Mobilita

Kia mobilita
Kia mobilita

Nezastavujte se

Neměli byste si lámat hlavu maličkostmi. Proto vám nabízíme celou řadu inteligentních a lehce použitelných funkcí, které Vám ulehčí a zpříjemní čas strávený na cestách.

Kia Asistence 3+4

Asistenční služba

U vozidel zakoupených v období 1. 7. 2007 – 28. 2. 2013 je doba asistenčního krytí Kia ASSISTANCE 3 + 4 roky. Po uplynutí tří let je nutné asistenční službu prodloužit.
Doba platnosti Asistenčního krytí v programu Kia ASSISTANCE 3 + 4 roky je sedmiletá a člení se na dobu základního krytí v trvání 3 roky od uvedení vozidla do provozu bez omezení ujetých km a na dobu prodlouženého krytí v trvání až do 7 let od uvedení vozidla do provozu, do najetí 300 000 km, podle toho který případ nastane dříve.
Podmínkou platnosti prodlouženého krytí je každoroční absolvování aktivační prohlídky u autorizovaného servisu vozidel Kia. Tato aktivační prohlídka je zpoplatněna.

Kia Asistenční služba

Kia Asistence 7

Asistenční služba

Pro vozidla uvedená do provozu od 1. 3. 2013 do 29.2.2016 je poskytováno asistenční krytí v programu Kia ASISTENCE 7 na dobu 7 let bez nutnosti prodloužení aktivační prohlídkou.

Pro vozidla uvedená do provozu od 1.3.2016 je poskytováno asistenční krytí v programu Kia ASISTENCE 7 na dobu 7 let, podmínkou je pravidelné navštěvování autorizovaného servisu Kia.

Kia Asistenční služba

Jak zkontaktovat asistenční službu?

Asistenční služba

Potřebujete pomoc? Pro asistenční službu zavolejte na

(+420)261 104 542

Připravte si, prosím, následující údaje:
-SPZ
-Vaše jméno a adresu
-Telefonní číslo
-Vaši přesnou polohu
-Barvu a model vozidla
-Druh požadované asistence

Kia Asistenční služba
Slider
Užijte si 7-letou aktualizace map

Ke každému vozu Kia s integrovanou navigací dostanete zdarma mapové podklady na 7 let.
Zakládáme si především na kvalitě a spolehlivosti našich vozů, proto přicházíme s aktualizací mapových podkladů po dobu 7 let zdarma.
Nyní se můžete na váš vůz spolehnout stoprocentně a ve všech ohledech.

Kia aktualizace map
Jaké jsou výhody?

Kromě 7leté záruky, 7 let prohlídek a asistence získáváte nyní vždy aktuální mapovou sadu také po dobu 7 let zcela zdarma. Stačí se každý rok zastavit ať už na sezónní nebo pravidelnou prohlídku a váš servis vám podklady automaticky aktualizuje.

- Každoroční aktualizace
- Finanční úspora více než 20 000 Kč
- Detailní pokrytí více než 30 evropských zemí
- Služba je přenosná při prodeji vozu

Se 7letou aktualizací mapových podkladů budete stále na správné cestě. Naše jedinečná služba vás ušetří nepříjemných a mnohdy i drahých překvapení na vašich cestách.

Kia aktualizace map
Mám nárok na aktualizaci mapových podkladů?

Pokud jste váš vůz zakoupili po 1.6.2013 a součástí výbavy vašeho vozu je originální vestavěná navigace Kia, máte na službu automaticky nárok.

Pokud máte starší vůz s originální navigací Kia LG 1.0/1.5, můžete si aktualizaci mapových podkladů zakoupit za zvýhodněnou cenu 4 900 Kč u vašeho prodejce nebo v servisu, nebo využít některou z akcí, které budeme pravidelně pořádat. Při těchto akcích bude aktualizace k dispozici za velmi výhodných podmínek. Registrujte se na našem zákaznickém portálu MojeKia, aby Vám tato nabídka neunikla.

Aktualizace map k originální vestavné navigaci za 1 Kč po dobu 7 let se vztahuje na všechny nové prodané vozy Kia. Update mapových podkladů je k dispozici jednou ročně a provede ho autorizovaný servis Kia.

Slider
Konektivita
Buďte v obraze i na cestách
Kia Konektivita
Pohodlí

Díky funkci handsfree Bluetooth® se můžete plně soustředit na řízení s oběma rukama na volantu a očima na silnici.

Kia Konektivita
Bezpečnost

Po spárování kompatibilního mobilního telefonu s vozidlem se vaše zařízení automaticky připojí k systému Kia Bluetooth®. Potřebujete-li telefonovat, jednoduše stiskněte tlačítko na volantu.

Kia Konektivita
Streamování hudby ze smartphonu

Nastavte jízdu podle oblíbené hudby streamované přes Bluetooth®. Je to rychlý a snadný způsob, jak bezdrátově přehrávat hudbu uloženou v mobilním telefonu

Slider
Prozkoumejte Kia aplikace

Jako součást příslibu kvalitních služeb nabízíme řadu jednoduchých informačních aplikací pro inteligentní zařízení, jako jsou tablety nebo smartphony s různými operačními systémy. Více informací o aplikacích najdete níže!

Kia aplikace
Aplikace MojeKia

MojeKia je přizpůsobena Vašim potřebám cestování. Najdete zde vše, co potřebujete vědět o svém autě. Od na míru ušitých služeb, servisního kalendáře, vyhledávače parkovacích míst až k nejnovějším exkluzivním novinkám a nabídkám značky Kia.
Aplikace je k dispozici pro většinu smartphonů a tabletů systému iOS a Android.

Kia aplikace
Aplikace Kia Hotspot

Zvyšte navigační schopnosti vašeho vozu pomocí této aplikace pro Android. Využívá připojení vašeho mobilního internetu k hotspotu vašeho navigačního systému Kia a poskytuje informace v reálném čase od Kia's Connected Services. Připojení hotspotu se automaticky odpojí při opuštění vozu.

Slider

Obraťte se na nás ohledně dotazů a záležitostí týkajících se služeb zákazníkům.

Kontaktní formulář

Chci být zpětně kontaktován

Povinná položka

 

Zde nás najdete