VW Mutlivan Bulli Trendline
Multivan Bulli Trendline
Značka: Kia Motors
Model: 2008
Benzín
-
-
Nové
0,0 l

Tato akční nabídka již není k dispozici

Aktuální akční nabídky vozidel Volkswagen Užitkové vozy naleznete zde.


Multivan Bulli Trendline - 999 990 Kč

Když Volkswagen přišel v roce 1950 na trh s užitkovým vozem, pro který se následně vžilo označení Bulli (zkratka z německého určení vozu - Bus, Lastwagen und Lieferwagen) zrodila se legenda, která se proslavila svoji odolností, spolehlivostí a praktičností. Na to nejlepší z této ikony navazuje akční model Multivan Bulli Trendline , který je v nabídce s bohatou výbavou za mimořádně atraktivní cenu. S motorem o výkonu 110 kW a manuální šestistupňovou převodovkou jej pořídíte již za 999 990 Kč vč. DPH. Navíc si nyní můžete pořídit dvoubarevné lakování za cenu metalického laku, tedy se zvýhodněním více než 34 000 Kč vč. DPH.

multivan bulli vybava

Bohatá sériová výbava

Akční model MultivanBulliTrendline vychází ze sériového modelu Trendline, nabízí ale spoustu bohaté výbavy v ceně jako například automatickou trojzónovou klimatizaci Climatronic, kožený multifunkční volant, výškově stavitelná sedadla pro řidiče a spolujezdce s loketními a bederní opěrkami, parkovací senzory (Parkpilot) vpředu i vzadu, kola z lehkých slitin Clayton, paket Bulli, tempomat aj,

multivan bulli zaruka

Prodloužená záruka

Multivan je legendární vůz proslulý svoji robustní konstrukcí, která se projevuje mimořádnou životností vozu. Proto jej nabízíme standardně (stejně jako ostatní modely značky Volkswagen Užitkové vozy) s prodlouženou zárukou o dva roky s limtem do 200 000 km.

multivan bulli interier

Prostorný a flexibilní interiér

Již žádné mačkání cestujících. Plně pětimístný interiér (7místné provedení za příplatek) se spoustou místa pro každého a zavazadlovým prostorem, který pojme vše, co Vás napadne - kola, kočárek, surfové prkno či lyže. Anebo vše dohromady!