KIA NIRO
KIA NIRO

Kia Niro: nová generace modelu se odhaluje na prvních snímcích

  • Zbrusu nové Niro se představí na autosalonu Seoul Mobility Show 2021
  • Niro si půjčuje výrazné stylistické prvky od konceptu Habaniro z roku 2019

Kia odhalila první obrázky svého zbrusu nového modeli Kia Niro, které je již nedílnou součástí stále se rozšiřující nabídky ekologických vozů Kia.

Zbrusu nové Niro, přepracované v duchu firemní designové filozofie "Spojené protiklady", neomylně ilustruje zasazení značky Kia o trvalou udržitelnost. Nové Niro se inspiruje světem přírody, kterou má trvale udržitelná mobilita chránit, reaguje na komplexní nároky spotřebitelů prosazujících udržitelnost a současně přichází s designem spojujícím ekologickou šetrnost s potěšením z jízdy.

Exteriér nového Nira navazuje na smělé designové prvky poprvé prezentované koncepčním modelem Habaniro z roku 2019. Stylový crossover zhmotňuje charakter studie Habaniro s moderními prvky karoserie ve dvoubarevném provedení laku. Netradiční asymetrická přístrojová deska v interiéru vozu kombinuje horizontální a diagonální tvary s odkazem na designové ztvárnění „Spojené protiklady“ a naplňuje princip „Joy for Reason“ (Radost z rozumu) prostřednictvím praktické a ekologicky pojaté konstrukce.

Zbrusu nové Niro bude odhaleno na letošním ročníku autosalonu Seoul Mobility Show dne 25. listopadu 2021 v 11:30 dopoledne korejského času.

kia niro nova generace modelu 01 kia niro nova generace modelu 03