KIA - Zvýhodněné podmínky nákupu
KIA - Zvýhodněné podmínky nákupu

KIA - Zvýhodněné podmínky nákupu

Pracovníci v první linii

Jako poděkování za mimořádné nasazení nabízíme zvýhodněné podmínky nákupu nového automobilu pro pracovníky zapojené do řešení aktuální situace spojené se šířením viru COVID-19.

Nabídka platí pro:
  • zaměstnanci IZS (policie, hasiči, záchranná služba)
  • zaměstnanci nemocnic
  • pracovníci sociálních služeb
  • zaměstnanci domů pro seniory
  • příslušníci armádního sboru

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Kontaktujte nás

 

 

Nákup na zvýhodněné podmínky nákupu vozidel Kia mají

Kia dodavatel

Dodavatel Kia

Pod operativním leasingem se rozumí střednědobý nebo dlouhodobý pronájem motorového vozidla. Vlastníkem je leasingová společnost, jíž zůstává vlastnictví i po ukončení leasingového nájmu. Pokud si zákazník zakoupí vozidlo přes operativní leasing, získává zvýhodněné podmínky hned při koupi prvního vozidla.

Kia veřejná správa

Veřejná správa

Do této kategorie patří organizace státní správy a organizace místní správy. Také školy a další organizace, které byly založeny místní správou. Organizace nesmí mít soukromého vlastníka.

Kia neziskové organizace

Neziskové organizace

Každá nezisková, charitativní organizace a chráněná dílna má nárok na zvýhodněné podmínky.

Kia zdravotně postižení

Zdravotně postižení

Tělesně postižení občané získají zvýhodněné podmínky na nákup vozidel Kia, pokud se při koupi prokáží průkazem ZTP. Vozidlo si dokonce mohou zakoupit na svou firmu, pokud jsou její společníkem nebo jednatelem.

Kia lékař/veterinář

Lékař/Veterinář

Jste lékařem nebo veterinárním lékařem? Stačí se prokázat jakýmkoli dokladem dokazujícím titul a nový vůz Kia si můžete koupit se zvýhodněnými podmínkami. Vozidlo je možné zakoupit i na Vaši firmu, pokud jste jejím společníkem nebo jednatelem.

Kia velkoodběratel

Velkoodběratel

Firma má nárok na zvýhodněné podmínky při uzavření rámcové smlouvy na nákup minimálně dvou nových vozidel Kia za 12 měsíců. Podmínky závisí i na počtu vozidel, které firma nakoupí.

Kia diplomat

Diplomat

Pokud jste držitelem diplomatického pasu, nové vozidlo Kia si můžete koupit se zvýhodněnými podmínkami. Někteří diplomaté mají nárok i na odpočet DPH. Prodejce vám v tomto případě fakturuje kupní cenu s DPH a diplomat si žádá zaplacenou daň od příslušných státních orgánů.

Kia advokát

Advokát

Jste členem advokátní komory? Pokud se prokážete relevantním dokladem, máte nárok na zvýhodněné podmínky. Na zvýhodněné podmínky máte nárok, i když si vozidlo zakoupíte na svou firmu, ve které jste společníkem nebo jednatelem.

Kia novinář

Novinář

Jste držitelem průkazu PRESS? U nás máte nárok na zvýhodněné podmínky nákupu nových vozidel Kia. Vůz si můžete zakoupit jako fyzická osoba, ale i na svou firmu, pokud jste jejím společníkem nebo jednatelem.

Kia autoškola

Autoškola

Každá autoškola má nárok na zvýhodněné podmínky již od prvního vozu. Podmínkou je mít v obchodním rejstříku nebo v koncesní listině záznam o provádění této činnosti. Zároveň je třeba prokázat se jakýmkoli důkazem o provozování autoškoly (např. prezentace na webu apod).

Kia taxi

Taxi

Taxislužby a taxikáři mají nárok na zvýhodněné podmínky, pokud se prokáží výpisem z obchodního nebo živnostenského rejstříku, případně koncesní listinou, kde je uvedeno, že osoba vykonává činnost taxislužby.

Kia autopůjčovna

Autopůjčovna

Každá autopůjčovna má nárok na zvýhodněné podmínky již od prvního vozidla, přičemž je třeba mít v obchodním rejstříku záznam o provádění této činnosti a zároveň je třeba prokázat se jakýmkoli důkazem o provozování autopůjčovny (např. prezentace na webu apod).

Zaujala Vás tato jedinečná nabídka?

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

Povinná položka