Jarní servisní nabídka jen za 399 Kč!

Kia servis
Kia servis

Jarní servisní akce - KIA!

Dlouhá, chladná zima je pro Váš vůz Kia nejnáročnější období! Buďte tedy připraveni na nadcházející sezónu díky jarní servisní prohlídce Vašeho vozu Kia. V našem servisu Kia Vám zkontrolujeme a odborně zajistíme všechny oblasti, které během zimních měsíců tvrdě pracovaly. Zajistíme také, že Vaše Kia bude podávat nejlepší výkony pro ty vzrušující letní výlety, které plánujete.

Kia - Jarní servisní nabídka

NECHTE STAROSTI O VÁŠ VŮZ KIA NA NÁS
A UŽIJTE SI JARO

Nechte si u nás zkontrolovat Váš vůz. Využijte k tomu voucher - Jarní servisní prohlídka jen za 399 Kč! Pro získání tohoto voucheru nás kontaktujte pomocí našeh kontaktního formuláře.

Platnost voucheru je do 31.05.2021.

Kia - Jarní servisní nabídka - voucher

DOPŘEJTE SVÉMU VOZU KABINOVÝ FILTR SE SLEVOU 15% -
Akční nabídka

Získejte originální kabinový filtr pro svůj vůz Kia se slevou 15% - Využijte k tomu voucher. Pro získání tohoto voucheru nás kontaktujte pomocí našeh kontaktního formuláře.

Platnost voucheru je do 31.05.2021.


Kia - Jarní servisní nabídka

Světlomety
a autobaterie

Jsou stále vaším parťákem při jízdě v noci a při studeném startování?

Kia - Jarní servisní nabídka

Stěrače a kapalina do ostřikovačů

Je čas na doplnění základních kapalin, jako je třeba ta do ostřikovačů pro Váš dobrý výhled. Kontrola, zda nejsou opotřebované lišty stěračů.

Kia - Jarní servisní nabídka

Klimatizace
a kabinový filtr

Dlouhé horké léto si užijete ještě víc, pokud je vaše auto plné chladného a hlavně čistého vzduchu.

Kia - Jarní servisní nabídka

Brzdy
a pneumatiky

Bezpečnost je stejně důležitá v létě i v zimě. Kontrola opotřebení brzdových kotoučů, destiček a velikosti vzorku na pnaumatikách - pro Váš klid v duši.


Jaro je tu! Připravte se na cestování a nové zážitky. Nyní 20% sleva na vybrané příslušenství!

Dopřejte si více prostoru ve svém vozu Kia. Máme pro Vás nabídku originálního příslušenství Kia pro bezpečnou přepravu zavazadel nebo kola.

-

Nosič jízdních kol

Jestliže chcete přepravovat kola, vyberte si praktický uzamykatelný nosič jízdního kola. Nosiče Kia umožňují rychlé a snadné nakládání a vykládání jízdního kola. Jakmile je jízdní kolo uloženo na držáku rámu, veškeré další nastavování a zajišťování se již provádí jednou rukou ve výšce střechy prostřednictvím otočných knoflíků. Máme pro Vás nabídku nosiče jízdního kola PRO nebo nosič jízdního kola ACTIVE. Nyní sleva 20%!

Původní cena od 3 126 Kč včetně DPH.

 
-

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

Chcete si vzít s sebou kolo, aniž byste museli celou cestu šlapat? Nosič jízdních kol na tažné zařízení představuje ideální řešení. Můžete jej jednoduše upevnit na odnímatelné nebo rychloodnímatelné tažné zařízení Vašeho vozu Kia a přepravovat na něm jedno či dvě kola nebo i elektrokola – s celkovou maximální hmotností až 60 kg. Jízdní kola se snadno nakládají a lze je rovněž zajistit v dané poloze tak, aby byla jejich přeprava zcela bezpečná. Nyní sleva 20%!

Původní cena 15 354 Kč včetně DPH.

 
-

Střešní příčníky

Se střešními příčníky (lidově hagusy) snadno zvětšíte přepravní kapacitu. Spolehněte se na naše lehké střešní příčníky nebo nosiče s rychlým upevnením sloužící k přepravě všech věcí, které by se Vám mohli na Vašem dalším dobrodružství prípadně hodit. Nyní se slevou 20%!

Původní cena od 5 370 Kč včetně DPH.

 
-

Skládací organizér do zavazadlového prostoru

Skvělý pro rychlou organizaci a zajištění věcí, které vozíte v zavazadlovém prostoru kufru. S praktickými popruhy a držadly pro pohodlný transport mimo Vaše auto. Nosnost až 30 kg. Nyni se slevou 20%!

Původní cena 1 369 Kč včetně DPH.

 

Zaujala Vás tato jedinečná nabídka?

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

Povinná položka