Nová Kia Proceed
Nová Kia ProCeed

Nový vůz Kia ProCeed je odvážným krokem vpřed.

SPORTOVNÍ ELEGANCE V NOVÉM KABÁTĚ

NEMUSÍTE DĚLAT KOMPROMIS MEZI STYLEM, PROSTOREM A VÝKONEM - NOVÁ KIA PROCEED MÁ VŠE

Kia ProCeed
Koncept „shooting brake“

Nová Kia ProCeed s nádhernou karoserií ve stylu „shooting brake“ kombinuje emotivní náboj a eleganci s praktickou kultivovaností sportovního kombi. Výrazně tvarovaná karoserie s rychle se svažující linií střechy a aerodynamickými konturami je nízká a štíhlá, čímž umocňuje celkový dojem mrštnosti

Kia ProCeed
Sportovní charakter

Maska chladiče s motivem „tygřího nosu“ s dvojitým rámečkem a širokými spodními otvory pro přívod vzduchu dává najevo sportovní charakter. Světlomety LED, doplněné světly LED pro denní svícení ve stylu „ledové kostky“, dodávají celkovému vzezření ještě více smělosti, což platí i pro nově navržená 18" kola z lehké slitiny. Sportovní boční ochranné lišty s barevnými ozdobnými prvky a saténově chromované okenní lišty umocňují dramatickou siluetu.

Kia ProCeed
Zanechte trvalý dojem

Široký zadní nárazník poskytuje vozu asertivní, sportovní vzezření a dvě koncovky výfukové soustavy umocňují jeho dynamický a sportovní charakter. Uprostřed zadního výklopného víka, pod koncovými svítilnami LED, které se pnou v celé šíři zádě a dodávají vozu jedinečný světelný design, se skví velkými písmeny označení ProCeed.

Kia ProCeed
Sofistikovaný interiér

Nastupte si. Uvnitř Vás přivítá velmi kvalitní interiér s velkorysým prostorem vpředu i vzadu. Všechny cestující obklopují měkké povrchy, metalické ozdobné prvky a čalounění stropu černou tkaninou. Radost z jízdy umocní sportovní volant s dole zploštělým věncem. Vyberte si čalounění sedadel a ozdobná obložení, která budou ladit s Vaším stylem.

Slider

SHOOTING BRAKE KRÁSA

Nová Kia ProCeed s nádhernou karoserií ve stylu „shooting brake“ kombinuje emotivní náboj a eleganci s praktickou kultivovaností sportovního kombi.

2019 03 13 nova kia proceed 3

PROSTOR, VÝKON, BEZPEČÍ

rozmery 1

rozmery 3

  • SPAS Inteligentní parkovací asistent pro příčné i kolmé parkování.
  • LKA Aktivní system pro jízdu v pruzích.
  • FCASystém autonomního nouzového brždění.
  • RCCWUpozornění na přijíždějící vozidla v příčném směru při couvání.
  • LCA Systém sledování mrtvého úhlu BCW+ Asistent pro změnu jízdního pruhu.
  • DAW Systém sledování únavy řidiče.
  • Volič jízdních režimů
  • HBA Automatické přepínání dálkových světlometů

VAŠE NOVÁ KIA PROCEED

CENA JIŽ OD 599 980 Kč

ZOBRAZIT CENÍK

NEBO NÁS KONTAKTUJTE PRO VÍCE INFORMACÍ

KONTAKTY