Volkswagen logo
Volkswagen logo
Mobility Makers a spolujízda

Volkswagen je oficiálním partnerem turnaje UEFA EURO 2020™ pro mobilitu. 13 000 dobrovolníků, tzv. Volkswagen Mobility Makers, poskytne fotbalovým fanouškům v místech konání fotbalových zápasů poradenství a podporu v oblasti mobility. Fanoušci fotbalu budou moci v mnoha pořadatelských městech ME bezplatně využívat službu spolujízdy, nabízenou značkou Volkswagen.

Čtěte více
Volkswagen předal zákazníkovi 100 000. vůz e-Golf
Volkswagen předal zákazníkovi 100 000. vůz e-Golf
Volkswagen předal zákazníkovi 100 000. vůz e-Golf

e-Golf1 byl uveden na trh v roce 2014 a v Evropě patří mezi nejúspěšnější elektromobily napájené z akumulátorů. Jubilejní vozidlo bylo vyrobeno a předáno ve Skleněné manufaktuře v Drážďanech. Na podzim 2020 bude v Drážďanech zahájena montáž nového modelu ID.32. Holger B. Santel, vedoucí prodeje a marketingu pro německý trh: „V rukách mnoha zákazníků je e-Golf důležitým příspěvkem k revoluci v oblasti mobility.“

Čtěte více
Studie ID. SPACE VIZZION
Studie ID. SPACE VIZZION
Světová premiéra: Studie ID. SPACE VIZZION

Sedmá studie rodiny ID. byla představena v předvečer autosalonu v Los Angeles. ID. SPACE VIZZION definuje zcela nový segment vozidel: aerodynamikou cestovního automobilu kategorie „gran turismo“ a vnitřním prostorem SUV. Zcela nové řešení s vedením vzduchu přídí a střechou přispívá k vynikající aerodynamice s hodnotou cx = 0,24. ID. SPACE VIZZION je výhledem na budoucí sériově vyráběnou verzi pro Evropu a Severní Ameriku.

Čtěte více
Nový VW T-Roc R
Nový T-Roc R s podmanivými výkony již v prodeji

Sportovní vrcholná verze poskytuje nejvyšší výkon 221 kW/300 k a maximální točivý moment 400 N.m. T-Roc R je sériově vybaven pohonem všech kol 4MOTION, 7stupňovou převodovkou DSG, progresivním řízením, sportovním podvozkem a voličem jízdních režimů. U českých prodejců je T-Roc R k dispozici za ceny od 1 042 900 Kč.

Čtěte více
Nový VW Golf 8 - přístrojová deska
Dominanta nového modelu Golf: Digitální přístrojová deska

Moderní a přehledné zobrazovací a ovládací prvky nového modelu Golf mají digitální podobu a intuitivní funkčnost. Na přání dodávaný průhledový displej promítá důležité informace, například rychlost jízdy nebo navigační pokyny, do zorného pole řidiče. Novinkou je inovativní hlasové ovládání, které reaguje na povely pronášené hovorovou řečí.

Čtěte více