Jarní Volkswagen Service nenechá nic náhodě

Volkswagen Service Jaro 2019 platí do 21. června 2019. Profesionální pneuservis pro bezpečnou jízdu. Výhodné servisní úkony, díly a příslušenství.

Sezonní kampaň Volkswagen Service Jaro 2019 je v plném proudu! Autorizované servisy Volkswagen nabízejí majitelům osobních a užitkových vozů Volkswagen všech věkových kategorií komplexní servisní služby od prohlídky a posouzení technického stavu vozidla po náročném zimním období přes originální příslušenství až po profesionální pneuservis. A to vše za mimořádně výhodných podmínek pod jednou střechou.

"Fanoušci motoristického sportu moc dobře vědí, že správná volba pneumatik patří mezi rozhodující kritéria úspěchu v automobilových závodech," říká Lukáš Popelka, vedoucí marketingu divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. "A ještě významnější roli hrají pneumatiky v silničním provozu, protože v něm mohou někdy i metry rozhodovat o životě nebo smrti! Pneumatiky jsou totiž jedinými součástmi automobilu, které udržují kontakt s vozovkou, a šetřit na nich se rozhodně nevyplácí. To se snažíme našim zákazníkům ukázat i v rámci naší jarní servisní kampaně, která je zaměřena právě na profesionální pneuservis, nabízený servisními partnery Volkswagen."

Bezpečnost na cestách je dobré mít na zřeteli i během teplejší části roku. Zimní pneumatiky ztrácejí při vyšších teplotách své přednosti, proto by přezutí na letní pneumatiky mělo být samozřejmostí. A při výběru nových letních pneumatik se vyplatí vsadit na bezpečnost a kvalitu renomovaných značek z nabídky pneuservisů Volkswagen.

Volkswagen Pneuservis přitom vychází svým zákazníkům vstříc nejen širokým sortimentem a odborným poradenstvím, ale také slevovým poukazem, který lze získat na webových stránkách značek Volkswagen osobní vozy a Volkswagen Užitkové vozy v sekci Pneuservis. Sleva 500 Kč platí na nákup 4 nových pneumatik, či sady kompletních kol s pneumatikami, nebo na montáž pneumatik na vozidlo, resp. na uskladnění pneumatik/kompletních kol. Další výhodou nákupu kvalitních nových pneumatik u servisních partnerů značky Volkswagen je PneuGarance, která platí po dobu 3 let, resp. do dosažení hloubky dezénu 5 mm.

Jarní nabídka pro majitele osobních a užitkových vozů Volkswagen zahrnuje také široký sortiment Originálního příslušenství, které může například významně rozšířit možnosti využití vozidla během prázdninových cest a letních dovolených. Pro fanoušky cyklistiky jsou připraveny kvalitní a bezpečné nosiče jízdních kol s komfortním ovládáním. V závislosti na modelu jsou k dispozici různé verze nosičů, které se montují na střešní nosiče, tažné zařízení nebo zadní výklopné víko. Mezi oblíbené příslušenství patří také různé ochranné a zajišťovací prvky do zavazadlového prostoru, které mohou být doplněny ochrannými lištami a fóliemi, například na zadní nárazník či práh zavazadlového prostoru.

Po náročném zimním provozu je s příchodem jara nejvyšší čas na výhodnou jarní servisní prohlídku. Jejím předmětem je kontrola stavu a funkčnosti všech důležitých komponentů vozidla, mezi něž patří brzdová soustava, výfuková soustava, kola a pneumatiky, stěrače a ostřikovače, akumulátor, klínový/rozvodový řemen, klimatizace, provozní kapaliny, chladicí soustava a světlomety včetně správného nastavení. Případné technické nedostatky mohou být obvykle odstraněny ihned po jejich zjištění.

Výhodnou opravu nebo výměnu dílů lze realizovat s využitím Plus plánu, což je knížka slevových poukazů na servisní úkony, nákup Originálních, Výměnných a Economy dílů Volkswagen a Originálního příslušenství Volkswagen pro osobní i užitkové vozy. Zákazníci si mohou Plus plán vyzvednout u servisních poradců.

Mezi nejčastěji měněné díly před jarní a letní sezonou patří vložky prachových a pylových filtrů, opatřené vrstvou aktivního uhlí a případně i polyfenolovou povrchovou úpravou, dále sady brzdového obložení a také stírací lišty. Při koupi a výměně stíracích lišt obdrží zákazník jako bonus 1 litr originálního koncentrátu letní směsi do ostřikovačů. Mimořádně výhodně je možné realizovat rovněž výměnu filtru pevných částic. Originální PDF nejvyšší kvality s optimální funkčností a dlouhou životností lze pořídit již od 12 900 Kč.

Pro majitele starších vozů se v mnoha případech vyplatí volba Výměnných a Economy dílů Volkswagen, u nichž je zaručena stoprocentní funkčnost a bezpečnost při výrazně nižších nákladech. Časovou hodnotu více než pětiletých vozů zohledňují také Volkswagen kompletní ceny s výhodnou nabídkou servisních úkonů. Zákazníkům, kteří svěří autorizovanému servisu přípravu vozidla na STK a kontrolu emisí, není absolvování obou kontrol účtováno.

Fanoušci značek Volkswagen a Volkswagen Užitkové vozy by si neměli nechat ujít ani novou jarní kolekci Volkswagen Lifestyle, kterou lze pořídit u autorizovaných prodejců Volkswagen. Pro rodiny s malými dětmi jsou připraveny elegantní dupačky GTI, stylový golfový kočárek GTI, dudlíky GTI včetně šňůrky a chodítko T1. Hravé duše téměř všech věkových kategorií potěší stavebnice Lego, z níž si mohou složit legendární Transporter první generace v kempinkové úpravě. A zdravý pohyb na čerstvém vzduchu usnadní kvalitní jízdní kola Volkswagen.

Volkswagen Service nabízí majitelům vozů Volkswagen také praktickou a užitečnou aplikaci Volkswagen Connect se zařízením DataPlug, které se připojí k diagnostickému systému vozidla a zajistí přenos veškerých informací o vozidle prostřednictvím Bluetooth do chytrého telefonu.

Nabídka Volkswagen Service Jaro 2019 pro majitele osobních a užitkových vozů Volkswagen platí od 21. března do 21. června 2019 u participujících autorizovaných servisních partnerů Volkswagen.