899 990 Kč
 • Cena vozu od: 899 990 Kč
 • Výkon: 195 kW
 • Výkon: 265 k

Základní charakteristika modelu

Zcela nový Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid - Revoluční design s možností dobíjení

Vítejte v revoluci. Zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid není jen evolucí svého předchůdce, ale plnohodnotnou designovou revolucí. V čele s progresivním designem nabízí také plně elektrický jízdní režim, aktivovaný pouhým stiskem tlačítka – s možností dobití akumulátorů.

Design karosérie

-

Design exteriéru

Koncept smyslné sportovnosti, aplikovaný do světa SUV

Zcela nový TUCSON s větší a širší karoserií je prvním SUV Hyundai, které bylo vyvinuto podle naší nové designové identity smyslné sportovnosti. Jeho „svalnatý“ postoj kombinuje ostré úhly a dynamické proporce s ostře řezanými plochami - vytváří progresivní vzhled bez kompromisů, s jasným odkazem na dědictví předchozích generací SUV značky TUCSON.

Postranní linie ve tvaru písmene Z

Odvážné a špičkové designové detaily, jako je charakteristická boční linie ve tvaru písmene Z, okamžitě vytvářejí sportovní a dynamický dojem.

-

Design

Linie s akcentem chromu

Zcela nový sportovní vzhled modelu TUCSON je zvýrazněn chromovou zvýrazňující linií s hranatým parabolickým tvarem, která začíná u bočních zrcátek a pokračuje až k C-sloupku.

High-tech skleněné logo

High-tech designové prvky v zadní části jsou korunovány hladkým skleněným logem Hyundai, které vypadá trojrozměrně, ale ve skutečnosti nevyčnívá z povrchu, na rozdíl od tradičních emblémů automobilů.

Skrytý stěrač zadního okna

Zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid je prvním modelem Hyundai, který je vybaven skrytým zadním stěračem, který, pokud není používán, je skryt pod spojlerem.

-

První parametrická skrytá světla na světě

Jedinečný high-tech světelný podpis

Tmavě chromovaný geometrický vzorový vzor parametrické mřížky chladiče se okamžitě změní, když se rozjedete. Díky nejmodernější technologii osvětlení jsou parametrická světla skrytá, pokud jsou vypnuta. Po zapnutí se vnější části mřížky promění v brilantní tvary, připomínající křídlo a vytvoří jedinečný high-tech světelný podpis. Po vypnutí opět splynou s mřížkou chladiče.

Zadní LED kombinovaná světla

Široká koncová světla LED s prvky parametrického skrytého osvětlení jsou pokračováním progresivního designu na zadní část vozu.

-

Barva karoserie

Přizpůsobte si svůj zcela nový TUCSON tak, aby vyhovoval Vašemu stylu

K dispozici jsou tři zářivé nové barvy: Shimmering Silver, Amazon Grey a Dark Teal, můžete si tedy vybírat z celkem devíti exteriérových barev. Kromě toho Vám dvoutónová střecha v provedení Phantom Black nebo Dark Knight Gray nabízí ještě více možností, jak si přizpůsobit svůj zcela nový TUCSON tak, aby vyhovoval Vašemu individuálnímu stylu.

-

Kola

Kola z lehké slitiny

Dynamická 19″ kola z lehké slitiny zdůrazňují smyslně sportovní profil.

Design interiéru

-

Design interiéru

Krása meziprostoru

Pocit otevřenosti Vás přivítá v okamžiku, kdy vstoupíte do propracovaného a prostorného interiéru zcela nového modelu TUCSON Plug-in Hybrid. Zde se prostor, technologie a informace harmonicky prolínají. V interiéru jsou použity smyslné tvary inspirované vodopády, vysoce kvalitní materiály, měkké na dotek, které dodávají vzhledu a dojmu novou úroveň.

Barevné kombinace interiéru

Vyberte si ze tří barevných variant interiéru - jednobarevné černé nebo dvoubarevné kombinace černé s mechově šedou nebo šedozelené kombinace barev Teal. Ať už si vyberete jakoukoli barvu, dvojité stříbrné ozdobné linie se potáhnou od středového obložení k zadním dveřím a budou ladit s ostatními povrchy v doplňkových neutrálních tónech.

-

Více místa

Prostornější než dřív

Zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid, který je prostornější než kdykoli předtím, poskytuje cestujícím pohodlí a prostornost, obvykle vyhrazenou pro modely ve vyšším segmentu. Cestující vzadu mají k dispozici více prostoru pro nohy.

Užijte si větší zavazadlový prostor

Zavazadlový prostor byl zvětšen na celkem 558 litrů a se sklopenými sedadly až na 1 737 litrů (s motorizací Plug-in Hybrid).

-

Ambientní osvětlení

Osvětlení, které si přizpůsobíte podle Vaší nálady

Nastavte si osvětlení tak, jak chcete. Ambientní náladové osvětlení nabízí 64 konfigurovatelných barev a 10 úrovní jasu, aby vyhovovaly každé náladě. Světelné zdroje jsou ve spodní části středového obložení, v bezdrátové nabíjecí podložce a v odkládací kapsách dveří.

-

Volant

Nový design volantu pro větší pohodlí při řízení

Volant s novým designem – lepší úchop a vylepšené ovládací prvky, který nabízí lepší přilnavost a vyznačuje se novým designem spínacího mechanismu pro větší pohodlí, také promítá stylový vkus do kokpitu.

Řazení pádly pod volantem

Máte chuť převzít kontrolu a řadit manuálně? V jízdním režimu Sport k tomu můžete použít pádla pod volantem.

Konektivita

-

Konektivita

Špičková konektivita na cesty

Zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid byl přirozeně zdokonalen i v oblast konektivity. Je vybaven funkcemi, jako jsou služby Bluelink® Connected Car Services, které Vám umožní ovládat Vaše auto ze smartphonu. Bezplatné pětileté předplatné telematických služeb LIVE Services společnosti Hyundai je součástí navigačního systému.

Rozšířené hlasové rozpoznávání

Pomocí hlasového příkazu můžete aktivovat vybrané nastavení a funkce vozu.

-

Dotyková obrazovka

10,25″ dotyková obrazovka a dotykové ovládání

Nová 10,25″ dotyková obrazovka plynule přechází do celé dotykové konzoly. Všechny ovládací prvky navigace, infotainmentu a klimatizace jsou dotykové.

-

Přístrojový panel

10,25″ digitální přístrojový panel

Digitální přístrojový panel zvyšuje hi-tech dojem z místa řidiče. Od tradiční kapličky přístrojového panelu bylo upuštěno pro zvýšení pocitu vzdušnosti a přehlednosti.

-

Prémiový audiosystém KREL

Optimálně vyladěný audiosystém poskytuje vynikající zvuk

Prémiový audiosystém KRELL poskytuje precizní zvuk s osmi vysoce výkonnými reproduktory a subwooferem, optimálně vyladěným tak, aby poskytoval překvapivý realismus.

Komfort

-

Technologie Multi-Air Mode

Zažijte novou úroveň ovládání klimatizace

Maximalizujte své individuální pohodlí. Poprvé je ve vozidle Hyundai využita zcela nová technologie Multi-Air Mode, skládající se z kombinace přímých a nepřímých větracích otvorů pro klimatizaci a vytápění, ty vytvářejí příjemnější vnitřní prostředí s jemnějším prouděním vzduchu.

Třízónová klimatizace

Udržujte všechny v pohodě. Třízónová klimatizace nyní kromě cestujících vpředu uspokojí i cestující na zadních sedadlech.

-

Dveře zavazadlového prostoru

Inteligentní, elektricky ovládané dveře zavazadlového prostoru

Užijte si snadné nakládání. Dveře zavazadlového prostoru se automaticky otevírají, když je po dobu 3 sekund detekována blízkost inteligentního klíče - což je praktické zejména v případě, že máte po nákupu plné ruce. Navíc můžete nastavit výšku zdvihu do různých úrovní, podle svých preferencí.

-

Sedadla

Variabilní sklápění zadních sedadel

Pro větší pohodlí a všestrannost lze nyní zadní sedadla sklopit v poměru 40:20:40. Páčky pro dálkové sklopení sedadel, umístěné na bocích kufru, navíc umožňují sklopit sedadla na dálku.

Vyhřívaná a odvětrávaná sedadla

V létě chlad. V zimě teplo. Řidič a spolujezdec na předním sedadle si zamilují volitelná vyhřívaná a odvětrávaná sedadla. Cestujícím na zadních sedadlech je k dispozici také vyhřívání.

Ještě snazší nastupování

Tato chytrá funkce umožňuje řidiči odsunout a sklopit sedadlo spolujezdce pomocí tlačítka na sedadle pro snadnější nástup a větší pohodlí.

Výbavové stupně

-
Hyundai Tucson Plug-in Hybrid

Nový Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid

 • Cena od: 899 990 Kč
 • Navíc oproti START
 • 17“ kola z lehké slitiny
 • Digitální přístrojový panel
 • Full LED přední světlomety
 • Zadní kombinované LED svítilny
 • Automatická duální klimatizace
 • Zadní parkovací senzory
 • Možnost sekvenčního řazení pádly pod volantem - pouze s DCT / pouze pro motor 1,6 T-GDI HEV & PHEV
 • 17" kola z lehké slitiny, pneumatiky 215/65 R17 nelze s motorem 1,6 T-GDI PHEV)
 • Sada na opravu pneumatik (vždy pro motory MHEV 48V a motorem 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • Dojezdová rezerva (vždy s motorem 1,6 CRDi 85 kW), (nelze s motory MHEV 48V a 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • Plnohodnotné rezervní kolo z lehké slitiny (vždy s motorem 1,6 T-GDI 110 kW), (nelze s motory MHEV 48V, motorem 1,6 CRDi 85 kW a 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • Full LED přední světlomety včetně integrovaného statického přisvěcování do zatáčky
 • Zadní kombinovaná LED světla
 • Boční LED ukazatele směru integrované ve zpětných zrcátkách
 • Nárazníky, kliky dveří a vnější zrcátka v barvě vozu
 • Černě lakovaná lesklá mřížka chladiče + stříbrný přední spoiler a zadní difuzor
 • Chromovaná horní linie bočních oken včetně C sloupku
 • Střešní ližiny
 • Tónovaná skla
 • Solární přední skla
 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný u spolujezdce), boční airbagy vpředu, okenní airbagy pro přední a zadní sedadla, středový airbag pro přední sedadla
 • Stabilizační systém VSM (protiprokluzový systém ABS, elektronický stabilizační systém vozidla ESC, systém stabilizace přívěsu TSA a multikolizní brzda MCB)
 • Asistent pro rozjíždění do kopce HAC a pro sjíždění ze svahu DBC
 • Autonomní nouzové brzdění FCA s detekcí vozidel, chodců a cyklistů
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Asistent pro sledování pozornosti řidiče DAW + upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA
 • Automatické tísňové volání eCall
 • Aktivní hlavové opěrky vpředu, 3 zadní hlavové opěrky
 • Funkce varovných světel při nouzovém brzdění, úchyty pro dětskou sedačku (Isofix)
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s látkovým čalouněním, prémiové látkové čalounění pro Smart a Style
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, výškově a podélně nastavitelný volant
 • Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče
 • Kůží potažený volant a hlavice řadicí páky
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna, elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Automaticky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Flex Steer / Drive Mode - možnost nastavení charakteristiky řízení / odezvy převodovky
 • Monitorování tlaku v pneumatikách, regulace osvětlení palubních přístrojů, funkce komfortního blikání - trojblik
 • Automatické světlomety (světelný senzor) + automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Samostmívací vnitřní zpěné zrcátko, automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním, alarm a imobilizér, dva klíče
 • ISG - stop & go systém - nelze pro motor 1,6 T-GDI HEV & PHEV, automatické uzamčení vozu při rozjezdu
 • Dvouzónová automatická klimatizace s automatickým odmlžováním
 • Tempomat s inteligentním omezovačem rychlosti ISLA
 • Digitální přístrojový panel typu Supervision s 10,25" barevným displejem
 • Zadní parkovací kamera s obrazem na displeji audiosystému
 • Zadní parkovací senzory
 • Čtecí lampičky pro přední sedadla, krytá kosmetická zrcátka ve slunečních clonách (s osvětlením od výbavy Comfort výše)
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla s nastavitelným sklonem opěradla v poměru 40:20:40, kapsy na opěradlech předních sedadel
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem + zadní opěrka rukou + kryt zavazadlového prostoru
 • 12V zásuvka ve středové konzole a zavazadlovém prostoru + 1× nabíjecí USB port vpředu
 • Rádio se 8" dotykovým displejem, RDS+DAB+USB s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, anténa typu žraločí ploutev
 • 6 reproduktorů (2 přední + 2 zadní + 2 výškové)
 • Ovládání audiosystému na volantu, Bluetooth handsfree
 • 2× nabíjecí USB port ve 2. řadě sedadel
-
Hyundai Tucson Plug-in Hybrid

Nový Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid

 • Cena od: 959 990 Kč
 • Navíc oproti COMFORT
 • Zadní tmavá skla
 • Sledování mrtvého úhlu BCW
 • Varování pro bezpečné opuštění vozidla SEW
 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Vyhřívání předních sedadel a volantu
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů
 • Možnost sekvenčního řazení pádly pod volantem - pouze s DCT / pouze pro motor 1,6 T-GDI HEV & PHEV
 • 17" kola z lehké slitiny, pneumatiky 215/65 R17 nelze s motorem 1,6 T-GDI PHEV)
 • Sada na opravu pneumatik (vždy pro motory MHEV 48V a motorem 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • Dojezdová rezerva (vždy s motorem 1,6 CRDi 85 kW), (nelze s motory MHEV 48V a 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • Plnohodnotné rezervní kolo z lehké slitiny (vždy s motorem 1,6 T-GDI 110 kW), (nelze s motory MHEV 48V, motorem 1,6 CRDi 85 kW a 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • Full LED přední světlomety včetně integrovaného statického přisvěcování do zatáčky
 • Zadní kombinovaná LED světla
 • Boční LED ukazatele směru integrované ve zpětných zrcátkách
 • Nárazníky, kliky dveří a vnější zrcátka v barvě vozu
 • Černě lakovaná lesklá mřížka chladiče + stříbrný přední spoiler a zadní difuzor
 • Chromovaná horní linie bočních oken včetně C sloupku
 • Střešní ližiny
 • Tónovaná skla
 • Solární přední skla
 • Zadní boční tmavá skla
 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný u spolujezdce), boční airbagy vpředu, okenní airbagy pro přední a zadní sedadla, středový airbag pro přední sedadla
 • Stabilizační systém VSM (protiprokluzový systém ABS, elektronický stabilizační systém vozidla ESC, systém stabilizace přívěsu TSA a multikolizní brzda MCB)
 • Asistent pro rozjíždění do kopce HAC a pro sjíždění ze svahu DBC
 • Autonomní nouzové brzdění FCA s detekcí vozidel, chodců a cyklistů
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Asistent pro sledování pozornosti řidiče DAW + upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA
 • Sledovaní mrtvého úhlu vnějších zrcátek BCW + upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCW (nelze pro 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • Varování pro bezpečné opuštění vozidla SEW
 • Automatické tísňové volání eCall
 • Aktivní hlavové opěrky vpředu, 3 zadní hlavové opěrky
 • Funkce varovných světel při nouzovém brzdění, úchyty pro dětskou sedačku (Isofix)
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s látkovým čalouněním, prémiové látkové čalounění pro Smart a Style
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, výškově a podélně nastavitelný volant
 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče
 • Vyhřívání volantu a předních sedadel
 • Kůží potažený volant a hlavice řadicí páky
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna, elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Automaticky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Flex Steer / Drive Mode - možnost nastavení charakteristiky řízení / odezvy převodovky
 • Monitorování tlaku v pneumatikách, regulace osvětlení palubních přístrojů, funkce komfortního blikání - trojblik
 • Automatické světlomety (světelný senzor) + automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Samostmívací vnitřní zpěné zrcátko, automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním, alarm a imobilizér, dva klíče
 • ISG - stop & go systém - nelze pro motor 1,6 T-GDI HEV & PHEV, automatické uzamčení vozu při rozjezdu
 • Dvouzónová automatická klimatizace s automatickým odmlžováním
 • Tempomat s inteligentním omezovačem rychlosti ISLA
 • Digitální přístrojový panel typu Supervision s 10,25" barevným displejem
 • Zadní parkovací kamera s obrazem na displeji audiosystému
 • Zadní parkovací senzory
 • Čtecí lampičky pro přední sedadla, krytá kosmetická zrcátka ve slunečních clonách (s osvětlením od výbavy Comfort výše)
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla s nastavitelným sklonem opěradla v poměru 40:20:40, kapsy na opěradlech předních sedadel
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem + zadní opěrka rukou + kryt zavazadlového prostoru
 • 12V zásuvka ve středové konzole a zavazadlovém prostoru + 1× nabíjecí USB port vpředu
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Rádio se 8" dotykovým displejem, RDS+DAB+USB s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, anténa typu žraločí ploutev
 • 6 reproduktorů (2 přední + 2 zadní + 2 výškové)
 • Ovládání audiosystému na volantu, Bluetooth handsfree
 • 2× nabíjecí USB port ve 2. řadě sedadel
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (pouze pro kompatibilní přístroje podporující standard Qi)
-
Hyundai Tucson Plug-in Hybrid

Nový Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid

 • Cena od: 1 019 990 Kč
 • 19" kola z lehké slitiny
 • Exteriérová & interiérová sada sportovních doplňků
 • Sportovní sedadla s čalouněním kůže/semiš
 • Sledování mrtvého úhlu BCW
 • 10,25" integrovaná navigace
 • Ambientní osvětlení interiéru
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem
 • Vyhřívání předních sedadel a volantu
 • Možnost sekvenčního řazení pádly pod volantem - pouze s DCT / vždy pro motor 1,6 T-GDI HEV & PHEV
 • 19" unikátní kola z lehké slitiny, pneumatiky 235/50 R19
 • Sada na opravu pneumatik (vždy pro motory MHEV 48V a motorem 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • Plnohodnotné rezervní kolo z lehké slitiny (vždy s motorem 1,6 T-GDI 110 kW), (nelze s motory MHEV 48V, motorem 1,6 CRDi 85 kW a 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • Full LED přední světlomety včetně integrovaného statického přisvěcování do zatáčky
 • Zadní kombinovaná LED světla
 • Boční LED ukazatele směru integrované ve zpětných zrcátkách
 • Sportovní nárazníky, kliky dveří, lemy nadkolí a vnější zrcátka v barvě vozu
 • Černě lakovaná lesklá mřížka chladiče + stříbrný přední spoiler a zadní difuzor
 • Černě lakovaná lesklá horní linie bočních oken včetně C sloupku
 • Střešní ližiny
 • Tónovaná skla
 • Solární přední skla
 • Zadní boční tmavá skla
 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný u spolujezdce), boční airbagy vpředu, okenní airbagy pro přední a zadní sedadla, středový airbag pro přední sedadla
 • Stabilizační systém VSM (protiprokluzový systém ABS, elektronický stabilizační systém vozidla ESC, systém stabilizace přívěsu TSA a multikolizní brzda MCB)
 • Asistent pro rozjíždění do kopce HAC a pro sjíždění ze svahu DBC
 • Autonomní nouzové brzdění FCA s detekcí vozidel, chodců a cyklistů
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Asistent pro sledování pozornosti řidiče DAW + upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA
 • Sledovaní mrtvého úhlu vnějších zrcátek BCW + upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCW (nelze pro 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • Varování pro bezpečné opuštění vozidla SEW
 • Automatické tísňové volání eCall
 • Aktivní hlavové opěrky vpředu, 3 zadní hlavové opěrky
 • Funkce varovných světel při nouzovém brzdění, úchyty pro dětskou sedačku (Isofix)
 • Sportovní anatomicky tvarovaná červeně prošívaná sedadla s čalouněním kůže/semiš
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, výškově a podélně nastavitelný volant/li>
 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče
 • Vyhřívání volantu a předních sedadel
 • Červeně prošívaný kůží potažený volant a hlavice řadicí páky (nelze pro elektronické ovládání převodovky tlačítky SBW)
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna, elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Automaticky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Flex Steer / Drive Mode - možnost nastavení charakteristiky řízení / odezvy převodovky
 • Monitorování tlaku v pneumatikách, regulace osvětlení palubních přístrojů, funkce komfortního blikání - trojblik
 • Automatické světlomety (světelný senzor) + automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Samostmívací vnitřní zpětné zrcátko, automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním, alarm a imobilizér
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem, alarm, imobilizér
 • ISG - stop & go systém - nelze pro motor 1,6 T-GDI HEV & PHEV, automatické uzamčení vozu při rozjezdu
 • Dvouzónová automatická klimatizace s automatickým odmlžováním
 • Ambientní osvětlení interiéru s možností volby barevného podsvícení
 • Tempomat s inteligentním omezovačem rychlosti ISLA
 • Digitální přístrojový panel typu Supervision s 10,25" barevným displejem
 • Zadní parkovací kamera s obrazem na displeji audiosystému
 • Zadní parkovací senzory
 • Přední parkovací senzory
 • Čtecí lampičky pro přední sedadla, krytá kosmetická zrcátka ve slunečních clonách
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla s nastavitelným sklonem opěradla v poměru 40:20:40, kapsy na opěradlech předních sedadel
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem + zadní opěrka rukou + kryt zavazadlového prostoru
 • 12V zásuvka ve středové konzole a zavazadlovém prostoru + 1× nabíjecí USB port vpředu
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem, RDS+DAB+USB s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, anténa typu žraločí ploutev
 • 6 reproduktorů (2 přední + 2 zadní + 2 výškové)
 • Ovládání audiosystému na volantu, Bluetooth handsfree
 • 2× nabíjecí USB port ve 2. řadě sedadel
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (pouze pro kompatibilní přístroje podporující standard Qi)
 • Bluelink - vzdálená správa vozu
 • Bezplatné aktualizace mapových podkladů 1× ročně po dobu 10 let a 5leté předplatné služeb Live Services
-
Hyundai Tucson Plug-in Hybrid

Nový Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid

 • Cena od: 1 049 990 Kč
 • Navíc oproti SMART:
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem
 • Vyhřívání zadních sedadel
 • Integrovaná navigace s 10,25“ displejem
 • 3zónová automatická klimatizace
 • Ambientní osvětlení interiéru
 • Přední parkovací senzory
 • Možnost sekvenčního řazení pádly pod volantem - pouze s DCT / vždy pro motor 1,6 T-GDI HEV & PHEV
 • Elektronické ovládání převodovky tlačítky „Shift by Wire“, prémiová středová konzola - pouze s DCT (vždy s motorem 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • 18" kola z lehké slitiny, pneumatiky 235/55 R18 (nelze s motorem 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • 19" kola z lehké slitiny, pneumatiky 235/50 R19 - standard pro motor 1,6 T-GDI PHEV / pro motor 1,6 T-GDI HEV
 • Sada na opravu pneumatik (vždy pro motory MHEV 48V a motorem 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • Dojezdová rezerva (vždy s motorem 1,6 CRDi 85 kW), (nelze s motory MHEV 48V a 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • Plnohodnotné rezervní kolo z lehké slitiny (vždy s motorem 1,6 T-GDI 110 kW), (nelze s motory MHEV 48V, motorem 1,6 CRDi 85 kW a 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • Full LED přední světlomety včetně integrovaného statického přisvěcování do zatáčky
 • Zadní kombinovaná LED světla
 • Boční LED ukazatele směru integrované ve zpětných zrcátkách
 • Nárazníky, kliky dveří a vnější zrcátka v barvě vozu
 • Černě lakovaná lesklá mřížka chladiče + stříbrný přední spoiler a zadní difuzor
 • Chromovaná horní linie bočních oken včetně C sloupku
 • Střešní ližiny
 • Tónovaná skla
 • Solární přední skla
 • Zadní boční tmavá skla
 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný u spolujezdce), boční airbagy vpředu, okenní airbagy pro přední a zadní sedadla, středový airbag pro přední sedadla
 • Stabilizační systém VSM (protiprokluzový systém ABS, elektronický stabilizační systém vozidla ESC, systém stabilizace přívěsu TSA a multikolizní brzda MCB)
 • Asistent pro rozjíždění do kopce HAC a pro sjíždění ze svahu DBC
 • Autonomní nouzové brzdění FCA s detekcí vozidel, chodců a cyklistů
 • Varování před čelní srážkou při odbočování FCA Junction
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Asistent pro sledování pozornosti řidiče DAW + upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA
 • Sledovaní mrtvého úhlu vnějších zrcátek BCW + upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCW (nelze pro 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • Aktivní sledovaní mrtvého úhlu vnějších zrcátek BCA + aktivní upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCA - vždy pro motor 1,6 T-GDI HEV & PHEV a od výbavy Style vždy s DCT
 • Asistent pro jízdu na dálnici HDA - pouze s DCT a motorem 1,6 T-GDI HEV & PHEV
 • Varování pro bezpečné opuštění vozidla SEW
 • Upozornění na cestující vzadu RSA
 • Automatické tísňové volání eCall
 • Aktivní hlavové opěrky vpředu, 3 zadní hlavové opěrky
 • Funkce varovných světel při nouzovém brzdění, úchyty pro dětskou sedačku (Isofix)
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s látkovým čalouněním, prémiové látkové čalounění pro Smart a Style
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, výškově a podélně nastavitelný volant
 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče
 • Vyhřívání volantu a předních sedadel
 • Vyhřívání zadních sedadel
 • Kůží potažený volant a hlavice řadicí páky
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna, elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Automaticky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Flex Steer / Drive Mode - možnost nastavení charakteristiky řízení / odezvy převodovky
 • Monitorování tlaku v pneumatikách, regulace osvětlení palubních přístrojů, funkce komfortního blikání - trojblik
 • Automatické světlomety (světelný senzor) + automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Samostmívací vnitřní zpěné zrcátko, automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním, alarm a imobilizér, dva klíče
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem, alarm, imobilizér
 • ISG - stop & go systém - nelze pro motor 1,6 T-GDI HEV & PHEV, automatické uzamčení vozu při rozjezdu
 • Elektricky ovládané 5. dveře s bezdotykovým ovládáním
 • Třízónová automatická klimatizace s automatickým odmlžováním včetně dodatečných výdechů ventilace ve středové konzoli
 • Ambientní osvětlení interiéru s možností volby barevného podsvícení
 • Tempomat s inteligentním omezovačem rychlosti ISLA
 • Inteligentní navigací řízený adaptivní tempomat s funkcí úplného zastavení a opětovného rozjezdu a automatického zpomalení do zatáčky a následného zrychlení na předvolenou rychlost - pouze s DCT nebo motorem 1,6 T-GDI HEV & PHEV
 • Digitální přístrojový panel typu Supervision s 10,25" barevným displejem
 • Zadní parkovací kamera s obrazem na displeji audiosystému
 • Zadní parkovací senzory
 • Přední parkovací senzory
 • Čtecí lampičky pro přední sedadla, krytá kosmetická zrcátka ve slunečních clonách (s osvětlením od výbavy Comfort výše)
 • Sluneční clona integrovaná v bočních výplnich dveří ve 2. řadě sedadel
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla s nastavitelným sklonem opěradla v poměru 40:20:40, kapsy na opěradlech předních sedadel
 • Sklopení zadních sedadel ze zavazadlového prostoru
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem + zadní opěrka rukou + kryt zavazadlového prostoru
 • 12V zásuvka ve středové konzole a zavazadlovém prostoru + 1× nabíjecí USB port vpředu
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem, RDS+DAB+USB s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, anténa typu žraločí ploutev
 • 6 reproduktorů (2 přední + 2 zadní + 2 výškové)
 • Prémiový audiosystém Krell vč. 8 výkonných reproduktorů, subwooferu a externího zesilovače, výkon 360 W
 • Ovládání audiosystému na volantu, Bluetooth handsfree
 • 2× nabíjecí USB port ve 2. řadě sedade
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (pouze pro kompatibilní přístroje podporující standard Qi)
 • Bluelink - vzdálená správa vozu - vždy s integrovaným navigačním systémem
 • Bezplatné aktualizace mapových podkladů 1× ročně po dobu 10 let a 5leté předplatné služeb Live Services
-
Hyundai Tucson Plug-in Hybrid

Nový Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid

 • Cena od: 1 079 990 Kč
 • Navíc oproti N LINE:
 • Vyhřívání zadních sedadel
 • Integrovaná navigace s 10,25" displejem
 • 3zónová automatická klimatizace
 • Elektronické otevírání zadních 5. dveří
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče
 • Prémiový audiosystém Krell
 • Integrované sluneční clony
 • Možnost sekvenčního řazení pádly pod volantem - pouze s DCT / vždy pro motor 1,6 T-GDI HEV & PHEV
 • Elektronické ovládání převodovky tlačítky „Shift by Wire“, prémiová středová konzola - pouze s DCT (vždy s motorem 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • 19" unikátní kola z lehké slitiny, pneumatiky 235/50 R19
 • Sada na opravu pneumatik (vždy pro motory MHEV 48V a motorem 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • Plnohodnotné rezervní kolo z lehké slitiny (vždy s motorem 1,6 T-GDI 110 kW), (nelze s motory MHEV 48V, motorem 1,6 CRDi 85 kW a 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • Full LED přední světlomety včetně integrovaného statického přisvěcování do zatáčky
 • Zadní kombinovaná LED světla
 • Boční LED ukazatele směru integrované ve zpětných zrcátkách
 • Sportovní nárazníky, kliky dveří, lemy nadkolí a vnější zrcátka v barvě vozu
 • Černě lakovaná lesklá mřížka chladiče + stříbrný přední spoiler a zadní difuzor
 • Černě lakovaná lesklá horní linie bočních oken včetně C sloupku
 • Střešní ližiny
 • Tónovaná skla
 • Solární přední skla
 • Zadní boční tmavá skla
 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný u spolujezdce), boční airbagy vpředu, okenní airbagy pro přední a zadní sedadla, středový airbag pro přední sedadla
 • Stabilizační systém VSM (protiprokluzový systém ABS, elektronický stabilizační systém vozidla ESC, systém stabilizace přívěsu TSA a multikolizní brzda MCB)
 • Asistent pro rozjíždění do kopce HAC a pro sjíždění ze svahu DBC
 • Autonomní nouzové brzdění FCA s detekcí vozidel, chodců a cyklistů
 • Varování před čelní srážkou při odbočování FCA Junction
 • Aktivní asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LFA
 • Asistent pro sledování pozornosti řidiče DAW + upozornění na rozjezd vozidla vpředu LVDA
 • Sledovaní mrtvého úhlu vnějších zrcátek BCW + upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCW (nelze pro 1,6 T-GDI HEV & PHEV)
 • Aktivní sledovaní mrtvého úhlu vnějších zrcátek BCA + aktivní upozornění na projíždějící vozidla při couvání RCCA - vždy pro motor 1,6 T-GDI HEV & PHEV a od výbavy Style vždy s DCT
 • Asistent pro jízdu na dálnici HDA - pouze s DCT a motorem 1,6 T-GDI HEV & PHEV
 • Varování pro bezpečné opuštění vozidla SEW
 • Upozornění na cestující vzadu RSA
 • Automatické tísňové volání eCall
 • Aktivní hlavové opěrky vpředu, 3 zadní hlavové opěrky
 • Funkce varovných světel při nouzovém brzdění, úchyty pro dětskou sedačku (Isofix)
 • Sportovní anatomicky tvarovaná červeně prošívaná sedadla s čalouněním kůže/semiš
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, výškově a podélně nastavitelný volant
 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče
 • Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče
 • Vyhřívání volantu a předních sedadel
 • Vyhřívání zadních sedadel
 • Červeně prošívaný kůží potažený volant a hlavice řadicí páky (nelze pro elektronické ovládání převodovky tlačítky SBW)
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna, elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Automaticky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Flex Steer / Drive Mode - možnost nastavení charakteristiky řízení / odezvy převodovky
 • Monitorování tlaku v pneumatikách, regulace osvětlení palubních přístrojů, funkce komfortního blikání - trojblik
 • Automatické světlomety (světelný senzor) + automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Samostmívací vnitřní zpětné zrcátko, automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním, alarm a imobilizér
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem, alarm, imobilizér
 • ISG - stop & go systém - nelze pro motor 1,6 T-GDI HEV & PHEV, automatické uzamčení vozu při rozjezdu
 • Elektricky ovládané 5. dveře s bezdotykovým ovládáním
 • Třízónová automatická klimatizace s automatickým odmlžováním včetně dodatečných výdechů ventilace ve středové konzoli
 • Ambientní osvětlení interiéru s možností volby barevného podsvícení
 • Tempomat s inteligentním omezovačem rychlosti ISLA
 • Inteligentní navigací řízený adaptivní tempomat s funkcí úplného zastavení a opětovného rozjezdu a automatického zpomalení do zatáčky a následného zrychlení na předvolenou rychlost - pouze s DCT nebo motorem 1,6 T-GDI HEV & PHEV
 • Digitální přístrojový panel typu Supervision s 10,25" barevným displejem
 • Zadní parkovací kamera s obrazem na displeji audiosystému
 • Zadní parkovací senzory
 • Přední parkovací senzory
 • Čtecí lampičky pro přední sedadla, krytá kosmetická zrcátka ve slunečních clonách
 • Sluneční clona integrovaná v bočních výplních dveří ve 2. řadě sedadel
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla s nastavitelným sklonem opěradla v poměru 40:20:40, kapsy na opěradlech předních sedadel
 • Sklopení zadních sedadel ze zavazadlového prostoru
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem + zadní opěrka rukou + kryt zavazadlového prostoru
 • 12V zásuvka ve středové konzole a zavazadlovém prostoru + 1× nabíjecí USB port vpředu
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Integrovaná navigace s 10,25" dotykovým displejem, RDS+DAB+USB s funkcí Android Auto a Apple CarPlay, anténa typu žraločí ploutev
 • 6 reproduktorů (2 přední + 2 zadní + 2 výškové)
 • Prémiový audiosystém Krell vč. 8 výkonných reproduktorů, subwooferu a externího zesilovače, výkon 360 W
 • Ovládání audiosystému na volantu, Bluetooth handsfree
 • 2× nabíjecí USB port ve 2. řadě sedadel
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (pouze pro kompatibilní přístroje podporující standard Qi)
 • Bluelink - vzdálená správa vozu
 • Bezplatné aktualizace mapových podkladů 1× ročně po dobu 10 let a 5leté předplatné služeb Live Services

Asistenční systémy

-

Asistent pro jízdu po dálnici (HDA)

Kombinace asistenčního systému pro jízdu v pruzích a inteligentního tempomatu

Zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid byl poprvé vybaven asistentem pro jízdu po dálnici (HDA). Tato funkce je kombinací asistenta pro jízdu v pruzích a inteligentního tempomatu, založeného na navigaci, využívající senzory a mapová data k zajištění bezpečného provozu k zajištění bezpečného provozu a také k automatickému nastavení rychlosti pro příchozí zatáčky na dálnici nebo pro rozpoznání rychlostního limitu. Speciální tlačítko na volantu umožňuje řidiči aktivovat HDA pouhým jedním kliknutím.

-

Asistent pro jízdu v pruzích (LFA)

Pomáhá udržovat Váš vůz ve středu jízdního pruhu

Zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid je vybaven asistentem pro jízdu v pruzích (LFA). Pokud je aktivován, udržuje vůz vycentrovaný ve svém jízdním pruhu na rychlostech mezi 0 a 180 km/h na dálnicích a ulicích.

-

Asistent pro prevenci kolize při parkování (PCAA)

Pomáhá předcházet kolizím při couvání

Asistent PCAA, který je k dispozici výhradně u modelu Plug-in Hybrid, pomáhá předcházet kolizím s překážkami vzadu při couvání. Systém vydává zvuková a vizuální varování a v případě potřeby zabrzdí.

-

Inteligentní adaptivní tempomat (SCC)

Pomáhá udržovat nastavenou vzdálenost od vozidla před Vámi

Více bezpečnosti a méně stresu. Udržuje nastavenou vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla a také řídí rychlost pro příchozí zatáčky v rámci asistenta pro jízdu po dálnici (HDA).

-

Automatické ovládání dálkových světel (HBA)

Přepíná dálková světla při detekování vozidel před Vámi

Detekuje protijedoucí vozidla a vozidla ve stejném jízdním pruhu a automaticky přepíná na potkávací světla. Když již nejsou detekována žádná vozidla, reaktivuje dálková světla a maximalizuje tak Váš rozsah vidění.

Asistenční systémy

-

Systém autonomního nouzového brzdění s podporou při odbočování

Upozorňuje na chodce nebo náhle brzdění vozidla před Vámi

Systém FCA automaticky zabrzdí, když detekuje náhlé brzdění automobilu, jedoucího vpředu nebo detekuje chodce a cyklisty v cestě. Nyní doplněn o funkci podpory odbočování, speciálně kalibrovanou, aby se zabránilo čelním nárazům při odbočování doleva na křižovatkách (v zemích s levostranným řízením).

-

Sledování mrtvého úhlu na přístrojovém panelu (BVM)

Pomocí kamer Vás upozorní na vozidla jedoucí v mrtvém úhlu

Nyní můžete na obrazovce digitálního přístrojového panelu vidět na zcela nový TUCSON z levé a pravé strany. Kamery se aktivují pomocí ukazatele směru během změny jízdního pruhu.

-

Dálkově ovládaný autonomní parkovací asistent (RSPA)

Tlačítkem na Vašich klíčích zaparkujete i na těžko přístupné místo

Zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid dokáže na dálku automaticky zajet a opět vyjet z parkovacího místa, pouhým stisknutím tlačítka.

Bezpečnost

-

Bezpečnost

Nejlepší balíček bezpečnostní výbavy a asistentů řidiče ve své třídě

Díky nejlepším pokročilým asistenčním systémům ve své třídě a balíčku aktivní bezpečnosti s řadou inovativních funkcí, přináší zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid ještě větší klid. Je vybaven vylepšeným systémem sedmi airbagů a je vybaven středovým bočním airbagem první řady, což je v tomto segmentu unikátní. Zabraňuje vzájemné kolizi cestujících v přední řadě a minimalizuje riziko vážných zranění.

-

Vyšší bezpečnost s airbagy

Airbagy pro vyšší bezpečnost řidiče i spolucestujících

Představujeme vylepšený systém sedmi airbagů, včetně středového bočního airbagu první řady, který je v tomto segmentu unikátní.

-

Bezpečnost dětí

Dbáme na větší bezpečnost dětí

Zcela nový TUCSON byl vylepšen řadou vyspělých chytrých technologií, aby bylo zajištěno, že Vy i Vaše rodina zůstanete v bezpečí a využijete každou cestu na maximum. Zahrnuli jsme navíc několik funkcí, které Vám pomohou sledovat Vaše malé děti.

Varování pro bezpečné opuštění vozidla

Tato chytrá funkce pomáhá předcházet nehodám tím, že detekuje vozidla, blížící se zezadu a zobrazuje varování na digitálním přístrojovém panelu a ve vnějším zrcátku, také vydává zvukové varování.

Upozornění na pasažéra vzadu

Ultrazvukové senzory detekují pohyb cestujících a umožňují řidiči být upozorněn, pokud v autě náhodně zůstanou děti nebo domácí zvířata.

-

E-Call

Tlačítko pro případ nouze

Automaticky zavolá tísňovou linku, pokud došlo k nehodě a aktivovaly se airbagy. Nebo stiskněte tlačítko SOS pro nouzovou pomoc kdykoli, 365 dní v roce.

-

Aktivní upozornění na provoz za vozidlem (RCCA)

Upozorňuje při couvání na vozidla blížící se z boku

Při couvání z oblastí se sníženou viditelností systém nejen varuje řidiče, pokud se vozidla blíží z boku, ale také automaticky zabrzdí.

Technologie

-

Technologie

Vzrušení z jízdy a nízké emise - bez kompromisů

Plug-in hybridní technologie modelu TUCSON poskytuje maximální efektivitu spotřeby paliva a zároveň vzrušení z jízdy. Je založena na silné kombinaci 1,6litrového motoru T-GDi Smartstream, spárovaného s elektromotorem o výkonu 66,9 kW, poháněným lithium-polymerovým trakčním akumulátorem o výkonu 13,8 kWh. Benzinový motor a elektromotor společně poskytují maximální výkon 265 k a maximální točivý moment 304 Nm.

-

Motory

Elektromotor

Silný elektromotor o výkonu 66,9 kW poskytuje točivý moment 304 Nm, což dodává Plug-in Hybridu sportovní „elektrifikovanou“ akceleraci a výkon.

Zážehový motor

Motor 1,6 l T-GDI je vybaven jedinečnou Hyundai technologií kontinuálně proměnného časování ventilů CVVD (Continuously Variable Valve Duration), která optimalizuje výkon motoru a spotřebu paliva.

-

Technologie CVVD

Vyšší výkon. Nižší emise. Motor s technologií CVVD

Společnost Hyundai vyvinula jako první na světě technologii CVVD (Continuously Variable Valve Duration), která optimalizuje výkonovou charakteristiku motoru a snižuje spotřebu paliva, čímž přispívá k ochraně životního prostředí. Technologie ovládání ventilů mění okamžiky jejich otevření a uzavření v závislosti na provozních podmínkách..

-

Trakční akumulátor

Vyšší výkon. Nižší emise. Motor s technologií CVVD

Lithium-iontový polymerový trakční akumulátor s kapacitou 13,8 kWh uchovává elektřinu, generovanou rekuperačním brzdným systémem, ta se poté používá k napájení elektromotoru.

Chytré umístění akumulátoru

Díky chytrému umístění vysokonapěťového trakčního akumulátoru přímo v prostoru podvozku, nabízí TUCSON Plug-in Hybrid velkorysý prostor, zvláště pro nohy. Cestující vzadu si mohou užívat prostor pro nohy o délce 955 mm.

-

Tok energie

Inteligentní využití energie uložené v akumulátoru

V závislosti na jízdní situaci zcela nový TUCSON Plug-in Hybrid plynule přepíná mezi benzínovým motorem a elektromotorem. Systém rekuperačního brzdění dobíjí trakční akumulátor pomocí elektromotoru, což napomáhá zpomalení vozu. Energie uložená v akumulátoru poté pohání elektromotor a pomáhá při akceleraci, jízdě do kopce a jízdě nízkou rychlostí.

 • Při rozjíždění nebo jízdě nízkou rychlostí pohání elektřina uložená v trakčním akumulátoru elektromotor
 • Při velké akceleraci nebo jízdě do kopce pracují elektromotor a zážehový motor paralelně, aby maximalizovaly zrychlení a minimalizovaly spotřebu paliva.
 • Při konstantních rychlostech poskytuje energii buď spalovací motor, nebo elektromotor, podle toho, který je v dané situaci energeticky nejúčinnější.
 • Při zpomalování nebo jízdě z kopce se generovaná elektrická energie ukládá do akumulátoru.
 • Při zpomalování (např. brzdění nebo při jízdě z kopce) pracuje elektromotor jako generátor a převádí kinetickou energii na energii elektrickou, která je poté uložena v akumulátoru a použita k napájení elektromotoru.
-

Terénní režim

Systém pohonu všech kol HTRAC ™

Špatné počasí? Úzké zatáčky? Žádný problém. Inovativní systém pohonu všech kol HTRAC ™ poskytuje optimální ovladatelnost a výkon v zatáčkách.

Volič terénního jízdního režimu

Sníh? Písek? Bláto? Volič terénního jízdního režimu Vám umožňuje pohodlně přepínat jízdní režimy pro optimalizaci jízdního výkonu a nastavení pohonu všech kol pro různé situace.

Elektronicky řízené odpružení (ECS)

Užijte si klidnější jízdu v terénu. Regulací tlumicí síly na každém jednotlivém kole ECS snižuje naklánění, stoupavý a svislý pohyb, aby zlepšil pohodlí a kontrolu jízdy.

Nabíjení

-

Dobíjení

Několik pohodlných způsobů dobíjení

Díky inovativní technologii motorizace Hyundai může být nabíjení rychlé a pohodlné. Můžete nabíjet na veřejné nabíjecí stanici, z domácího wall-boxu nebo domácí zásuvky. A když jste připojeni doma, můžete na dálku naplánovat nabíjení prostřednictvím smartphonu a aplikace Bluelink® tak, aby se dobíjelo v době nižší poptávky energie, za sníženou cenu.

 • Domácí wall-box / stanice pro dobíjení střídavým proudem: V závislosti na Vašem domácím připojení k síti nebo typu veřejné dobíjecí stanice, ke které máte přístup, máte několik možností nabíjení, například: domácí wall-box nebo stanice pro dobíjení střídavým proudem.
 • Kabel ICCB pro dobíjení z domácí zásuvky: K domácí zásuvce se můžete připojit pomocí kabelu ICCB. Palubní nabíječka o výkonu 7,2 kW převádí střídavý proud ze zásuvky na stejnosměrný, kterým nabíjí akumulátor.
 • Dobíjecí kabel pro nabíjení střídavým proudem: K připojení vozu TUCSON Plug-in Hybrid k veřejným dobíjecím stanicím s dobíjením střídavým proudem je k dispozici nabíjecí kabel. Tento kabel lze také použít pro připojení k domácímu wall-boxu.
-

Najděte dobíjecí stanici a parkovací místo!

Několik pohodlných způsobů dobíjení

TUCSON Plug-in Hybrid přichází se vším, co potřebujete, abyste si mohli co nejlépe užívat elektrickou mobilitu. Jeho bezplatné předplatné telematických služeb LIVE Vám umožní přístup k informacím o dobíjecích stanicích, parkování na ulici i mimo ní a prodejcích Hyundai – vše v reálném čase. Kromě toho Vám také poskytuje dopravní informace v reálném čase, upozornění na rychlostní radary *, online vyhledávání bodů zájmu (POI) a informace o počasí.

 • Vyhledávání dobíjecích stanic: Už se nemusíte bát vybití baterie: získejte přístup k informacím o nabíjecích stanicích v reálném čase, jako je umístění, typy konektorů a dostupnost.
 • Parkování na ulici i v garážích: Funkce informací o parkování Vám pomůže najít a porovnat možnosti parkování v garážích a na parkovištích, stejně jako na ulici.
 • Prodejní a servisní místa Hyundai: Snadný přístup k aktuálním informacím o blízkých prodejních a servisních místech Hyundai. Perfektní, pokud potřebujete servisní asistenci, když jste na cestě, daleko od domova.
 • Upozornění na rychlostní radary: Řiďte v pohodě, díky upozornění na rychlostní radary. Tato komplexní služba Vám poskytuje upozornění na pevné i mobilní rychlostní radary * - umožňuje Vám soustředit se na bezpečnou a jistou jízdu.
 • Informace o provozu: Informace o provozu v reálném čase Vám poskytnou nejlepší trasy podle aktuálního provozu. Znamená to, že se rychleji dostanete tam, kam jedete - a přitom se vyhnete uzávěrám a zácpám.
 • Počasí: Když vyjíždíte, je vždy dobré vědět, jaké počasí Vás čeká. Služba počasí poskytuje aktuální informace o ve velkých evropských městech.

Objednejte si testovací jízdu modelu Nový Hyundai TUCSON Plug-in Hybrid

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

Někteří nesprávně říkají: huyndai tusson, hjundai, hjundaj