Kolo pro život 2018
Kolo pro život 2018

Populární seriál cyklistických závodů, Kolo pro život, se v posledních letech stále více zaměřuje na rodiny s dětmi a širokou veřejnost v jednotlivých regionech Česka.

CO ČECH, TO CYKLISTA

Populární seriál cyklistických závodů, Kolo pro život, se v posledních letech stále více zaměřuje na rodiny s dětmi a širokou veřejnost v jednotlivých regionech Česka. A právě Petr Čech, fotbalový brankář, spolu s naším nejúspěšnějším bikerem a zlatým olympijským medailistou Jaroslavem Kulhavým, jsou jeho patrony.

29. 9. 2018 - RALSKO MTB TOUR ČESKÉ SPOŘITELNY

Přijďte si příjemně užít víkendový den v podzimních barvách severočeské přírody. V rámci závodu budete moci na svém bicyklu brázdit příjemné cesty této krasné oblasti. Je připraven nejen závod pro výkonnostní jezdce, ale také pro rekreační závodníky a rodiny s dětmi. :-)

kolo pro zivot 3

kolo pro zivot 4

kolo pro zivot 2

Bohatý doprovodný program

Na všechny účastníky čeká komfortní zázemí, občerstvení, atraktivní soutěže a bohatý doprovodný program. Do něj již podesáté přispěje i hlavní partner projektu ŠKODA AUTO prostřednictvím autorizovaných prodejců vozů ŠKODA a my AUTO HOREJSEK u toho nesmíme samozřejmě chybět!

Rekordní účast

V loňském roce se akce Kolo pro život zúčastnilo rekordních 32 000 závodníků a závodnic. V letošním, již 19. ročníku, na účastníky čeká rovněž patnáct závodů a organizátoři si opět kladou za cíl pobavit a rozhýbat ještě více lidí.

Bezpečnost účastníků především

Stejně jako ŠKODA, tak i organizátoři závodu Kolo pro život si zakládají na bezpečnosti, proto jsou pro všechny účastníky připraveny plně zabezpečené tratě.