Kia Program - Kia jede s vámí
Kia v České republice spouští program #KiaJedeSVami
  • Program obnovy po ukončení protiopatření COVID-19 na podporu zákazníků, společností a obchodních partnerů
  • 0% úrok bez akontace či zvýhodněné podmínky nákupu automobilů pro zákazníky v České republice kvůli dopadům nemoci COVID-19
  • #KiaJedeSVami slučuje všechny aktivity značky, aby zákazníkům poskytla více jistoty a pocitu bezpečí

Společnost Kia MOTORS CZECH (KMCz) ve spolupráci s evropskou centrálou značky spustila program #KiaJedeSVami, jehož cílem je pomoci zákazníkům a místním komunitám zotavit se z dopadů způsobených pandemií nového koronaviru COVID-19 v České republice.

Tváří v tvář nevídaným zásahům do běžného života lidí podporuje značka Kia komunity po celém světě v jejich boji s virem. #KiaJedeSVami (#KiaMovingWithYou v Evropě) spojuje nejrůznější iniciativy s cílem poskytnout zákazníkům větší pocit bezpečí a zároveň podpořit pracovníky v první linii.

Kia v Evropě na začátku května oznámila spuštění programu „Kia Promise“, tedy prodloužení záruky na vozidla této značky. V rámci nového programu #KiaJedeSVami také Kia MOTORS CZECH představuje další řadu opatření a benefitů, jako je jedinečný úvěr s 0% úrokem bez akontace a možností pojištění schopnosti splácet. Jako poděkování za mimořádné nasazení nabízí Kia zvýhodněné podmínky nákupu nového vozu určené pro zaměstnance IZS (policie, hasiči, záchranná služba) a nemocnic, pracovníky sociálních služeb, zaměstnance domů pro seniory a příslušníky armádního sboru, neziskové organizace a další. S důrazem na zdraví a hygienu v prostorách autorizovaných prodejních a servisních míst Kia v republice jsou všechny nové automobily, vozy určené k předváděcím jízdám a ojeté vozy řádně desinfikovány.

Kia dále zavedla řadu opatření, aby zajistila bezpečné pracovní prostředí pro zaměstnance, včetně poskytnutí osobních ochranných prostředků pro prodejce a přijímací techniky. V souladu s vládními nařízeními v jednotlivých evropských zemích včetně České republiky se Kia v tomto období stará o zajištění zdraví a bezpečnosti všech zaměstnanců.

Bližší informace o nabídce programu naleznete na odkazu: #KiaJedeSVami