Komfort sezení

Komfort sezení

I moderní sportovní kupé, jakým je Golf GTI "Performance" se váže ke své tradici. Již k sériové výbavě prvního modelu Golf GTI, který byl v nabídce od roku 1976, patřila sportovní sedadla s červeným skotským károvaným vzorem. Dnes nesou tyto látkové potahy označení "Clark". Mají rovněž károvaný vzor a jsou zdobená červenými švy.

Přední sedadla byla dále vyvinuta z výškově nastavitelných "Top" sportovních sedadel, která jsou vybavena bederními opěrkami a kapsami na zadních stranách opěradel. Máte tak jistotu, že budete sedět ve voze, který je spojením kvality a sportovního temperamentu a současně je vhodný k praktickému využití. Jedním z důkazů je asymetricky dělené a sklopné opěradlo zadního sedadla.

Výbava v kůži

Elegantní řešení: Volitelná výbava v kůži "Vienna" navozuje v interiéru vozu příjemnou atmosféru. Přírodní materiál se dodává v černé barvě s perforací a je zdoben kontrastními švy v červené barvě "Flash".

Perforovaná kůže zdobí střední plochy sportovních a komfortních předních sedadel i vnitřní plochy jejich zvýšených boků. Ta jsou kromě možnosti výškového nastavení a výškově nastavitelných bederních opěrek vybavena také vyhříváním a zajišťují jak pevné držení těla, tak i příjemný komfort sezení. Sedadlo řidiče se dodává rovněž ve variantě s elektrickým nastavením. Praktické jsou také zásuvky pod předními sedadly.