KIA UVO Connect
KIA UVO Connect

Kia UVO Connect - vylepšené uživatelské rozhraní a aktualizované funkce

  • Aktualizovaná mobilní aplikace Kia UVO Connect se chlubí vylepšenou grafikou, přepracovanými nabídkami a dalšími funkcemi ve prospěch co nejlepších uživatelských zkušeností
  • Nové funkce navržené s cílem podpořit konektivitu a mobilitu
  • Vylepšené telematické funkce pro modely s elektrickým pohonem umožňují zkontrolovat teplotu v kabině a zobrazit dojezd vozidla v závislosti na stavu nabití

Kia odhalila novou elegantní podobu mobilní aplikace UVO Connect, která je telematickým systémem vozidla ve prospěch ještě snazšího a intuitivnějšího řízení. Součástí modernizace je vylepšená grafika, přepracované nabídky a další funkce s cílem ještě více zákazníkům usnadnit trvalé spojení s vozidlem a mít kontrolu nad jeho nastaveními.

Mobilní aplikace UVO Connect poskytuje vzdálený přístup k informacím o vozidle, jako jsou např. jízdní data a statistiky, poloha vozidla nebo uzamknutí dveří. Majitelé elektromobilů mohou přes uvedenou aplikaci nastavovat klimatizaci, zobrazovat stav nabíjení vozidla, nastavovat rozvrhy chytrého nabíjení nebo kontrolovat akční rádius s ohledem na zbývající kapacitu akumulátoru. Zákazníci též mohou používat systém palubní konektivity Kia UVO Connect k nastavování tras navigace, úpravám nastavení vozidla (např. předvoleb rádia a Bluetooth), ověřovat dopravní informace, zjišťovat volná parkovací místa a vyhledávat čerpací stanice i ceny paliva, resp. vyhledávat nabíjecí místa pro elektromobily.

Mobilní aplikace Kia UVO Connect po aktualizaci používá nové ikony s vylepšenou grafikou ve prospěch čistšího vzhledu, který je více upraven na míru uživateli. Vedle vylepšených symbolů, jejichž použití je nyní intuitivnější, se zobrazuje grafika uživatelova vozidla. Listování v aplikaci usnadňují nové nastavitelné zkratky k často používaným funkcím, dostupné z hlavní nabídky aplikace; uživatelé si též mohou zkontrolovat stav připojení vozidla a snáze zobrazit obsah kalendáře nebo informace o počasí. Přepracovaná nabídka nastavení zlepšuje zabezpečení i samotné uživatelské prostředí prostřednictvím hmatové zpětné vazby včetně vylepšené identifikace pomocí biometrických prvků.

Zákazníci též mohou přímo z hlavní obrazovky aplikace spouštět funkce „navigace na poslední kilometr cesty“ nebo „režim parkování s obsluhou“* (jsou-li aktivovány). „Navigace na poslední kilometr cesty“ pomáhá zákazníky navést pěšky po zaparkování vozidla až do úplného cíle; „režim parkování s obsluhou“ zase pro klid zákazníka dokáže na dálku sledovat vozidlo poté, co za jeho volant usedne jiný řidič. Majitelé vozidel též mohou používat modernizovanou mobilní aplikaci UVO Connect k navigování z aktuálního místa až k zaparkovanému vozidlu s využitím pokynů v rozšířené realitě (AR).

Modernizovaná aplikace Kia UVO Connect je již k dispozici a zákazníci si ji mohou stáhnout přes Google Play nebo Apple App.

kia uvo connect 02 kia uvo connect 03