Kia EV6
Kia EV6

Elektromobilita bez kompromisů: Kia nabízí výhodný operativní leasing pro specifikaci Earth PRO modelu EV6

  • Operativní leasing pro specifikaci Earth PRO modelu EV6 cílí na firmy a podnikající osoby.
  • Výhodná splátka operativního leasingu: Kia EV6 Earth PRO již od 16 990 korun bez DPH měsíčně.

Elektromobilita se stává opět o něco dosažitelnější, a to díky spolupráci mezi automobilkou Kia a leasingovou společností Arval CZ s.r.o. Společně uvádějí na trh atraktivní nabídku na operativní leasing pro model Kia EV6 ve výbavě Earth PRO(1), která posouvá hranice toho, co si dokážete od elektromobility představit. Zákazníci nyní mohou mít Evropské auto roku 2022 za 16 990 korun měsíčně bez DPH[1]. Tato nabídka cílí na firmy a podnikatele, kteří hledají udržitelné a nákladově efektivní řešení pro své vozové parky.

Kia EV6 se stává ještě dostupnější zásluhou výhodné nabídky operativního leasingu. Měsíční splátka na specifikaci Earth PRO nyní vychází na 16 990 korun bez DPH při době pronájmu 36 měsíců a nájezdu 15 000 km ročně. Leasingová splátka koresponduje se srovnatelně vybavenými modely s konvenčním spalovacím motorem. Zákazník získává celý soubor služeb, které mu umožní zcela bezproblémové soužití s elektromobilem Kia EV6. Splátka obsahuje záruční servis po celou dobu pronájmu, kompletní zimní kola včetně přezutí a uskladnění, povinné ručení a havarijní pojištění (včetně vnějších skel), Allianz pojištění včetně GAP (zkr. Guaranteed Asset Protection) a dobíjecí kartu s aplikací Kia Charge. Veškeré obavy z vlastnění elektromobilu, ať už jde o vyšší pořizovací cenu nebo komplikované dobíjení jsou tímto odstraněny.

„Elektromobilita dávno není hudbou budoucnosti, ale již dnes je součástí naší každodenní mobility. Naším cílem je zpřístupnit ji širší veřejnosti a odstranit všechny obavy spojené s touto inovativní technologií. Tato nabídka operativního leasingu pro model EV6 Earth PRO je nejen finančně výhodná, ale také nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný a spolehlivý provoz elektromobilu. Měsíční splátka zahrnuje kompletní balíček služeb bez kompromisu,“ shrnul výhody nabídky Arnošt Barna, generální ředitel společnosti Kia Czech.

Tato nabídka reflektuje i rostoucí trend elektromobility, který je na českých komunikacích stále viditelnější. Popularita plně bateriových elektromobilů v posledních letech roste, v tuzemsku si v srpnu meziročně připsaly 58% růst a jejich podíl na celkových registracích se zvýšil na 2,7 %(2). Díky stále se zlepšující dobíjecí infrastruktuře a rostoucí informovanosti se tak elektromobilita postupně stává nedílnou součástí našich životů. Kia plánuje do roku 2030 zvýšit zastoupení elektrifikovaných vozidel v prodejích značky na evropském trhu ze současných 34 %(3) na 86 %. S výhledem do roku 2035 pak bude v portfoliu značky postupně docházet k vyřazování modelů se spalovacím pohonem, které budou nahrazovány hybridními, plug-in hybridními a plně elektrickými vozidly.

kia ev6 elektromobilita 02 800 kia ev6 elektromobilita 03 800

kia ev6 elektromobilita 04 800 kia ev6 elektromobilita 05 800

kia ev6 elektromobilita 06 800 kia ev6 elektromobilita 07 800

kia ev6 elektromobilita 08 800 kia ev6 elektromobilita 09 800


(1) Akční model EV6 Earth PRO s pohonem zadních kol a vysokonapěťovým akumulátorem o kapacitě 77,4 kWh je oproti standardní variantě Earth za příplatek 25 000 Kč vybaven sériovou výbavou v hodnotě 60 000 Kč. Zákazník získává tepelné čerpadlo, elektricky ovládané víko pátých dveří s automatickým otevíráním (SPTG), elektrické inovativní výsuvné kliky dveří, zatmavěná zadní skla, solární čelní sklo, systém sledování mrtvého úhlu s asistentem pro zamezení zadním kolizím (BCA-R) a asistent pro bezpečné vystupování (SEA).

(2) Zdroj: Svaz dovozců automobilů (SDA).

(3) Zdroj: Výsledky 1H2023 – European Automobile Manufacturers‘ Association (ACEA).

[1] Modelový příklad operativního leasingu na vůz Kia EV6 Earth PRO v ceně 1 450 980 Kč.
Doba pronájmu 36 měsíců a celkový nájezd 45 000 km. Uvedená pravidelná měsíční splátka 16 990 Kč bez DPH. Splátka obsahuje záruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, kompletní zimní kola vč. přezutí a uskladnění. Součástí operativního leasingu je povinné ručení a havarijní pojištění se spoluúčastí 10 % min. 10 000 Kč. Dále připojištění čelního skla a všech výhledových skel, asistenční služba ARVAL Assistance 24/7 se službou náhradního vozu zdarma až na 5 dnů. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností Arval CZ s.r.o., a druhou stranou závazkový vztah.