Zcela nová Kia EV6 GT
Zcela nová Kia EV6 GT

Zcela nová Kia EV6 GT

Představujeme zcela novou Kia EV6 GT.

Crossover vůz navržený tak, aby prolomil hranice výkonu ve světě elektrických vozidel a zajistil Vám pohodlí při jízdě plnou rychlostí.

Připravte se na výkon

Kia EV6 GT

Jasné vyjádření designu

Sportovní svalnatý design exteriéru s neonovým brzdovým třmenem za 21palcovými koly z lehké slitiny a nejmodernější technologií.

Kia EV6 GT

Hnací síla, která Vás udrží vpředu

Dynamické a pohodlné řízení všech kol se zvýšenou trakcí a stabilitou díky technologiím e-LSD a Electric Controlled Suspension.

Kia EV6 GT

Interiér zaměřený na řidiče

Širokoúhlá palubní deska a ergonomický dvouramenný volant s vyhrazeným tlačítkem jízdního režimu GT, které poskytují inspirativní zážitek z jízdy.

Kia EV6 GT

Sportovní pohodlí uvnitř

Semišově čalouněná skořepinová sedadla navržená z prémiových materiálů a sportovně inspirovaných prvků, které poskytují oporu i pohodlí na silnici.

Inspirující výkon

Kia Inspirující výkon

Uvolnění nových úrovní výkonu

Výkon a technologie na palubě, včetně režimu GT Drive Mode, umožňují zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 3,5 sekundy a maximální rychlost 260 km/h.

Kia Inspirující výkon

Sportovní a pohodlný design

Interiér inspirovaný kontrasty přírody, který přináší sportovnost, odvážnost a pohodlí pod jednou střechou.

Kia Inspirující výkon

Ultra - rychlé dobíjení

S dojezdem 424 km a ultrarychlým nabíjením z 10% na 80 % za pouhých 18 minut* je zde nová EV6 GT, aby inspirovala ostatní.

*Aby bylo dosaženo maximální rychlosti nabíjení, musí EV6 používat 800voltovou nabíječku pro elektromobily, která dodává alespoň 250 kW elektřiny. Skutečná rychlost nabíjení a doba nabíjení mohou být ovlivněny teplotou baterie a vnějšími povětrnostními podmínkami.

*Statické a pohyblivé snímky jsou zde použity pouze pro ilustrační účely. Konečný produkt se může lišit od zde dostupných obrázků.

Chcete se dozvědět více?

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

 

Povinná položka