Kia e-Niro

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY Kia NIRO.

Kia e-Niro
Kia e-Niro
Kia e-Niro
Kia e-Niro
Kia e-Niro
Kia e-Niro
Kia e-Niro
Kia e-Niro
previous arrow
next arrow
Slider
Kia e-Niro
Exkluzivní 7letá záruka Kia
Spotřeba

153 - 159 Wh/km

Dojezd

Až 455 km s kapacitou akumulátorů 64 kWh

Výkon

100 - 150 kW

Slider
Kia e-Niro design
Elektrifikovaný crossover

Nová Kia e-Niro působí asertivně na jakékoli silnici. Chytře kombinuje prvky crossoveru, jako jsou podélné střešní nosiče, s aerodynamikou uzavřené masky chladiče. Speciální otvory pro přívod vzduchu se světly LED pro denní svícení ve tvaru hrotu šípu a modré ozdobné prvky jsou jasným poselstvím: pohon tohoto vozu je elektrický.

Kia e-Niro design
Nastupte si do moderního interiéru

Veškeré potřebné informace, například o dojezdu, stavu nabití akumulátorů a míry využití výkonu, jsou přehledně zobrazovány na 7“ displeji LCD a 8“ dotykovém displeji navigačního systému. Středová konzola nese intuitivní ovládací prvky, jako je elektronický volič provozních režimů poháněcího ústrojí nebo elektricky ovládaná parkovací brzda.

Kia e-Niro design
Prostornost a všestrannost

Prostor je luxus, který si v novém modelu Kia e-Niro mohou užívat všichni cestující díky vysoké poloze sedadla řidiče a komfortnímu prostoru pro hlavy a nohy všech čtyř spolucestujících. Do zavazadlového prostoru můžete naložit až 451 litrů nákladu, což je více než umožňuje většina elektromobilů. Opěradla zadních sedadel, dělená v poměru 60:40, lze sklopit, a vytvořit tak zavazadlový prostor o objemu až 1405 litrů.

Slider
Stupně výbavy
Kia Niro exclusive
Executive

Hlavní prvky:

Dojezd až 455 km, 10,25" integrovaná GPS navigace, UVO Connect, třífázová palubní nabíječka (11 kW), Eco-DAS (asistent pro ekologickou jízdu)


WLTP - CO₂ kombinované emise 0 g/km; Elektrická spotřeba 153-159 Wh/km.

Slider
Zážitky z elektrické jízdy
Kia e-Niro elektrická jízda
Objevte svět tichého komfortu

Zažijte tichou jízdu, jíž se většina konvenčních automobilů zkrátka nemůže vyrovnat. Nová Kia e-Niro není tichá jen díky elektrickému pohonu. Optimalizovali jsme také odhlučnění interiéru, do něhož nejsou přenášeny ani vibrace. Nastupte si a nenechte se rušit vnějšími vlivy.

Kia e-Niro elektrická jízda
Chytrý systém rekuperace

Můžete si nastavit čtyři úrovně rekuperace pro nabíjení akumulátorů přeměnou kinetické energie. Pro snadnou jízdu po městě si zvolte „řízení jedním pedálem“, při němž po uvolnění pedálu plynu začne vůz zpomalovat. Rekuperace kinetické energie v kombinaci s chytrým tempomatem přizpůsobuje intenzitu rekuperace podle rychlosti vpředu jedoucího vozidla.

Kia e-Niro elektrická jízda
Sportovní zrychlení

Prožívejte vzrušení z ryzího výkonu elektromotoru. Nepotřebujete vysoké otáčky, ani se trápit řazením: jednoduše si budete užívat okamžitou akceleraci. Díky vysokému točivému momentu elektromotoru zrychlíte z 0 na 100 km/h za pouhých 7,8 sekundy. Nová Kia e-Niro patří ve své kategorii mezi rychlé vozy, což dokládá i nejvyšší rychlost 167 km/h.

Kia e-Niro elektrická jízda
Čtyři jízdní režimy

Prostřednictvím čtyř odlišných jízdních režimů si můžete individualizovat své zážitky z jízdy. Eco+ udržuje minimální spotřebu elektrické energie. Eco upřednostňuje dojezd před výkonem. Comfort usnadňuje každodenní cestování. Sport preferuje sportovní výkony pro zážitky z dynamické jízdy.

Slider

100% elektrický ⎼ 100% úžasný

Elektrifikujte si svůj život!

Objevte svět chytrých komfortních funkcí a úžasných zážitků. Nová Kia e-Niro Vám poskytne okamžité zrychlení a umožní snadné nabíjení pro cestování s dlouhým dojezdem. A k tomu si užívejte komfortu prostorného, elegantního a extrémně tichého interiéru. A to vše s nulovými emisemi. Trvale udržitelná jízda ještě nikdy nevyvolávala tak dobrý pocit.

Kia e-Niro elektromobilita

Dva dojezdy pro dva životní styly

Elektrifikujte si svůj život!

Vyberte si ideální akumulátory pro svůj životní styl. Jezdíte-li na velké vzdálenosti, nabízíme Vám sadu akumulátorů s kapacitou 64 kWh s dojezdem až 455 km na jedno nabití. Po připojení k nabíjecí stanici o výkonu 100 kW trvá nabití na 80 % pouhých 42 minut. Je-li Vaším revírem město, postačí Vám sada akumulátorů s kapacitou 39,2 kWh, umožňující dojezd až 289 km.

Kia e-Niro elektromobilita

Praktické a komfortní nabíjení

Elektrifikujte si svůj život!

K nabíjení doma můžete používat normální zásuvku i zařízení pro rychlé nabíjení. Alternativou jsou veřejné nabíjecí stanice CCS (Combined Charging System) s nabíjecím výkonem až 100 kW, které jsou v Evropě k dispozici již ve velkém počtu. Stav nabití akumulátorů se zobrazuje na přístrojové desce, nebo jej můžete zjistit na dálku pomocí aplikace, která Vám umožní také dálkové ovládání nabíjecího procesu.

Kia e-Niro elektromobilita

Snadná údržba a záruka

Elektrifikujte si svůj život!

Nová Kia e-Niro má minimální nároky na údržbu, protože nevyžaduje výměny oleje, ani řadu dalších servisních úkonů. A nezapomeňte, že si můžete dlouhodobě užívat pocitu naprosté jistoty díky naší 7leté záruce, která platí na celé vozidlo, včetně akumulátorů.

Kia e-Niro elektromobilita
Slider
Informační a zábavní systém a konektivita
Kia e-Niro konektivita

Navigační systém a prémiový audiosystém s 10,25" displejem

Navigační systém se snadno čitelným a ovladatelným 10,25" dotykovým displejem Vám bude oznamovat trasy, zkratky a další užitečné informace. Displej Vám také umožní ovládat prémiový audiosystém JBL® s 8 reproduktory a technologií Clari-Fi™. Program 7 let aktualizací mapových podkladů Vám pro každý rok zajistí aktuálnost navigačního systému.

Kia e-Niro konektivita

Propojené služby Kia Connected Services

Propojené služby Kia Connected Services, zajišťované programem TomTom Live, Vám budou na 8" dotykovém displeji poskytovat užitečné informace o nabíjecích stanicích, úsecích s měřením rychlosti, počasí, dopravě, parkovacích místech a dalších tématech.

Kia e-Niro konektivita

Android Auto a Apple CarPlay

Android Auto™ a Apple CarPlay™ Vám zajistí propojení s okolním světem a přísun informací takovým způsobem, abyste se mohli soustředit na řízení. Funkce můžete ovládat hlasovými povely. A pro veškerý poslech hudby i telefonování můžete používat Bluetooth.

Kia e-Niro konektivita

Bezkabelová nabíječka chytrých telefonů

Vybil se Vám akumulátor chytrého telefonu? Zde je snadné řešení: odložte chytrý telefon do speciální přihrádky ve středové konzole. Telefon se začne hned nabíjet, zatímco Vy se můžete zcela soustředit na řízení. Nemusíte se zabývat žádnými kabely, ani konektory!

Slider
Vyspělá technika a bezpečnost
Kia Picanto
Pokročilý adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go SCC (Smart Cruise Control)

Pokročilý adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go SCC (Smart Cruise Control) s funkcí Stop & Go sleduje radarovým senzorem vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla i jeho rychlost jízdy. Pokud vozidlo vpředu zrychlí, Vaše nová Kia e-Niro zvýší rychlost na nastavenou hodnotu. Pokud zpomalí, Váš vůz učiní totéž, a to dokonce až do úplného zastavení, aby udržel bezpečnou vzdálenost.

Kia Picanto - bezpečnost
Systém následování v jízdním pruhu (Lane Following Assist)

Jízda v dopravní koloně je nyní ještě snadnější a bezpečnější. Asistent pro jízdu v dopravní koloně LFA (Lane Following Assist) je systémem pro autonomní jízdu, který přizpůsobuje zrychlování, zpomalování a řízení Vašeho vozu podle vpředu jedoucího vozidla. Vůz se dokonce automaticky rozjede, pokud se vozidlo vpředu dá znovu do pohybu během tří sekund od zastavení.

Kia Picanto - bezpečnost
Systém autonomního nouzového brzdění FCA (Forward Collision-Avoidance Assist)

Asistent pro odvrácení kolize s překážkou vpředu FCA (Forward Collision-Avoidance Assist) včetně ochrany chodců/cyklistů Vás upozorní, a pokud nereagujete, začne automaticky brzdit, aby zabránil nehodě, nebo alespoň minimalizoval její intenzitu. Radarový senzor a kamera detekují potenciální nebezpečí v trajektorii jízdy vozidla, ať se jedná o chodce, cyklisty nebo automobily.

Slider
Přestaňte se obávat, začněte jezdit
Kia Picanto
Jaký je dojezd elektromobilu?

Nová elektrická vozidla (EV) mohou snadno zvládnout valnou většinu našich cest, aniž by se museli dobíjet baterii. Ve skutečnosti je polovina všech cest kratší než 8 km. Moderní elektromobily mají průměrný dojezd přibližně 275 km. Některé modely, jako Kia e-Niro mají maximální dojezd až 455 km!

Kia Picanto
Jak dlouho se nabíjí ?

Doba nabíjení závisí na tom, kolik kilowattů (kW) může nabíjecí stanice poskytnout a kolik je vaše auto schopné přijmout. Například e-Niro s baterií dlouhého dosahu by se mohl nabíjet přes noc z běžného nabíjecího (AC) domácího nástěnného boxu (7,2 kW) za méně než 9,5 hodiny, zatímco rychle nabíjená stejnosměrná stanice (80 kW a více) ji mohla nabíjet od 20% do 80% za přibližně 40 minut.

Kia Picanto
Kolik stojí elektromobil?

Nákup elektrického automobilu je obecně dražší než ekvivalentní automobil s benzínovým nebo naftovým motorem. Pokud však vypočítáte celkové náklady na vlastnictví a další faktory, jako jsou nižší náklady na údržbu a pohonné hmoty, jeví se z dlouhodobého hlediska elektromobily jako nákladově efektivnější.

Kia Picanto
Jaké jsou náklady na provoz?

Zatímco náklady na nabíjení se mohou lišit - záleží na faktorech, jako je bydliště, váš dodavatel elektřiny a místo, kde se rozhodnete nabíjet, celkové náklady budou výrazně nižší než náklady na doplnění paliva benzínovým nebo naftovým motorem.

Slider
Technické údaje
Kia e-Niro konektivita
Kia e-Niro konektivita
Kia e-Niro konektivita
Slider