Značka: Volkswagen
Model: Passat Variant
1 005 900 Kč
 • Cena vozu od: 1 005 900 Kč
 • Výkon: 110 - 206 kW
 • Výkon: 150 - 280 k
 • Spotřeba paliva:1,2 - 9,7 l/100km
 • Emise CO₂: 159 - 219 g/km
 • Spotřeba elektřiny: 14,9 kWh/100km

Základní charakteristika modelu

Vysoký komfort pro Váš lepší život - Volkswagen Passat Variant

Patříte k velmi zaneprázdněným lidem, kteří jsou často na služební cestě nebo jsou odpovědní za každodenní život rodiny? Pak je pro Vás velmi důležité, abyste měli k dispozici spolehlivý automobil. Právě tím je nový Passat. Kromě toho však nabízí mnohem více - jeho úkolem je totiž usnadnění Vašich úkolů. Díky jeho intuitivně ovládaným funkcím se každá jízda promění na zážitek komfortu na nejvyšší úrovni.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte si svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

Volkswagen Passat Variant

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Design karosérie

Značka: Kia
Model: 147
-

VW Passat Variant

Nasedněte si | Volkswagen Česká republika

Zajímá Vás, co všechno nabízí nový Passat Variant? Pojďte se na jeho výbavu podívat zblízka, praktického parťáka Vám ukážeme ze všech stran. Možná je to vůz přesně pro Vás!

Značka: Kia
Model: 147
0 Kč

Suverénní jako Vy

Elegance a dynamika dotažená do nejmenšího detailu

Passat Variant představuje spojení důsledné funkčnosti a sportovních linií, jehož výsledkem je stylová kompozice. Díky své aerodynamické siluetě a zřetelně modelovaným liniím uspokojí i ty nejvyšší nároky. Markantní mřížka chladiče a světelná signatura světlometů okamžitě upoutá Vaši pozornost.

Můžete se těšit na jeho výrazný zevnějšek a vysoce kvalitní zpracování. Svým moderním designem zaujme přední i zadní nárazník, LED světlomety, resp. volitelné světlomety IQ.LIGHT LED Matrix s technologií LED Matrix, stejně jako nově tvarovaná LED zadní světla.

Design interiéru

Značka: Kia
Model: 147
-

Komfort interéru

Promyšlená koncepce prostoru

Interiér zajišťuje nejen vysokou úroveň komfortu, ale rovněž příjemný pocit z prostoru. Z atraktivních prvků lze jmenovat vysoce kvalitní sedadla nebo dekory.

Po nastoupení budete okamžitě vnímat atmosféru, která je spojována spíš s luxusní automobilovou třídou. Ve voze Passat Variant si budete užívat osvobozující pocit prostoru. Horizontální dekor, který se táhne přes palubní desku a plynule navazuje na dekor ve dveřích, interiér opticky rozšiřuje a ten tak působí prostornějším dojmem. Jedinečným způsobem zapůsobí vysoce kvalitní materiály a čistý design, jež podtrhují charakter interiéru na úrovni prémiové třídy. Tento pocit je dále umocněn velkým místem pro nohy cestujících.

Středová konzola s velkou odkládací přihrádkou, palubní deska, jež působí ušlechtilým dojmem a vysoce kvalitní dekory vytvářejí harmonii stylové elegance a funkčního designu.

Poté, co usednete do Vašeho vozu Passat Variant, už nebudete chtít vystoupit. Sedadla s hlavovými opěrkami s možností individuálního nastavení totiž splňují všechny nároky na estetiku i komfort.

Značka: Kia
Model: 147
-

Sedadla ergoComfort

Pro Váš maximální komfort

Ve voze Passat budete sedět pohodlně a navíc i velmi zdravě s ohledem na svá záda, a to zejména rozhodnete-li se pro linii Comfortline nebo Highline, u kterých je v rámci sériové výbavy na místě řidiče použito sedadlo ergoComfort. Toto sedadlo umožňuje mnoho nastavení tak, abyste při sezení mohli zaujmout maximálně ergonomickou pozici zajišťující oporu Vašim zádům a ulehčit tak Vaší páteři. Na přání můžete získat sedadlo řidiče ergoComfort s možností elektrického nastavení čtrnácti parametrů s funkcí Memory a masážní funkcí. Součástí tohoto paketu jsou také elektricky nastavitelná, sklopná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka s osvětlením okolí vozu, natočení vnějšího zpětného zrcátka spolujezdce při zařazení zpátečky a automatické ztmavení vnějšího zpětného zrcátka na straně řidiče.

Obě varianty sedadla byly oceněny pečetí nezávislé společnosti pro zdravá záda - Aktion Gesunder Rücken e. V. (AGR) "Geprüft & empfohlen" (Testováno & doporučeno), která označuje produkty mající příznivý vliv na zdraví zad.

Značka: Kia
Model: 147
-

Klimatizace "Pure Air Climatronic"

Snadná regulace teploty

Klimatizace "Pure Air Climatronic" s regulací teploty ve třech zónách umožňuje nezávislé individuální nastavení teploty pro řidiče, předního spolujezdce i pro cestující na zadních místech. Další ovládací panel pro druhou řadu sedadel umožňuje cestujícím vzadu snadnou regulaci teploty, množství a rozdělení přiváděného vzduchu. Mód nepřímého větrání přispívá k tomu, aby cestující na předních místech neměli nepříjemný pocit průvanu. V případě zařazení zpátečky, nebo při aktivaci ostřikovačů, "Pure Air Climatronic" automaticky přepne na vnitřní cirkulaci. Je tak zamezeno vniknutí nepříjemných pachů zvenčí do interiéru vozu. Komfort klimatizace "Pure Air Climatronic" si můžete užívat v rámci sériové výbavy, u ostatních linií je pak výbavou na přání.

Značka: Kia
Model: 147
-

Active Info Display

Vše přehledně na jednom místě

Prostřednictvím digitálního panelu Active Info Display si ve Vašem voze Passat můžete užívat informace poskytované kombinovaným přístrojem na velkém barevném TFT displeji s úhlopříčkou 31 cm (12,3 palce).

Díky různým přednastaveným informačním profilům pak můžete na kombinovaném přístroji společně s klasickými přístroji, jako je otáčkoměr, tachometr a počítadlo kilometrů, cíleně zobrazit požadovaná data. Přednastavené informační profily pak snadno a rychle zvolíte prostřednictvím ovládacích prvků na multifunkčním volantu Vašeho vozu Passat.

Zcela podle aktuální potřeby si tak můžete vyvolat např. jízdní data nebo si na displej můžete přidat optické zobrazení Vašich asistenčních systémů.

Promyšlená koncepce zobrazovaných údajů zajišťuje přehledné a flexibilní zobrazení při optimálním využití plochy displeje. V centrálním poli mezi oběma hlavními kruhovými přístroji tak mohou být zobrazena další data, díky nimž získáte potřebné informace.

-

Ambientní osvětlení

Vytvořte si individuální atmosféru

Volitelné nepřímé ambientní osvětlení, jehož intenzitu je možné regulovat, vytvoří působivý a jedinečný pocit vnímání prostoru.

Interiér Vašeho vozu Passat Variant září v novém světle: Díky volitelnému ambientnímu osvětlení v něm vytvoříte zcela individuální světelnou atmosféru. Nabídka zahrnuje dvě provedení - osvětlení s 10, resp. se 30 barvami. Můžete tak vytvořit vhodnou atmosféru pro téměř každou náladu - od tlumeného světla až po jasně zářící. Osvětlení v lištách dekorů lze regulovat velmi snadno prostřednictvím displeje Vašeho rádia nebo navigačního systému.

Konektivita

Značka: Kia
Model: 147
-

Rádia a navigační systémy

Snadné ovládání a poslech oblíbené hudby

Jste připraveni na koncert na přání? Na programu jsou dvě rádia a dva navigační systémy - zčásti jako součást sériové výbavy, zčásti jako výbava na přání. Vy můžete rozhodnout o typu displeje a také o možnostech připojení.

Rádio se ovládá prostřednictvím barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 12,7 cm a podporuje příjem v pásmech FM/AM. K jeho další výbavě patří slot na SD kartu, CD přehrávač a multimediální rozhraní AUX-IN, jehož prostřednictvím můžete k rádiu připojit externí zdroje hudby. Osm reproduktorů zajistí dokonalé ozvučení na všech místech.

Rádio "Composition Media", které je součástí výbavy na přání, je vybaveno osmi reproduktory. Zahrnuje všechny možnosti připojení jako u rádia, navíc je vybavené protokolem bluetooth, jehož prostřednictvím je možné připojit mobilní telefon. Rádio "Composition Media" lze velmi snadno ovládat pomocí barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 16,5 cm.

Volitelný navigační systém "Discover Media" je rovněž vybaven barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 16,5 cm. K jeho další výbavě patří osm reproduktorů, příjem signálu v pásmech FM/AM, CD přehrávač, podpora hudebních formátů MP3, AAC a WMA, dva sloty na SD karty, rozhraní AUX-IN a USB a možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu bluetooth. Systém je dále vybaven přibližovacími senzory - po přiblížení prstu k ovládacímu poli na displeji se toto pole zvětší a zvýrazní. Ovládání přístroje je díky tomu ještě jistější a snazší.

A chcete-li ještě něco navíc, pak se rozhodněte pro navigační systém "Discover Pro", který představuje infotainment systém pro ty nejvyšší nároky. K jeho výbavě patří velký displej s úhlopříčkou 20,3 cm, který umožňuje přehledné zobrazení map ve 3D a interní flash paměť. Díky ovládání pomocí hlasových pokynů systém po vyslovení názvu místa a ulice vypočítá trasu cesty k zadané adrese. A zvýšený komfort si můžete užívat i při telefonování, neboť díky technologii bluetooth budete mít obě ruce volné.

Značka: Kia
Model: 147
-

Car-Net "Guide & Inform"

Chytré funkce vozu

Internet v automobilu má pro Volkswagen synonymum "Car-Net". Je to zastřešující název pro mnoho praktických služeb a užitečných aplikací. Paket služeb Car-Net "Guide & Inform"¹ je k dispozici v kombinaci s navigačním systémem "Discover Media". Díky připojení k internetu můžete využívat ta nejaktuálnější data. Vytvoří-li se někde například dopravní zácpa, nebo naopak dojde k jejímu uvolnění, dozvíte se to online v reálném čase. Mimořádně komfortní je také to, že trasa Vaší cesty se automaticky přizpůsobí aktuální situaci.

Car-Net Vám prostřednictvím služby Vyhledávání zvláštních cílů online umožní vyhledat celou řadu zajímavých restaurací. A můžete samozřejmě rychle najít také další zajímavá místa. Ať už se jedná o hotel, čerpací stanici nebo otevřené kino - díky datům na internetu, která jsou permanentně aktualizována, můžete udělat mnoho zajímavých a užitečných objevů.

Značka: Kia
Model: 147
-

Telefonní rozhraní

Vysoká kvalita hovoru

Již Vám neunikne žádný hovor, a přesto se můžete plně koncentrovat na řízení. Pohodlné telefonování za jízdy zajistí volitelná telefonní rozhraní, která díky digitálnímu procesoru na zpracování hlasu, vysoce kvalitnímu mikrofonu ve stropě a reproduktorům vozidla zajišťují mimořádně vysokou kvalitu hovoru. Maximální možné kvality příjmu je přitom dosaženo díky propojení s vnější anténou vozu, a to i v místech s nízkou úrovní pokrytí signálem mobilní sítě.

V provedení "Comfort" se Váš mobilní telefon spojuje s vnější anténou vozu prostřednictvím indukční vazby.

Ve variantě "Premium" mohou být telefonáty, kromě těch, které byly započaté mimo automobil, přenášeny prostřednictvím protokolu bluetooth na handsfree sadu. Podmínkou je, aby Váš chytrý mobilní telefon podporoval technologii bluetooth a také remote SIM Access Profile (rSAP). Ovládání se uskutečňuje prostřednictvím hlasových pokynů, pomocí multifunkčního volantu nebo přes infotainment systém vozu. Alternativně lze využít také separátní SIM kartu, k níž je uzavřena platná smlouva umožňující přenos dat a kterou je nutné instalovat do příslušného slotu Vašeho infotainment systému.

Značka: Kia
Model: 147
-

Ovládání pomocí hlasových pokynů

Poslouchá na slovo

Volitelné infotainment systémy "Composition Media" a "Discover Media" Vám odečítají ze rtů. Rozpoznají Vaši řeč a splní Vaše pokyny. Poté, co vyslovíte např. název místa a ulice, navigační systém vypočítá trasu cesty. Je-li k systému připojen telefon, pak pro uskutečnění hovoru stačí pouze jednoduše vyslovit jméno, které je uložené v seznamu telefonu. Díky ovládání pomocí hlasových pokynů můžete mít obě ruce stále na volantu a můžete se tak plně koncentrovat na dění v dopravě.

Asistenční systémy a bezpečnost

-

Travel Assist

Užijte si komfort na stisk tlačítka

Autonomní řízení už pro Vás při cestování v novém voze Passat nebude hudbou budoucnosti: Díky technologii, kterou využívá asistenční systém "Travel Assist" (výbava na přání), si tento komfort můžete po stisku tlačítka na volantu užívat již dnes. Systém "Travel Assist" tak zajišťuje komfort na nejvyšší úrovni.

Zejména při jízdě po dálnicích a silnicích s potřebnými parametry systém "Travel Assist" udržuje Váš vůz v jízdním pruhu, udržuje nastavenou rychlost a současně přitom bere v úvahu i odstup od vpředu jedoucích vozidel.

V kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG pak systém zajistí i popojíždění vozu ve váznoucí dopravě a Vy tak můžete zůstat zcela uvolnění.

-

Parkování

Parkování nebylo nikdy snadnější

ParkPilot Vás při manévrování prostřednictvím akustických signálů a optického zobrazení varuje před rozpoznanými překážkami před i za vozem.

A volitelný parkovací asistent "Park Assist" toho umí dokonce ještě více.

-

Systém sledování odstupu "Front Assist"

Vše máte na radaru

Systém dokáže rozpoznat chodce v jízdní dráze a včas před nimi varuje. Jestliže řidič na varování nereaguje, automaticky brzdí automobil a v ideálním případě tak může v rámci daným možností zabránit nehodě.

Technologie

-

Mobilní klíč „Mobile Key“

Váš Passat můžete sdílet s dalšími lidmi

Proč byste nemohli Váš automobil sdílet s kolegy, přáteli nebo členy rodiny? U nového vozu Passat to lze provést velmi jednoduše. Mobilní klíč "Mobile Key" můžete poslat přes zabezpečené připojení jinému uživateli, kterému tím umožníte, aby pomocí jeho chytrého mobilního telefonu Váš Passat otevřel a nastartoval. Pro začátek máte k dispozici dvě uživatelské licence, z nichž každá je platná po dobu jednoho roku. Další klíč lze dokoupit přes internetový obchod nebo přímo z vozidla.

-

In-Car aplikace a služby

Nová definice mobility

Služba Volkswagen We Deliver a In-Car aplikace, jako We Park a We Experience Vám usnadní život.

Pomocí služby We Deliver můžete Vašim servisním partnerům, jako např. prádelně nebo balíkové službě zajistit dočasný přístup k Vašemu vozu. Nebo si Váš Passat můžete přímo na místě nechat umýt a naleštit profesionální pojízdnou automyčkou.

Parkování na kliknutí? Parkování nebylo nikdy pohodlnější: Jednoduše pouze stačí v infotainment systému otevřít aplikaci We Park, nechat si zobrazit vhodné parkovací místo a pomocí aplikace bezhotovostně zaplatit poplatek za parkování - vše na jedno kliknutí.

Aplikace We Experience Vám pak pomůže vhodnými tipy, které jsou přesně přizpůsobené Vašim preferencím, při hledání restaurace nebo nákupního centra ve Vaší blízkosti.

Objednejte si testovací jízdu modelu nový Passat Variant

Povinná položka

 

Vozy skladem

Volkswagen Passat Variant 2,0 TDI 110 KW 7DSG VARIANT R-line
 • Cena s DPH 939 900 Kč
 • Cena bez DPH 776 777 Kč
 • 6 900 km
 • 110 kW / 150 k / 2,0 l
 • 07/2023
 • Automatická, 7 st.
 • Nafta
 • Stříbrná
Volkswagen Passat Variant 2,0 TDI 110kW Elegance
 • Cena s DPH 1 069 000 Kč
 • Cena bez DPH 883 471 Kč
 • 0 km
 • 110 kW / 150 k / 2,0 l
 • 2021
 • Automatická, 7 st.
 • Nafta
 • Modrá Lapiz Metalíza
Volkswagen Passat Variant 2,0 TDI / 110 kW, DSG, Elegance
 • Cena s DPH 799 900 Kč
 • Cena bez DPH 661 074 Kč
 • 21 185 km
 • 110 kW / 150 k / 2,0 l
 • 08/2020
 • Automatická, 7 st.
 • Nafta
 • Šedá

Nový VW Passat - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: wv passat variant, pasat variant, pasat kombi