Kia Sorento
Kia spustila nový portál pro česká média

Společnost Kia MOTORS CZECH dnes spustila nový digitální portál pro novináře a média. Kia exPRESS je zbrusu novou platformou, která nabízí aktuální informace, fotografie a videa ze světa značky Kia rozdělených do sedmi samostatných kapitol.

Při vývoji portálu byla pozornost zaměřena jednak na širokou nabídku tiskových podkladů, snadnou dostupnost z chytrého mobilního telefonu, ale především na nekomplikovaný přístup k informacím a jejich praktické využití. Proto jsou veškeré nabízené materiály dostupné bez přihlašování uživatele.

Kia exPRESS nabízí aktuálně šest kapitol - Modely, Tiskové zprávy, Technologie, CSR, Sponzoring a Události. Sedmá kapitola, která ponese název „Okénko“ a spuštěna bude v následujícím týdnu, nabídne médiím pohled na hlavní milníky produktové řady značky Kia.

Pro každodenní využití novináři a médii obecně, bylo při vývoji myšleno také na funkčnost při stahování vybraných materiálů ve standardním či vysokém rozlišení. Větší množství nabízených tiskových materiálů je možné si odložit do „košíku“, jehož obsah si pak může uživatel stáhnout v komprimovaném souboru ZIP.

Nový portál Kia exPRESS má umožnit oddělení komunikace značky Kia především efektivnější sdílení informací s médii při zachování osobního a individuálního přístupu.