VW Setkání GTI: Studenti z Wolfsburgu a Cvikova představují své koncepční vozy Aurora a FighteR na základě Golfu
Dvojnásobný debut na Setkání Volksagen GTI

Team z Wolfsburgu připravil Golf GTI Aurora s výkonem 279 kW (380 k). Studenti ze Saska poprvé vystavují Golf Variant FighteR, který se může pochlubit výkonem 295 kW (400 k), 7stupňovou převodovkou DSG a pohonem všech kol 4Motion.

Čtěte více
VW výroba elektromobil
Volkswagen již vyrobil prvních 200 předsériových elektromobilů ID.3

Transformace výrobního závodu Cvikov na výrobu výhradně elektromobilů probíhá podle časového harmonogramu. Výroba modelu ID.3 bude zahájena podle plánu na konci roku. Přípravy na zahájení výroby vstoupí v polovině června do poslední etapy. Šéf Volkswagenu Diess: „Cvikov může být vzorem transformace našeho odvětví.“

Čtěte více
VW T-Cross Cara Delevingne
T-Cross a Cara Delevingne jako symboly všestrannosti

Volkswagen spustil celoevropskou kampaň k uvedení nového modelu T-Cross na trh. Cara Delevingne je tváří kampaně a ambasadorkou modelu T-Cross. Komplexně zaměřená kampaň s televizní reklamou, tištěnou inzercí a digitální propagací včetně sociálních sítí. Šéf prodeje Jürgen Stackmann: „Cara Delevingne a T-Cross se k sobě dokonale hodí, protože jsou všestranní a rozmanití. Mladí, úžasní a flexibilní.“

Čtěte více
VW elektromobil ID.3
Již více než 10 000 rezervací modelu ID.3

Výrazně překonaná očekávání: Systémy IT pod tlakem extrémního zájmu zákazníků. Ve středu byl spuštěn rezervační systém pro zájemce o limitovanou speciální edici. Velký zájem zákazníků hned první den. V České republice již všechny vozy rezervovány.

Čtěte více
VW elektromobil ID.3
Volkswagen přijímá rezervace na elektromobil ID.3

ID.3 bude nabízen s dojezdem 330 až 550 kilometrů (WLTP), ceny v Německu budou začínat pod hranicí 30 000 EUR. Exkluzivní speciální edice ID.3 1ST s rozsáhlou výbavou pro fázi předběžných objednávek je omezena na 30 000 vozidel. ID.3 1ST s dojezdem 420 km (WLTP). S modelem ID.3 1ST obdrží zákazníci až 2000 kWh elektrické energie pro nabíjení po dobu jednoho roku zdarma. Částka pro provedení rezervace činí 25 000 Kč.

Čtěte více