Jste připraveni na Váš soukromý koncert na přání?

Na Vašich cestách si budete užívat dobrou zábavu. Díky rádiu "Composition" s intuitivním ovládáním k tomu máte prvotřídní výbavu.

K mimořádně komfortnímu ovládání přispívá barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 16,5 cm (6,5 palce). Zdrojem hudby může být rádio, které přijímá stanice v pásmu FM, nebo data uložená ve formátu MP3, resp. WMA. Vaši oblíbenou hudbu pak můžete poslouchat z osmi reproduktorů rozmístěných v přední a zadní části vozu. K dispozici jsou také dva USB konektory typu C a možnost připojení mobilního telefonu přes protokol bluetooth. Chcete, aby Vaše rádio bylo připojeno k internetu? Umožní to služba We Connect. Díky rozhraní App-Connect můžete na přání navíc prostřednictvím dotykového displeje rádia ovládat aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu; pomocí rozhraní Apple CarPlay je to možné dokonce bezdrátově.

-

Navigace

Budete bezpečně směřovat k cíli a přitom budete mít dobrou zábavu

Navigační systém "Discover Pro", který je součástí výbavy na přání, Vám pomůže, abyste se spolehlivě dostali do cíle Vaší cesty. Zaujme svými všestrannými funkcemi i mimořádným komfortem, ke kterému patří paket Streaming & Internet nebo služba We Connect Plus.

-

Hlasové ovládání

Čeká na Vaše příkazy: hlasové ovládání

Pomocí intuitivního hlasového ovládání můžete ve Vašem voze svým hlasem řídit např. funkce rádia, Vašeho telefonu nebo navigačního systému.

Díky hlasovému ovládání vytvoříte přirozený dialog - aniž byste se předem museli učit přesné znění příkazů, a přitom se můžete plně koncentrovat na dění v silničním provozu. Můžete si tak ještě více užívat jízdu, protože pomocí hlasových pokynů ovládáte např. hlasitost rádia nebo si z kontaktů ve Vašem mobilním telefonu vyberete adresu a telefonní číslo.

Pomocí hlasového ovládání lze velmi jednoduše využívat i volitelnou službu online We Connect Plus. Získáte tak například online informace o zajímavých destinacích, otevírací době parkovišť nebo cenách pohonných hmot u čerpacích stanic.

-

Streamování médií

Bezproblémový přístup ke streamovacím službám

Díky poslechu audioknih, podcastů a hudby, které si při jízdě můžete prostřednictvím streamovacích služeb užívat, bude zejména cestování na dlouhé vzdálenosti zajímavé a zábavné. K tomu, abyste tyto služby mohli využívat, musíte se pouze přihlásit k Vašemu existujícímu účtu a následně k nim můžete přímo přistupovat prostřednictvím navigačního systému ve Vašem voze Passat. Nemusíte přitom využívat žádné externí zařízení.

Výbavové stupně

-
Passat Variant

Volkswagen Passat Variant Business

 • Cena od: 851 900 Kč
 • Výkon motoru: 110 kW
 • Výkon motoru: 150 k
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Palivo: Benzin / Diesel
 • Spotřeba paliva: 4,9 - 7,6 l/100 km
 • Emise CO₂: 0 - 171 g/km

Business

 • LED technologie osvětlení vpředu i vzadu
 • Multifunkční volant v kůži (s pádly pro řazení pro DSG)
 • e-Call
 • Rádio s displejem 6,5"
 • Digitální radiopřijímač (DAB+)
 • Příprava na We Connect a We Connect Plus
 • 3-zónová klimatizace
 • Sedadla s bederními opěrkami
 • 16" kola (17" pro motory s výkonem 140 kW)
 • Airbagy řidiče a spolujezdce včetně bočních i pro vnější zadní sedačky
-
Passat Variant

Volkswagen Passat Variant Elegance

 • Cena od: 996 900 Kč
 • Výkon motoru: 110 - 206 kW
 • Výkon motoru: 150 - 280 k
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Palivo: Benzin / Diesel
 • Spotřeba paliva: 4,9 - 9 l/100 km
 • Emise CO₂: 0 - 203 g/km

Elegance

 • LED technologie osvětlení vpředu i vzadu
 • Multifunkční volant v kůži (s pádly pro řazení pro DSG)
 • e-Call
 • Navigace Discover Media s 8'' displejem
 • Digitální radiopřijímač (DAB+)
 • Příprava na We Connect a We Connect Plus
 • 3zónová klimatizace
 • Sedadla s bederními opěrkami
 • 17" kola z lehké slitiny
 • Airbagy řidiče a spolujezdce včetně bočních i pro vnější zadní sedačky
 • Rezervní kolo
 • Zásuvka na 230 V pro cestující vzadu
-
Passat Variant

Volkswagen Passat Variant R-Line

 • Cena od:1 077 900 Kč
 • Výkon motoru: 110 - 206 kW
 • Výkon motoru: 150 - 280 k
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Palivo: Benzin / Diesel
 • Spotřeba paliva: 5 - 8,9 l/100 km
 • Emise CO₂: 0 - 202 g/km

R-Line

 • Logo „R-Line“ na mřížce chladiče
 • Nárazníky a rozšířené prahy v R-Line designu
 • Sportovní sedadla
 • Potahy v kůži "Nappa" s R-Line logem
 • LED technologie osvětlení vpředu i vzadu
 • e-Call
 • Navigace Discover Media s 8'' displejem
 • Digitální radiopřijímač (DAB+)
 • Příprava na We Connect a We Connect Plus
 • 3-zónová klimatizace
 • Sedačky s bederními opěrkami
 • Zásuvka na 230 V pro cestující vzadu
 • Airbagy řidiče a spolujezdce včetně bočních i pro vnější zadní sedačky
 • Multifunkční sportovní volant v kůži s hliníkovým dekorem (s pádly pro řazení pro DSG)
 • 18" kola z lehkých slitin
 • Rezervní kolo

Optimální konfigurace

Volkswagen Passat Variant 2.0 TDI 110kW

 • Naše cena:797 900 Kč
 • Cena bez DPH:861 652 Kč

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Design pakety v ceně vozu

 • Potah sedadel: Černá/Titanově černá:0 Kč
 • Vnější lakování: Šedá Mangan:17 900 Kč
 • N./a.: 0 Kč

Příplatková výbava v ceně vozu

 • Akční paket "Media I" -Navigace "Discover Media": 26 200 Kč
 • Akční paket Business Highline LED světlomety statické: 43 500 Kč
 • Paket R-Line Last Edition: -48 901 Kč
 • ACC - automatická regulace odstupu od vpředu jedoucího vozu do 210 km/h
  • s funkcí Front Assist - zkrácení brzdné dráhy a varování při nebezpečném snížení odstupu
  • funkce zastavení vozu (pouze u vozu s DSG)
  • funkce City - nouzové brzdění (do 30 km/h)
  • tempomat
 • Akustické a grafické upozornění nepřipnutých pásů vpředu,
  • grafické upozornění nepřipnutých zadních pásů
 • Akustický parkovací systém Parkpilot
  • zvuková signalizace dopředu i dozadu
  • zobrazení situace na displeji rádia
 • Asistent rozjezdu do kopce
 • Automatická klimatizace Climatronic
  • automatická regulace
  • nastavení teploty oddělené pro řidiče a spolujezdce
  • klimatizovaná přihrádka spolujezdce
  • senzor kvality vnějšího vzduchu s automatickým přepnutím na vnitřní cirkulaci
  • 3zónová
 • Bederní opěrky vpředu
  • u řidiče el. nastavitelná
 • Boční airbagy vpředu a vzadu
  • s hlavovými airbagy vpředu
 • Boční airbagy vzadu
  • včetně předepínačů bezpečnostních pásů pro vnější zadní sedadla
 • Centrální zamykání s bezpečnostní pojistkou a dálkovým ovládáním
  • 2 dálkové klíče - funkce "Press & Drive"
  • v kombinaci bez alarmu
 • Chromované lišty bočních oken
 • Chromované orámování spínače světlometů a panelu pro ovládání vnějších zpětných zrcátek a oken
 • Dvě opěrky hlavy vpředu, tři vzadu
  • zásuvné
 • Elektromechanická parkovací brzda
  • s funkcí Auto Hold
  • asistent pro rozjezd do kopce
 • Elektronický stabilizační systém ESP
  • hydraulický brzdový asistent
  • ABS, EDS, ASR, MSR
 • Emise splňující EU6 normu
 • Front Assist
  • systém sledování prostoru před vozem
  • funkce nouzového brzdění "City Brake"
 • Halogenové světlomety
  • směrové ukazatele pod jednotným sklem
  • s denním svícením
 • Isofix
  • příprava pro upevnění dvou dětských sedaček na zadních vnějších sedadlech
 • Kontrola poklesu tlaku vzduchu v pneu
 • MEDIA-IN
  • USB pro připojení iPhone/iPod
  • inkl. Aux-In
  • bez propojovacího kabelu
 • Mlhové světlomety
  • se statickým odbočovacím světlem
 • Paket Světla a výhled
  • funkce Coming Home a Leaving Home
  • dešťový senzor
  • čtecí lampičky vpředu a vzadu
 • Palubní literatura v českém jazyce
 • Palubní počítač Premium
  • s barevným multifunkčním ukazatelem
 • Podlaha zavazadlového prostoru
  • textilní
 • Podélný střešní nosič stříbrný eloxovaný
 • Posilovač řízení
 • Potahy v kůži "Nappa"
  • design "Carbon Style"
  • R-line logo
 • Přední opěrky hlavy vpředu nastavitelné podélně a výškově
  • integrovaná tlačítka pro odjištění
 • Rezervní plnohodnotné kolo z lehkých slitin
  • nefunkční variabilní podlaha
 • Rádio "Composition Media"
  • 8" barevný dotykový displej
  • 8 reproduktorů
  • FM příjem
  • slot na SD kartu
  • USB také pro připojení Apple
  • Bluetooth handsfree
  • Aux-in zdířka
 • Rádio "Composition Media"
  • 6,5" barevný dotykový displej
  • 8 reproduktorů
  • CD přehrávač
  • FM příjem
  • slot na SD kartu
  • USB
  • Bluetooth handsfree
  • Aux-in zdířka
 • Rádio "Composition Media"
  • 6,5" barevný dotykový displej
  • 8 reproduktorů
  • CD přehrávač
  • FM/AM příjem
  • slot na SD kartu
  • USB
  • Bluetooth handsfree
  • Aux-in zdířka
 • Security & Service
  • pro využívání služeb je nutná registrace a aktivace (kromě funkce nouzového volání)
  • Systém Car-Net je nehmotným produktem (aplikací resp. softwarem) společnosti Volkswagen AG, 38436 Wolfsburg, Spolková republika Německo, která je jejím výhradním prodejcem/poskytovatelem. Autorizovaní prodejci značky Volkswagen prodávají výhradně hardware nezbytný pro jeho fungování a ve vztahu k prodeji softwaru společnost Volkswagen AG žádným právním způsobem nezastupují.
 • Sportovní sedadla vpředu
 • Start-Stop systém
  • rekuperace kinetické energie při brždění u vozů s označením BMT
 • Střešní podélné nosiče černé
 • Systém sledování okolí
  • Front Assist
  • City Brake
 • Systém sledování únavy řidiče
 • Textilní koberečky vpředu a vzadu
 • Travel & comfort system
  • Základní modul pro držáky
  • uchycení na vzpěry hlavových opěrek
 • Tísňové volání
  • tlačítko tísňového volání ve voze
  • umožňuje telefonickou hlasovou péči do chvíle, než dorazí potřebná pomoc
  • Hlasová péče je poskytována v 10ti evropských jazycích (němčina, angličtina, francouzština, italština, holandština, polština, portugalština, švédština, španělština a čeština)
 • Vnitřní zpětné zrcátko
  • s automatickou clonou
 • Vnější zpětná zrcátka
  • elektricky nastavitelná a vyhřívaná
  • zrcátko u řidiče asférické s automatickou clonou
 • Vnější zpětné zrcátko na straně spolujezdce
  • konvexní
 • Vnější zpětné zrcátko na straně řidiče
  • asférické
 • Vyhřívané trysky ostřikovačů čelního skla
 • Výstražný trojuhelník
 • Zadní sedadla
  • opěradla asymetricky sklopná v poměru 40:20:40
  • loketní opěrka s průvlakem pro transportování dlouhých předmětů
  • 2 držáky na kelímky
 • Zadní světlomety s LED technologií
 • Zimní výbava 1
  • vyhřívané přední sedačky
  • vyhřívané trysky ostřikovačů předního skla
 • Čelní airbag řidiče a spolujezdce
  • u spolujezdce s možností deaktivace
  • airbag kolenou na straně řidiče

Ceny všech modelů jsou v Kč včetně 21% DPH.

Veškeré údaje obsažené v tomto ceníku mají pouze informativní charakter. Od data předání do tisku nebo uveřejnění na internetu mohlo dojít k úpravám.

Asistenční systémy a bezpečnost

-

Travel Assist

Užijte si komfort na stisk tlačítka

Autonomní řízení už pro Vás při cestování v novém voze Passat nebude hudbou budoucnosti: Díky technologii, kterou využívá asistenční systém "Travel Assist" (výbava na přání), si tento komfort můžete po stisku tlačítka na volantu užívat již dnes. Systém "Travel Assist" tak zajišťuje komfort na nejvyšší úrovni.

Zejména při jízdě po dálnicích a silnicích s potřebnými parametry systém "Travel Assist" udržuje Váš vůz v jízdním pruhu, udržuje nastavenou rychlost a současně přitom bere v úvahu i odstup od vpředu jedoucích vozidel.

V kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG pak systém zajistí i popojíždění vozu ve váznoucí dopravě a Vy tak můžete zůstat zcela uvolnění.

-

Parkování

Parkování nebylo nikdy snadnější

ParkPilot Vás při manévrování prostřednictvím akustických signálů a optického zobrazení varuje před rozpoznanými překážkami před i za vozem.

A volitelný parkovací asistent "Park Assist" toho umí dokonce ještě více.

-

Systém sledování odstupu "Front Assist"

Vše máte na radaru

Systém dokáže rozpoznat chodce v jízdní dráze a včas před nimi varuje. Jestliže řidič na varování nereaguje, automaticky brzdí automobil a v ideálním případě tak může v rámci daným možností zabránit nehodě.

Technologie

-

Mobilní klíč „Mobile Key“

Váš Passat můžete sdílet s dalšími lidmi

Proč byste nemohli Váš automobil sdílet s kolegy, přáteli nebo členy rodiny? U nového vozu Passat to lze provést velmi jednoduše. Mobilní klíč "Mobile Key" můžete poslat přes zabezpečené připojení jinému uživateli, kterému tím umožníte, aby pomocí jeho chytrého mobilního telefonu Váš Passat otevřel a nastartoval. Pro začátek máte k dispozici dvě uživatelské licence, z nichž každá je platná po dobu jednoho roku. Další klíč lze dokoupit přes internetový obchod nebo přímo z vozidla.

-

In-Car aplikace a služby

Nová definice mobility

Služba Volkswagen We Deliver a In-Car aplikace, jako We Park a We Experience Vám usnadní život.

Pomocí služby We Deliver můžete Vašim servisním partnerům, jako např. prádelně nebo balíkové službě zajistit dočasný přístup k Vašemu vozu. Nebo si Váš Passat můžete přímo na místě nechat umýt a naleštit profesionální pojízdnou automyčkou.

Parkování na kliknutí? Parkování nebylo nikdy pohodlnější: Jednoduše pouze stačí v infotainment systému otevřít aplikaci We Park, nechat si zobrazit vhodné parkovací místo a pomocí aplikace bezhotovostně zaplatit poplatek za parkování - vše na jedno kliknutí.

Aplikace We Experience Vám pak pomůže vhodnými tipy, které jsou přesně přizpůsobené Vašim preferencím, při hledání restaurace nebo nákupního centra ve Vaší blízkosti.

Objednejte si testovací jízdu modelu nový Passat Variant

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

Nový VW Passat - Stránky WikipediaNový VW Passat - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: wv passat variant, pasat variant, pasat kombi