Volkswagen ID. Buzz

Nový ID. Buzz se stal ikonou značky Volkswagen v éře elektromobility. Při jeho uvedení na trh jsme se spojili s dalšími velkými ikonami - s hrdiny ságy Star Wars, kteří z něj byli od prvního pohledu nadšeni. ID. Buzz zaujme nejenom svým nenapodobitelným půvabem, ale také nejmodernějšími technologiemi a zcela novým vnímáním prostoru. To z něj dělá sympatického a inteligentního společníka pro každé dobrodružství. V jakékoliv galaxii.

 • Cena vozu od: 1 438 823 Kč
 • Výkon: 150 kW
 • Spotřeba: 20,9 - 21 kWh/100km

Revoluční, čistě elektrický ID. Buzz a ID. Buzz Cargo

Nový čistě elektrický ID. Buzz a ID. Buzz Cargo

ID. Buzz je pro značku Volkswagen Užitkové vozy opravdu přelomovým vozem. Je to první model, který byl od začátku navržen jako čistě elektrický vůz. A díky dvěma verzím ID. Buzz a ID. Buzz Cargo bude dobře sloužit jak velkým rodinám, tak i firmám a živnostníkům. Seznamte se detailně s novým ikonickým designem, který kombinuje moderní proporce s inovativní technologií. Plná konektivita, digitální funkce, nově definovaný pocit prostoru a Vaše nová mobilita, jež je maximálně ohleduplná k životnímu prostředí.

Kulisu světové premiéry modelů ID. Buzz a ID. Buzz Cargo vytvořil hamburský přístav. Seznamte se s modelem ID. Buzz i s naším novým ambasadorem Ewanem McGregorem.


Herec Ewan McGregor je ambasadorem značky Volkswagen

S Ewanem McGregorem jsme do svých řad získali skvělou posilu. Ewan je nadšeným příznivcem značky Volkswagen a má vlastní sbírku historických vozů, z nichž si jeden dokonce sám předělal na elektromobil. Jako dlouholetý ambasador dobré vůle UNICEF UK podporuje po celém světě charitativní projekty. Ewan je tak ideálním partnerem pro naši společnou misi, kterou je zajištění udržitelné mobility budoucnosti.

Ewan McGregor


Společně vstříc nové mobilitě

Nové modely ID. Buzz a ID. Buzz Cargo tvoří nové standardy pro individuální i komerční mobilitu. Vůbec poprvé u společnosti Volkswagen byl užitkový vůz od základu vyvinut jako elektromobil, od první skici až do posledního detailu. Ať už jde o využití prostoru, konektivitu nebo pohon: Koncept ID. Buzz změní mobilitu.

 • dodání k zákazníkovi s neutrální bilanci emisí CO₂
 • inovativní konektivita s aktualizacemi Over-the-Air prostřednictvím služeb We Connect a Car2X
 • nové inteligentní asistenční systémy
 • kompaktní rozměry, pocit velkého vnitřního prostoru

ID. Buzz - nově definované vnímání prostoru pro větší flexibilitu

Ať ve městě nebo na venkově, s celou rodinou nebo na víkendovém výletu s přáteli: Díky modelu ID. Buzz se pro Vás udržitelná mobilita stane každodenní realitou s maximálním komfortem. Přitom jsme od základu vyvinuli zcela novou koncepci interiéru, ve kterém se digitální inovace setkávají s nově pojatou flexibilitou.

 • ID. Light
 • volitelný, odnímatelný, multifunkční ID. Buzz Box
 • ambientní osvětlení interiéru, volitelně až ve 30 barvách
 • čalounění interiéru bez použití zvířecí kůže
 • použití recyklovaných materiálů, například u potahů sedadel, podlahových krytin a ozdobných dekorů střechy
 • aktualizace Over-the-Air s využitím služeb We Connect

VW ID. Buzz interiér


VW ID. Buzz nákladový prostor

ID. Buzz Cargo - nově navržený nákladový prostor pro moderní komerční mobilitu

Co očekáváte od další generace vozu typu Transporter pro účely podnikání Elektrický pohon, dostatečný objem nákladového prostoru a dojezd, který uspokojí každodenní potřeby? Všechny tyto vlastnosti v sobě spojuje ID. Buzz Cargo. A díky vyspělé konektivitě a digitálním funkcím nabízí ještě něco navíc. Novou definici Vaší komerční mobility:

 • nákladový prostor s místem pro dvě europalety
 • možnost připojení přívěsu o hmotnosti až 1 000 kg
 • kompaktní rozměry, velkou nabídku místa
 • na úrovni doby díky aktualizacím Over-the-Air s využitím služeb We Connect

Komplexně posuzovaná elektromobilita: inovativní přístup ztělesněný modely ID. Buzz a ID. Buzz Cargo

Udržitelná mobilita je možná pouze v případě, když se posuzuje celý životní cyklus vozidla a v každé jeho fázi se sníží emise CO₂. S modely ID. Buzz a ID. Buzz Cargo důsledně naplňujeme tyto principy. ID. Buzz, který je zákazníkovi dodán s neutrální bilancí emisí CO₂, je možné nabíjet z wallboxu (např. ID. Charger) energií, která pochází výhradně z obnovitelných zdrojů. Vaše individuální mobilita se tím zcela změní. Bude ekologičtější, levnější a flexibilnější. I proto, že si můžete ušetřit cestu k čerpací stanici, stejně jako řadu dalších poplatků spojených s provozem vozu. Přejděte na elektromobilitu hned teď - s inovativními modely s dokonalou konektivitou ID. Buzz a ID. Buzz Cargo.

VW ID. Buzz a ID. Buzz Cargo


VW ID. Buzz elektromobilita

Elektromobilita 360°

Přebíráme odpovědnost za svůj podíl a zavazujeme se k Pařížské dohodě o ochraně klimatu - s cílem stát se společností s neutrální bilanci emisí CO₂ do roku 2050. ID. Buzz je první vozidlo značky Volkswagen Užitkové vozy, které bylo od základu vyvinuto jako čistě elektrický model. Stane se základním stavebním prvkem našeho komplexního ekosystému Elektromobilita 360°.

Našich cílů můžeme totiž dosáhnout pouze v případě, že budeme jednat zcela v souladu s principy udržitelné mobility. Modely ID. Buzz, které dodáváme našim zákazníkům, proto mají neutrální bilanci emisí CO₂. Navíc k nim můžeme volitelně dodat vhodný wallbox, např. ID. Charger. Pokud bude model ID. Buzz nabíjen výhradně energií z obnovitelných zdrojů, přispějete k ochraně klimatu i Vy. ID. Buzz tak změní naši společnost a naši mobilitu - v souladu s principy udržitelnosti. Více o našem závazku Way to Zero.


Komplexní řešení nabíjení

S modelem ID. Buzz budete při Vašich jízdách nejenom chránit klima, ale budete také flexibilní. Ke každému elektromobilu totiž patří také individuální ekosystém udržitelné mobility, který se přizpůsobuje Vašim potřebám. Zatímco jste v minulosti museli pro doplnění paliva zajet k čerpací stanici, ID. Buzz nabíjíte v době, kdy jej nevyužíváte. To může být například u nabíjecího stojanu v místě Vaší práce, u veřejné nabíjecí stanice na dálnici, před nákupním centrem, v parkovacím domě, u Vašich přátel nebo doma na Vaší soukromé nabíjecí stanici.

Maximální nabíjecí výkon u rychlonabíjecích stanic se stejnosměrným proudem je 170 kW. Nabití baterie z 5 % na 80 % maximální kapacity s ním trvá cca 30 minut. Funkce Plug nbsp#Charge zjednodušuje nabíjení: Autentizace, průběh nabíjení a vyúčtování probíhá automaticky po připojení nabíjecího kabelu k vozu. Maximální nabíjecí výkon při běžném nabíjení střídavým proudem je 11 kW. Pro vyhledání bezplatné nabíjecí stanice při cestování můžete jednoduše využít nabíjecí službu We Charge. A abyste tímto výkonem mohli Váš ID. Buzz nabíjet doma, objednejte si nabíječku (wallbox), např. ID. Charger, který se dodává jako součást volitelné výbavy.

VW ID. Buzz nabíjení


VW ID. Buzz elektrický pohon

Výkonný elektrický pohon

Cestování bez lokálních emisí CO₂ a možnost jízdy na dlouhé vzdálenosti - to jsou základní požadavky, které jsou v současnosti kladeny na elektrický pohon, a který ID. Buzz nabízí. A navíc splňuje požadavky širokého spektra zákazníků, od soukromých osob, až po podnikatelské subjekty. To umožňuje inovativní elektrický pohon modelu ID. Buzz. Jeho elektromotor je umístěn v zadní části vozu, kde zabírá velmi málo místa, a umožňuje tažení přívěsu o hmotnosti až 1 000 kg.

Díky maximální rychlosti 145 km/h pak splňuje téměř veškeré nároky. Je ekologický, umožňuje každodenní využití a je robustní: Elektrický pohon modelu ID. Buzz představuje spojení odpovědnosti za ochranu klimatu a individuální mobility.


ID. Buzz je synonymum pro čistou elektromobilitu

Konektivita & asistenční systémy

Nový ID. Buzz určuje měřítka. Volitelně může vybaven více než 30 asistenčními systémy a schopností komunikovat s dalšími vozidly připojenými do sítě díky technologii Car2X.

Díky připojení do sítě, připojení k internetu, mobilním službám online a integrovanému hlasovému ovládání dosahuje nové úrovně konektivity a je připraven nově definovat Vaši individuální mobilitu.


VW ID. Buzz ID. Light

ID. Light

Systém ID. Light s Vámi komunikuje vizuálně a v kombinaci se sériovým navigačním systémem umožňuje snadnější průjezd hustou dopravou. V případě, že použijete hlasové ovládání, obdržíte v reakci na Váš hlasový pokyn prostřednictvím světelného signálu zpětnou vazbu. A jakmile Váš ID. Buzz opustíte, rozloučí se s Vámi ID. Light pozdravem prostřednictvím inteligentního světelného signálu.


Aktualizace Over-the-Air

Aktualizace zvyšují funkčnost digitálních systémů Vašeho modelu ID. Buzz. Díky aktualizacím Over-the-Air prostřednictvím služeb We Connect jej lze automaticky aktualizovat, např. přes noc. Jediné, co proto musíte udělat, je schválit jejich provedení prostřednictvím infotainment systému vozu. Váš ID. Buzz tak bude stále v nejaktuálnějším stavu.

VW ID. Buzz Over-the-Air


VW ID. Buzz Car2X

Car2X

Vozidla, která spolu v silničním provozu komunikují, mohou snížit riziko vzniku dopravních komplikací a mohou varovat před nebezpečnými místy. Technologie Car2X mnohonásobně zvětšuje dosah senzorů jednotlivého vozidla tím, že do výpočtu celkové aktuální situace zahrnuje také informace od ostatních účastníků silničního provozu a infrastruktury. Pomocí chytrého softwaru a elektroniky tak lze posunout bezpečnost provozu na novou, vyšší úroveň. Příkladem může být služba "Lokální varování". ID. modely spolu komunikují například v okruhu 800 metrů a v řádu milisekund. Díky celé řadě senzorů elektromobily včas rozpoznají potenciální nebezpečí a automaticky varují ostatní účastníky silničního provozu v okolí prostřednictvím WLAN signálu.


Travel Assist s rojovými daty

Systém Travel Assist s rojovými daty udržuje Váš vůz v jízdním pruhu, udržuje odstup od vpředu jedoucího vozu a také Vámi nastavenou rychlost.

Systém přitom mimo jiné využívá adaptivní vedení vozu v jízdním pruhu, které aktivně udržuje automobil v jeho centrální stopě. Travel Assist s rojovými daty se ale také přizpůsobuje Vašemu jízdnímu stylu a může Váš automobil vést místo uprostřed také více v levé nebo v pravé části jízdního pruhu.

Při jízdě po dálnici Vás systém Travel Assist s rojovými daty na přání aktivně podporuje také při změně jízdního pruhu.

V případě, že jsou k dispozici tzv. rojová data bere systém Travel Assist s rojovými daty v úvahu pouze jednu detekovanou hranici jízdního pruhu - například na silnicích nižších tříd bez vyznačení středové dělicí čáry.

Travel Assist s rojovými daty zahrnuje také funkci prediktivní regulace rychlosti a asistence při jízdě v zatáčkách. Rychlost vozu přitom může být přizpůsobena platným rychlostním limitům a průběhu trasy jízdy (zatáčky, kruhové objezdy apod.).

VW ID. Buzz Travel Assist


Kontaktujte nás

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

Povinná položka