Volkswagen ID. Crozz

Volkswagen ID. Crozz
Volkswagen ID. Crozz
Volkswagen ID. Crozz
Volkswagen ID. Crozz
Volkswagen ID. Crozz
Volkswagen ID. Crozz
Volkswagen ID. Crozz
Volkswagen ID. Crozz
previous arrow
next arrow
Slider

1. Připraven. A Vy?

vw id crozz lide

ID. Crozz

Naší ideou bylo vytvořit elektrický vůz pro každého. A protože každý člověk je jiný a má jiné potřeby, postavili jsme automobil, který je vhodný pro všechny. Tak individuální, že dokonale vyhovuje i Vám. Nebo Vaší rodině. A hodí se i k Vaší práci. Jako například náš koncept ID. Crozz. Tento moderní crossover kombinuje přednosti SUV s elegancí kupé. A to je velmi praktické, protože tento vůz je doma v přírodě, stejně jako ve městě. Podobně jako Vy. A otevírá Vám svět zcela nových příležitostí. Zcela jednoduše. Čistě na elektřinu.

Elektrické auto

Model ID. Crozz Vám přináší svobodu, abyste mohli dělat vše, co je pro Vás důležité. A nezáleží na tom, kterou cestu si zvolíte. Jeho dojezdová vzdálenost je dostatečně dlouhá, aby žádný cíl nebyl příliš daleko. Opusťte město a každodenní rutinu a vydejte se na objevitelskou cestu. Prostorný interiér modelu ID. Crozz jsme navrhli tak, abyste se v něm cítili jako doma. Je flexibilní a poskytuje spoustu místa. Tolik, aby se do něj vešlo i trekové kolo. A všechna zavazadla, která potřebujete na dovolené. Nejmodernější technologie zajišťuje čerstvý a čistý vzduch. Uvnitř i venku. Díky motoru, který neprodukuje žádné emise, jede tak tiše, abyste mohli všemi svými smysly vnímat okolní přírodu od lesní cesty až do horského průsmyku. A díky dynamickému pohonu všech kol můžete objevit místa, na kterých jste nikdy předtím nebyli. ID. Crozz je vždy připraven na dobrodružství. A je stejně spontánní, jako Vy.

vw id crozz zadni pohled

2. Sofistikované využití elektřiny

vw id crozz strecha

Prototyp ID. Crozz

Prototyp ID. Crozz se značkou Volkswagen představuje budoucnost elektromobility. Je nabitý inovacemi, díky nimž můžete dynamicky a tiše proplouvat serpentinami. A v určitém okamžiku budoucnosti bude vůz dokonce schopen řídit za Vás, samozřejmě pokud si to budete přát. Vy si přitom budete pohodlně sedět a užívat si výhled. A mimochodem, s tímto digitálně připojeným vozem můžete dokonce komunikovat. Takže, přivítejte svobodu.

Prostorový zázrak

ID. Crozz, byl vytvořen, aby Vám zajistil větší svobodu. A také více volného prostoru. Při navrhování tohoto vozu jsme se chtěli zbavit všeho zbytečného. Například B-sloupku karoserie. Zadní sedadla a středová konzola se dají snadno přesunout. Díky tomu máte více místa pro vše, co je pro Vás důležité.

vw id crozz prostornost

vw id crozz pohon vsech kol

Pohon všech kol

S vozem ID. Crozz dojedete daleko. A díky jeho elektrickému pohonu všech kol také téměř kamkoli. Nové technologie pak na jedno nabití baterie zajistí dojezdovou vzdálenost až 500 kilometrů. Hoďte starosti všedního dne za hlavu a vydejte se na cestu. Buď sami, nebo s těmi, na kterých Vám nejvíce záleží. Je to docela sportovní. A lokálně zcela bez emisí..

Autonomní řízení

Jeďte nebo se nechte vézt. Ve voze ID. Crozz si můžete vybrat. Jediný dotyk volantu stačí k tomu, aby kontrolu nad řízením vozu ID. převzal autopilot. Nebo mu to řeknete hlasovým pokynem. V autonomním módu se dokonce zatáhne volant - a Vy tak máte více prostoru na věci, na kterých Vám opravdu záleží. Jako například na krajině. Nebo na dobré knize. Je to sice hudba budoucnosti, avšak zní pro všechny libozvučně.

vw id crozz interier